PDA

View Full Version : Menraynor5@hotmail.com

emziii
06. august 2009, 23:23
Palun andke mulle nii palju informatsiooni kui teate sellisest inimesest kelle msn on [email:2vtrp9u8]Menraynor5@hotmail.com[/email:2vtrp9u8] mul on kopp ees ja ma lahen kain korra uksetaga ara.Sain just 1000.- kr yle mis pole naljaasi.Keegi teab taast midagi , ukskoik kus ta elab,votan kokku ja kain ara.Inimene peab psuhiliselt haige olema kui laseb 1k ule ja naerab veel sellepeale.
Koik informatsioon on abiks!

Olen kainud juba 1 vandi juures kes lasi 700 ule,kaisime paari inimesega ukse taga vanemaid polnud kodus ja tombasime taha hoovi ja mis sealt valja tuli oli vaike kambu potipeaga.Onneks sain oma raha tagasi kuu aja sees. Vaatab mis nuud valja tuleb sellest,sellist asja ma nii ei jata.

cobalt ss666
06. august 2009, 23:27
soovitan pane see msn google otsingusse ja siis vaata teemasid, mis tulevad, sealt peaks mingi info saama ja alati kui midagi ostad, pane msn google otsingusse, aitab alati, kui mingi tuntum scammer on! ja minuarust oli see chriss kelp-i 1 msn-idest or am i wrong?

kirsipuu00
06. august 2009, 23:29
Chris Kelp
Hanno Jahisoo
Kent Liivaste

Kõik kasutavad sama msn

chris ja kent vist mitte enam

NSVL
06. august 2009, 23:34
Lol see vend lisas mind ka ja üritas üle lasta aga failis sajaga..sest kohe sain aru kellega tegu ,kui ta mind lisas.

emziii
06. august 2009, 23:48
Ma langesin niimodi ohtu,et kui ma paris manraynoriga eelmine kord diili tegime siis mul oli teine pank mis temal ja ta pidi oma õe pangaarvet kasutama.

Aga sellel scammeril ehk menraynoril oli teada nagu,vb ma ise andsin infot kuidagi moodi aga ma ytlesin et mul on seb pank mitte swed siis ta ytles et ah ma kasutan siis oma õe pangaarvet,õel on seb.:huh:

kirsipuu00
06. august 2009, 23:50
oota sa ütlesid et lasi 1000kr üle aga sinu jutust jääb mulje nagu ta pidi sulle raha saatma ?

Super
07. august 2009, 00:03
Jumala taun ikka hahahah

emziii
07. august 2009, 00:14
Ma ei tea mida ma ise ka enam ajan. Aga jah kui keegi teab voib utelda , nimi ja piirkond teada juba.