Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage sülearvuteid!

Soovitatud postitused

VIP

Sülearvuti DELL Studio 1555 Intel® Core™ 2 Duo P8600 protsessor/ 4GB DDR2 mälu/ 512MB ATI Radeon HD 4570 graafikakaart / 500GB kõvaketas/ Wifi/ 2MP veebikaamera/ Windows Vista® Home Premium/ Garantii 3 aastat - Sülearvutid, sülearvuti, Dell sülearvut

Hea vastupidavus ja näitajad ka suhteliselt normaalsed.

Hind on ka hetkel 10k alla hinnatud, tavahind 24k. Hea hinnaga hea arvuti.

 

http://sale24.ee/ Siin veel muidu palju allahindlusi, varem lihtsalt tõin nendest ühe välja.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sülearvuti DELL Studio 1555 Intel® Core™ 2 Duo P8600 protsessor/ 4GB DDR2 mälu/ 512MB ATI Radeon HD 4570 graafikakaart / 500GB kõvaketas/ Wifi/ 2MP veebikaamera/ Windows Vista® Home Premium/ Garantii 3 aastat - Sülearvutid, sülearvuti, Dell sülearvut

Hea vastupidavus ja näitajad ka suhteliselt normaalsed.

Hind on ka hetkel 10k alla hinnatud, tavahind 24k. Hea hinnaga hea arvuti.

 

Sülearvutid, sülearvuti, Dell sülearvutid, HP sülearvutid, Lenovo sülearvutid, Apple sülearvuti, Samsung, Philips, Sony, LG LCD & Plasma, kodukinod, foto- & videokaamerad, MP3, DVD, GPS - ERIPAKKUMISED! Siin veel muidu palju allahindlusi, varem lihtsalt tõin nendest ühe välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas selline arvuti jooksutaks GTA IV ilusti ära?

Mitte low graafikaga vaid mingi mediumi või vb isegi high graafikaga, mis arvate selles, kui keegi leiab sellise hinna eest normaalsema, palun andke teada.

Sülearvuti DELL Inspiron 1545/ 15.6 ekraan/ Intel® Core2 Duo T5800 protsessor/ 4GB mälu/ Wifi/ 250GB kõvaketas/ Windows Vista® Home Premium/ Garantii 3 aastat - Sülearvutid, sülearvuti, Dell sülearvutid, HP sülearvutid, Lenovo sülearvutid, Apple süle


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas selline arvuti jooksutaks GTA IV ilusti ära?

Mitte low graafikaga vaid mingi mediumi või vb isegi high graafikaga, mis arvate selles, kui keegi leiab sellise hinna eest normaalsema, palun andke teada.

Sülearvuti DELL Inspiron 1545/ 15.6 ekraan/ Intel® Core2 Duo T5800 protsessor/ 4GB mälu/ Wifi/ 250GB kõvaketas/ Windows Vista® Home Premium/ Garantii 3 aastat - Sülearvutid, sülearvuti, Dell sülearvutid, HP sülearvutid, Lenovo sülearvutid, Apple süle

peaks välja vedama küll. mul on natuke võimsam läpakas, veab high'i peal välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehk siis see veab highi'ga välja, selge.

Aga..kas uimane pole äkki, ma mõtlen, et sellel on Vista ju, kuidas sul on?

Enamvähem samad näidud ka arvutil?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
high'i peal see kindlasti välja ei vea, med peal arvatavasti.

mul on ka vista, probleeme pole.

 

Aga mis sa arvad, oleks mõtekas selline soetada?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mis sa arvad, oleks mõtekas selline soetada?

Dell'i läpakaid kiidetakse koguaeg ning selle hind on ~10 000.-

väga mõistlik oleks osta see minu arvates, aga ainult GTA IV mängimiseks ma seda küll ei ostaks. kui sul sellega midagi muud teha pole, ära osta. aga kui tõesti on vaja, siis oleks see väga hea ost.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dell'i läpakaid kiidetakse koguaeg ning selle hind on ~10 000.-

väga mõistlik oleks osta see minu arvates, aga ainult GTA IV mängimiseks ma seda küll ei ostaks. kui sul sellega midagi muud teha pole, ära osta. aga kui tõesti on vaja, siis oleks see väga hea ost.

 

Ma tõin GTA kaudu näite, koolis läheb vaja, õppimise ja muu jama jaoks.

Vaatan, käin ja uurin septembri algul seda, arvatavasti võtan ära selle.

Tänud, et tarkuseterasid jagasid. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.