Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Parimatest sõpradest.

Soovitatud postitused

Teeksin siis teema enda sõpradest tagarääkimiseks. Head/halvad asjad.

 

Miks on nad just parimad sinujaoks. Kas sina oled temajaoks parim sõber. Mis on tema sinu halvad head omadused. Miks olete just parimad sõbrad. Kuidas said teist nii head sõbrad. Mida te teete koos jne.

 

Ärge siis mõtetult spämmima hakkake. Kirjutage ikka korralikult pikemalt, mitte 1, 2 lausega. :%

 

 

Tore, et on olemas sõbrad nagu ilovejunk ja andrus + 1 oyster keda siin regatud vist ei ole. Nendega lasin laupäeval vastu pühapäeva ringi, jätsin enda auto sõbra maja ette ning võtsin sõbralt bemmi. Saime lühikese tänava peal (raudtee tänav) kätte 190 km/h suht lebolt oleks tahtnud 200 saada aga tee sai otsa ning isegi pidurdus teekond sai lühikeseks.

 

Andursega sai käidud linnas chillimas ct-s ja kannus, vedasime naisi ning sai isegi külg slide ja burnouti tehtud kannu ees nii, et ikka rahvas möllas

 

Järgmine päev sai käidud ujumas, ning spinnat loopimas. Great(Y)

 

Ühesõnaga mina olen väga rahul, et on olemas inimesed kes on olemas alati. On olemas ka teisi parimaid sõpru, aga just need pean välja tooma, kuna nemad on ajast aega olnud ja elanud lähedal ning nendega koos on lahe.

 

Vahel keerab ikka osadel kattus ära ja algab üksteise sõim/laim.. aga eks sisimas on ikka see õige tunne alles. Keeratud on sitta nii, et vähe pole (enamus mulle) väiksena rohkem.. Küll lasti rs-i üle jne. Kuid mis ma ikka teha saan, liiga hea sõber, et kikusid puutuda:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellekohapealt, et mul on igast sõpru:

Kui Matu125-ga koos tsillime ringi etc. siis 1 päev 150-nest teeme jooki..teised päevad saab midagi kasulikku tehtud ja normaalne olla.

Samas on palju inimesi, kellega koos olles läheb koguaeg lihtsalt käest ära.

Muidugi parim sõber, kellega päevad läbi koos olime jne kolis viljandisse, kuna asus sinna õppima. nüüd aastas max 5 korda näeme.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaa sõpru on igast , kuid jah , Matu125'ga suht hää ;d see vend ei löö risti ette vaid paneb hullu , vahepeal on nagu eit, aga noh elab üle ,

Ei suitseta ei joo , kaine autojuht ;d ,

Aga no alati nalja saand, isegi täna , drift jne ;d ,

Hetkel nagu sellist parimat sõpra polegi , pole olnudgi , enda arust, kõik pmst võrdsed minusilmis, et oma saladusi ma ei räägi nagunii välja , ja selles suhtes polegi sellist parimat sõpra vaja vms,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema pealkiri peaks teine olema: Parimatest sõpradest.

 

Aga muudan ära.

 

Okei, endal on mingi 4 sõpra kellega ma tihedalt läbi käin.

 

Sander - Sõber lasteaiast saati, pole ühtegi lollust mida me veel teinud ei ole.

Sander - Samuti sõber Lasteaiast kellega on pulli saanud pea alati.

Andre - Mees kellega me olime tülis 1 - 7 klassini ning vihkasime üksteist tahtsime alati omavahel kakelda kuigi mina põdesin ja hiljem ta ka tunnistas, et tema põdes. Siiamaani oleme Väga hästi läbi saanud.

Mart - Sõber Since KinderKarten, temaga ma hakkasin hiljem läbi käima kuid jah ta on normaalne kärss, vahest emotseb ja solvub aga läheb üle.

 

Keiro - Ei ole mingi lapsepõlve sõber ja eriti tihti läbi ei käi kuid pea alati kui kokku saame saab jõhkralt pulli ja värki. ( Keitzz )

 

Martin - Samuti pole lapsepõlvest, kuid tore sell ( Martin )


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu parim sõber on Joss kuna ta vennal on bemm. Ja Superman on ka hea sõber, kuna tal on bemm! Minu unistus on kunagi koos 200'ga sõita!1!!1! Matu, me võime sind ka peale võtta.

 

Sorry, aga ma pean tegelikult ka küsima, palju vanust on ? :huh:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu parim sõber on Joss kuna ta vennal on bemm. Ja Superman on ka hea sõber, kuna tal on bemm! Minu unistus on kunagi koos 200'ga sõita!1!!1! Matu, me võime sind ka peale võtta.

 

Võtke siis mind ka peale. tahaksin ka ullult 200-ga sõita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parimad sõbrad.

Mul on neid..ämm..5 vist on neid, kellega ma tihti koos olen ja aega veedan.

Parimad sõbrad arvatavasti.

Kui abi on vaja, siis ma ka saan seda, mitte ei joosta minema konfliktis vms seisus.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peaks mainima, et pole inimest kelle peale loota võin.

 

Niiöelda sõbra moodi asjandusi on palju ja enamus tüdrukud kellega väga hästi läbin saan lihtsalt.

 

Ja üks inimene keda veel hästi ei tunne aga saab vist usaldada on Fredy siit samast vahvlist : )

 

 

- Rolleri omanikud hoiavad kokku :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.