Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus - sander2

Soovitatud postitused

VIP

Hoiatan siis sellise vahvli kasutaja poolt nagu ''sander2'' (msn tal [email:1t2bgvs5]sannu1234@hot.ee[/email:1t2bgvs5]). Lugu oli järgmine, et tüüp küsis mult, kas pini soovin osta. Küsisin talt siis, kes ta on ja tüüp väitis end olevat siit foorumist ''inimene'' ning tal pidavat olema 8 tehingut. ''inimene'' profiilist vaadates on tegu vanemliikmega (1 tehing muideks) ja see tüüp msniga ''sannu1234@hot.ee'' küll tema ei saanud olla. Otsisin vahvlist siis msni ''sannu1234@hot.ee'' ja tuli välja, et see tüüp hoopis ''sander2.'' Seega las jääb nüüd modede otsustada, mis karistus talle määrata identideedi varguse eest, silmaspidamata ebaõnnestunud ülelaskmis katset.

 

scamm1.jpg

 

scamm2.jpg

 

scamm3.jpg

 

:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hmm, arvatavasti ban, identideedi varguse + scammi ürituse eest (minu arust) ...

 

Tal siin foorumis muideks veel uus kasutaja tehtud ''maarja'' ning ei imesta kui ta neid veelgi teeb. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:D tead kes see kevin on ? xD ta on mu sõber .. :)

 

soul ? iga tyybit kellet hakkad midagi ostma teed pildi?

 

Msnis ütlesid, et vend ja nüüd juba sõber? Sinusuguste puhul teen jahm pildi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lmao. see Sannu1234 on äge hälvik. Üks päev mul sõber tahtsi talt pinni osta, eelnevalt naq tema sõber ostis temalt, ta käis talle ette ja pin oli bugged. Ma olin samal ajal oma sõbra arvuti ekraani kõrval kui ta ostis, ta andis selle sama pinni mis oli bugged. Siis hakkas ajama, et pin ei saa mitte kuidagi bugged olla, aga näe oli . Siis ajas, et lasi üle ta ja mida kõike veel. Küsis elukoha ja muud andmed, Andis. Küsisime ta vanust, ütles et saab 16. Panime googlesse ta nime sisse. Opa vant 14 ja 12 dets sünnipäev. Kehnas vist elas. Igastahes siis ta väitis, et tal pole vahvlis kasutajat. löl


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ban .

 

muidu imelik, sul nii ilus signa, et jhm .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.