PDA

View Full Version : Kasutaha Super on scammer!

classic
25. juuli 2009, 18:59
me tahtsime vahetada 4 pinni kasutaja vastu , nimelt mina pinnid ja tema kasutaja , mina antsin talle ette , 4 pinni , esimesed 3 pinni tegin yleeile , myysin robile sealt samast kohat tehdud pinnid , tegin 4 pinni sealt , j2rele j2i 3, t2na tegin veel 1 pinni , antsin pinnid superile k2tte , ta räägib et pinnid on valed , robil töötas pinn , minul töötas pinn , ja tema v2idab et temal ei t66ta ja ma olen scammer , msni panin kogematta kinni , niiet poolepealt n2eb msni teksti

Super , AutoHunter Pro Müügiks !! says:
fail scammer oled .
[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:
http://www.vahvel.net/membership/45032-m-6-hd-pinni.html
loe putsi debiil
k6igil t66tas
mind ei huvita su teema
[email:2zgzjar2]steven123@mail.ee[/email:2zgzjar2] (E-mail Address Not Verified) says:
rott
sina oled debiil
käi vitt tatt
tra
rott
tatt pane suu kinni juba, teen sust teema kohe .
tee
tra
k6ik kes ostsid on t6estajad et ma ei scammi
mingi 11 a wannabe tuleb hyppama siia
irw
tra osta elu
11 a ?
vaata kellega sa räägid kukk
lo
kukk ?
Esiteks
tead kh kes kukk on ?
sul on vahvlis pandud stock 3 , teiseks sa ytlesid sul on 4 pinni
mingi super vahvelist
robi says:
ta loh
4 sa oled scammer
tra
stockis on 3 selleks et MA EI MÜÜ K6IKE OMA PINNE!!
tra lohh
robi says:
ta loh
SA LOH!
NOH TONT
KASUTASID VIIMASE PINNI 2RA
TRA ME TEEME ISE SINUST TEEMA
mina ?
jahm ,
hakka tegema , sa andsid mulle kasutatud pinid mis ei töötanud . ja tahtsid kasutajat saada , ma pole midagi kasutanud , neid ei saanud kasutada sest need oli valed lohvv.
LOHH? , ESITEKS ESIMESED 3 PINNI MA OSTSIN RS PEDEDELT
25.- , JA NEED T66TASID
TEISEKS , VIIMASE PINNI TEGIN ISE T2NA
100¤
ROBIL T66TAS
JA KUIDAS SUL EI T66TA
TRA
PERSE VAATA KES SCAMMER ON
TÜRA NEED ESIMESED ON ÄRA KASUTATUD , NEED ON NEED PINNID MIS SA TÄNA MAHA MÜÜSID KURADI SCAMMER RSK PANE OMA SUU KINNI JUBA TRA MIDA SA ARVAD ET MUL ON 4 KASUTAJAT JA KASUTASIN NEED ÄRA KOHE SITAPEA ?
taun rsk

cloud15aaa
25. juuli 2009, 19:00
mul töötas 2 pinni...ja tal ei tööta ükski:.......nice try

rs g0d
25. juuli 2009, 19:02
pildid peavad olema....

Super
25. juuli 2009, 19:03
vott see vend on haige ...
tra need pinnid on kasutatud kuradi lohvv mida sa ajad sitta :@

ise rääkisid ennast sisse just , robil töötas minul töötas kuidas sinul ei töödanud ?
tra küll kus on ikka debiil , ise kasutasid ära oma sõbraga need ahvv , ja miks sa ütlesid mulle koguaeg võta viimane võta viimane ?

Kristjan
25. juuli 2009, 19:04
Mis ta msn on? Lisa pildid jah.

frost
25. juuli 2009, 19:05
Mõlemad olete feil vennad ju:) Ise rääkisid kah ennast Super sisse:) Et need pinnid olid kasutatud:)
Tahtsid ikkagist üle saada:)

Olge ettevaatlikud!

