Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rokkarodie@hotmail.com siin Trivium

Soovitatud postitused

[email:vtz5olxg]rokkarodie@hotmail.com[/email:vtz5olxg] , foorumis Trivium.

Tüüp vahetas pw ära ja ütles et peab minema, selline oli minu lugu.

Ma olen tüdinud nendest scammeritest " kas teil elu ei ole w? varastate teiste tagant "

Juba 2X on üle lastud omfg!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eniveis, minupoolne jutt siis:

Lisasin msni, rääkisime, kõik oli ilusti. Ütles, et läheb eemale ning tagasi tuleb kella 8-9 paiku õhtul. Vahepeal vaatasin ta acci müügiteemat. Kirjas oli seal, et ta sai mingilt tüübilt üle, kuid mulle msnis sellest midagi ei öelnud. Arvata oli, et üritab mind üle lasta või siis sai kasutaja kuidagi tagasi.

 

Tuli tagasi, andis parooli - mõtlesin, et mmkay normaalne. Logisin sisse, vaatasin panka ja queste. Sisselogides panin tähele, et accil on küsimused peal. Küsisin talt uuesti, et kas kasutajal on küsimused peal - vastas kindlalt: EI.

Kontrollisin küsimusi, olid mingid imelikud: Kes ma olen? Sinine? Must? Punane? Lilla? vms.

Ta ütles siis, et pani mingid küsimused peale ning proovis maha võtta, aga pending.

 

Muutsin siis parooli ära. Peale seda hakkas ta ajama, et a scammer ja mida iganes (w/e)

 

Samal õhtul (paari minuti pärast) oli parool muudetud ning ta müüs seda kasutajat edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Omfg ma ytlesin sulle et mind lasti üle, teiseks olid sina see kes parooliga minema lasi, vahetas ära ja ütles ah ma pean minema.Raha ma ei näinduki, ja sorry küsimused olid peal jah, se eelmine tüüp kes yle lasi ta pani peale need, aga kasutaja lasid sa ikkagi rotti.Tagasi sain selle alles järgmiesl õhtul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muutsin siis parooli ära.

Mõttega sa parooli ära vahetasid siis? Sina jääd ju süüdi, mitte tema ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wazzup ole normaalne.

Hetkel on suvi & Päike paistab.

Modedel on elu äkki?

Võtavad veel suvest viimast mis annab võtta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ta on siit sama project one. ?

tasub temalt acci osta?

msn on sama.

 

Miks sa vana teema üles kergitad? Mingi 5 kuud möödas ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.