Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Hendrik!

Soovitatud postitused

Niisiis, ta pidi ostma minult gunzi kasutaja, ta tahtis ette saada.

Kuna tal oli minust rohkem tehinguid (22) ja paljud olid talle ette andnud, pidasin teda usaldusväärseks ja andsin talle kasutaja ette, aga kui tahtsin, et ta SOLLId ära saadaks, tuli blokk. Ja cya gunzi acc. Siin siis video proof!

View My Video

 

Nii ja siin on proof, et Hendrik valetas, Niisiis lõige convost meie foorumiliikme classicuga, kes tõestab, et [email:2fg8ygvz]lifelessnerd@live.com[/email:2fg8ygvz] on hendriku msn, nad on isegi diili teinud. Niisiis, Hendrik, busted oled, pole mõtet tulla valetama, et see pole sinu msn! 5x50 sõnumit või bye vahvel.net sinu jaoks!

 

16hp2de.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mkay, meil sujus diil väga hästi temaga, ostis pinni ükskord


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna talle vastamiseks päev. Mul on poole tehingu pealt näiteks elekter kadunud ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul oli staniga diil,andsin ette,aga tal swed ja mul seb ja siis tegin pildi,ta andis passi ja mull hakkas neti jamama,aga passi ma ise ei näinud ja niimodi 2 korda,muidugi ma läksin kohe tagasi msnni,kas sa ootasid,et äkki ta tuleb tagasi msnni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja sellepärast sul tehinguid ei olegi..

 

sul ka pole:D

 

 

okei, ban nüüd`?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas sa oled loll, v6i m2ngid lolli ? Ma pole mingit tehingut sinuga teinud. SEE POLE MINU MSNGI ! Eile , sellel ajal kui sind scammiti , olin mina peol. T6estus materjal on olemas, sain protokolli avalikus kohas joomise eest . Nii , kui ma dikiga saan teen pildi ja postitan . Mul on msni algusest saati olnud Displayks krossikas, ja ma pole seda kordagi muutnud. JA MUL EI OLE KUNAGI MSNI PEALKIRI OMA NIMI !!!! Tnx negatiivse eest jorr !


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

las ta teeb protost pildi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega too 'hendrik' pole Hendrik Kabel?

 

kui on, siis see pole tema msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa idioot valetad?

Bann talle, pole raha saanud...

Laseme adminil su PM inboxi kontrollida??

 

Jah, las admin kontrollib, ma olen poolt .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma juba ytlesin : niipea , kui ma digika saan teen protost pilti. Homme 6htul peaks olemas olema !


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sul emmel, issil kaamerat pole? saaksid filmida orshit:P

 

muidu, eks me ootame homse õhtuni siis;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.