Super
25. juuli 2009, 19:05
http://upload.vahvel.net/pildid/scammer1.JPG

ütle mulle kas ma kasutan need ära 4 kasutaja peale
omfg mul pole nelja kasutajatki , türa kus see tatt aja närvi mind
ajab mingit paska , ma pole sul midagi kasutanud ma hakkasin proovima
ja esimesele ütles kohe INCORRECT PAYMENT WINDOW proovisin teist ja kolmandat , ja siis ta ütles kohe algul proovi viimast proovi viimast ära proovi teisi , viimasega saab kõige rohkem member aega , noh kohe näha et tahtis üle lasta ? Kukk rsk

juhuslikult need kes ostsid võiksid postitada siia need pinnid mis nad said , ma olen 100% kindel et need on samad mis msn jutus kirjas . !

frost
25. juuli 2009, 19:08
No selge mõlemad olete kahtlased vennad, selle teksti järgi :)

Super
25. juuli 2009, 19:13
väga imelik , oled tema sõber ?
müüte kuidagi sama palju pinne ?
ära targuta siin , ma pole mingi scammer , ei hakkaks enda mainet rikkuma , ja kui ma oleks teda petnud , siis ma tunnistaks seda , mind ei huvita mingi tatika jutt kes ei oska kirjutada veel , mine ime emme tissi veits ja siis hakka haukuma , abordijäänus

Soul
25. juuli 2009, 19:28
Ma kaldun ka pigem arvama, et pinid olid valed. See pole loog, et ta ütles Superile mass kordi ''kasuta viimast''. Muidu jahm, soovitan järgmine kord kasutada MM. :D

Funck
25. juuli 2009, 19:30
No selge mõlemad olete kahtlased vennad, selle teksti järgi :)

:):):):):):) Tubli mees :):):):):):):):):) Arvad et paned paika :):):):)?:):):):):):):):)
Okei, im out :):)

Super
25. juuli 2009, 19:34
no see vend on scammer , ja ajab nii väärarengu juttu ka veel..
mu sõber kasutas ja mina kasutasin siis olid pinnid õiged kuidas nüüd pole ?
väga naljakas vennike ....

frost
25. juuli 2009, 19:39
Kuule loe oma teist rida natukene, kui ta ütleb et tema kautas ja ta sõber , siis on loogiline et pinn ei tööta enam ju:)
Taibuuu!

Super
25. juuli 2009, 19:43
tra kuradi lohhh seda ma tahtsingi öelda ju aga sinusugune debiil ei saanud aru vist ?

frost
25. juuli 2009, 19:45
Loe oma eelmist postitust natukene:) Sa ise veel küsisid kuidas, nüüd pole? Sa oled ise debiilik ju:D

Super
25. juuli 2009, 19:49
omfg ma räägiksin nii nagu tema ütles oiblääd kus sul on aju ikka ...........

frost
25. juuli 2009, 19:55
Kuule mine mängi rune , äkki rahuned maha.

Super says: Rune F0r L1fe!

elvapoiss
25. juuli 2009, 21:40
Viimane pin oli arvatavasti see HD pin millega võib saada 37 päeva vms.

luhtanen555
25. juuli 2009, 22:08
Njah,aga super mul küsimus:ühes postis mainisid sa,et sa ei tahaks oma mainet rikkuda,mis mainet???

Kristjan
25. juuli 2009, 22:48
Ma arvan, et classic küll mingi scammer pole.Müüsin talle Gunzi accounti ja kõik läks hästi.Ja mida sa Super närvad koguaeg? Scammerid ongi alati närvilised ja ropendavad, kui neid kutsutakse scammeriteks, ole vait lihtsalt, kui midagi kasulikku öelda pole, OK?

