Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Soovisin osta 2 pinni.

Nüüd te hakkate kindlasti kisama, et ta msn pole see ja mida kõike veel.

Asi on lihtsalt selles, et ta muutis oma signatuuri ja postitust mille ta teinud oli.

Skalp on ta reidi konto.

Ei tahaks eriti oma hetkest telefoni pildistama hakata, kuna see on 3410 ja eksraani parem alumine nurk on katki, kuid kui on vaja saab korraldada.

36459326.png

62753769.png

39333647.png


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei tea süüdista paljud tahad, Oleks pidanud siis Pm küsima ju, see ei ole mina.

 

Miks sa koheselt peale seda oma signat muutsid mind huvitab..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma muutsin peale seda , kui sa hakkasid mind süüdistama. Ja see pole minu msn on raske aru saada?

Järgminekord kui ostad kellegilt midagi küsi PM!

 

Tegelt mind ei huvita mida sa süüdistad, eks las moded või admin otsustab, mis saab.

Mina jään endale kindlaks , et see pole mina rohkem ma vaielda ei viitsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa Frost-ilt Pm-I Ei küsinud siis sa ei saa ju teda ka süüdistada. See pole tema msn nagu ta väitis teiseks kust sa võtad, et see tema on? Võib olla aga kahtlen selles. Alati lase pm saata siis on tõestus, et tegu selle vennaga ja tõendid olemas :)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa Frost-ilt Pm-I Ei küsinud siis sa ei saa ju teda ka süüdistada. See pole tema msn nagu ta väitis teiseks kust sa võtad, et see tema on? Võib olla aga kahtlen selles. Alati lase pm saata siis on tõestus, et tegu selle vennaga ja tõendid olemas :)

 

Ma arvan, et ma tean kõike seda peast mida sa mainisid, nagu sa tead ie ole ma siin foorumis just väga uus.

Ta kirjutas isegi msn-is et "ma kirjutasin su teemasse", see ei ole siis midagi?

Minul nagu vahet pole, mis su msn on, igatahes sa vahetasid kohe niikui ma üle sain oma signatuuri ära ja lisasid et "mu msn on blablabla".

Mina ei tea, pmst mina olen teada andnud, et selline siin ringi liigub, tehke mis tahate.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust tuleks see tüüp ära bannida kuna peale scammimist muutis kohe signatuuris oma MSN-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no pm no scamm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eksid,ta mul msnis lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.