Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ehk siis sai lvl 105 acci ja selle andmed. Vaatasin et tal 60 tehingut ja 100%. Usaldasin teda 100%. Kuid peale andmete saamist oli ta nata veel msn ja siis logis välja. Nägin et ta on Vahvlis online ja saatsin PM, et miks ta välja logis, kuid ta ei vastanud enam. Siin siis pildid:

2mfdkt5.jpg

2dj1bpd.jpg

1puveh.jpg

fjgrvo.jpg

s27gk7.jpg

149r4gw.jpg

23sh2a.jpg

x5yutv.jpg

qx9ykz.jpg

 

Tema bannimine ei aita. Ta lihtsalt teeb uue kasutaja ja saab sedasi edasi scammida. Ole aus mees ja maksa 125 ära. Ning kui sa Soul nüüd ei kavatse 125.- naq lubatud ära maksta siis sa põled põrgus :ninja:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen sügavalt pettunud sinus Da Nag. Selle asemel, et teha teema siia oleksid võinud kannatada tund või kaks kuna terve Viljandi Paalalinna rajoon kaotas mitmkes tunniks Eesti Energia vea tõttu elektri. Peale selle pole ma sinuga msn vahendusel kontakti saanud ja enda kontot ning nime sa ka mulle ei jätnud. Ütlen ausalt, et kasutja ''account recover'' tuli accepted ja tõesti 125 eek on naeruväärne summa. Nii, et roni msn ja saad raha kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.