Super
25. juuli 2009, 22:50
mis seal vahet on kas ma ropendan või ei ropenda ja kas närvan või ei ?
lihtsalt kui mingi tatikas püüab sind scammeriks ja petiseks teha , siis ei ajaks sind närvi?
Vott mind ajab , eriti kui ta ajab sellist Paska suust välja ja annab kasutatud pinnid..
Vott siis viskab kopsu üle maksa

Kristjan
25. juuli 2009, 22:53
Nojah, ega siin midagi vist enam teha pole kah, teinekord kasutage TeamWiever-it pinnide sisestamisel.

classic
25. juuli 2009, 22:53
tyra super , hoia oma suu kinni , täna htul myysin jälle ühe pinni , 10+ tehingu vennale , ta andis ette , rune pw andis panin sisse , tra saa aru ma pole mingi scammer ,

otsalari
25. juuli 2009, 22:58
t6si ostsin talt pinni ta andis ette mingit keeritamist ei olnud ;O ja kus on pic et valed pinnid jne? vido et sisestasid?
ja loe korralikult sa nii n2rvis et ei saa aru? :D ta ytles pane viimane saad rohkem p2p aega... ja et ta sai k6ik pinnid yhest kohast enda oma ja s6bra oma t66tas mis sealt saadud ja samast kohast saadud sinu jaoks ei t66ta?

Super
25. juuli 2009, 23:06
kuule sa ots pane suu kinni ma pole mingi scammer kuradi rott ma ei lasknud sind üle
mine pane ona revodeadiga veits
mind ei koti et sa uued pinnid tegid ja tehinguid juurde said .

otsalari
25. juuli 2009, 23:09
sa peaks warni saama sellise ropendamise ja m6llamise eest siin? 2ra lambist s6ima teisi kui keegi pole ytelnud et ta scammer kus on sinu proof? No Pic No Proof ma arvan

Super
25. juuli 2009, 23:18
kui sinu silmad on väikesed siis see pole minu teha ?

otsalari
25. juuli 2009, 23:22
seal on ainult msn teksi pilt? kus sa ytled vale pin? kas se t6estus? :P vaja pilti et pinn vale ikka :O

juhan123
26. juuli 2009, 00:59
1 inimese käest saab tellida 3 pinni, tavaliselt nad targemad, kui 1 pinni ära saadavad hakkavad paska sulle ajama ja pinne ise mõtlema, nii kerge see ongi

classic
26. juuli 2009, 09:29
juhan ise kh saad aru mida sa räägid ?

Super
26. juuli 2009, 10:56
mina sain väga hästi võin sulle ka seletada
Kui teed pinne , esimese nad ostavad ilusti ja annavad selle koodi
ja tahavad veel WebCam strippi näha , siis nad hakkavad niisama lampi ütlema
neid koode et veel näha , see oli tema mõte

seal on ainult msn teksi pilt? kus sa ytled vale pin? kas se t6estus? :P vaja pilti et pinn vale ikka :O

lohh kas keegi ütles et pin vale ?
pin on kasutatud ta müüs samasid pinne mis ta mulle andis !

otsalari
26. juuli 2009, 11:23
No kas sul on m6ni proof? et pinnid kasutatud k6ik? vid ? pic? No Pic No Proof :)
sinu s6na eriti ei maksa ma arvan kui no proof sul on

th3N00b
26. juuli 2009, 18:43
pange bann mõlemale.. :D.D

ei tegelt ärge pange kummalegi:D
pange parem teema lukku.
TeamWiever on üks lahe asi mida võite järgmine kord kasutada.
btw teema pealkiri on ka (Y)

otsalari
26. juuli 2009, 20:40
no sellel vennal pole proofi , et pinnid valed . Kes scammib korra teeb seda ka uuesti (tavaliselt)

Super
27. juuli 2009, 10:47
no sellel vennal pole proofi , et pinnid valed . Kes scammib korra teeb seda ka uuesti (tavaliselt)

mul pole proofi ?
see ei tähenda et sa said talt korraliku pinni et ta mind ei scamminud.
mul on korralik proof, aga sina 14-15a tatikas lihtsalt ei saa aru sellest , ja ei oska lugeda ilusasti.Ja ära mölise nii palju kui sul midagi tarka öelda pole