Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem profiiliga

Soovitatud postitused

Tervist,

Rapidload paigaldas paar kuud tagasi foorumi lisa, mis teeb foorumi lingid kasutaja sõbralikuks.

Kahjuks ilmnes sellel ka halb külg.

Nimelt kasutajad, kellel on igasugused märgid a la +-/*!"#¤%&/( nimedes, ei pruugi oma profiilidesse pääseda, kuna liides lihtsustab neid.

 

Preagu rapidloadiga rääkides selgus, et seda on suht raske (või isegi võimatu) parandada. Lahenduseks saab siis olla ainult nende kahtlaste märkide eemaldamine (ehk nime muutus). Seoses sellega palun kõigil kellel on probleem profiiliga, postitada siia.

 

Postitage siia siis oma kasutajaga, kellel on profiiliga probleem ja öelge, kuidas ma nime muudan. Mingeid koordinaalseid nime muutusi ma ei taha näha, ideaalis lihtsalt nende märkide eemaldamine. Kontrollige palun, kas uus nimi on ehk juba võetud? siis mõelge midagi muud välja.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bump

Up

My friends alex's

Post


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mai tea kui v6imalik see on, aga amichi v6i ollu v6i keegi v6iks mu nime ära vahetada. Sest mul ka ei p22se profiili.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtle uus nimi, midagi seoses frediga.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ollu, pmi enda msn vms, suhtleb seal edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.