Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Google Translator

Soovitatud postitused

Mõtlesin välja siis uue mängu, loodan et teile meeldib.

 

Google Translator

Tegu oleks siis google translatori tõlke kasutamist. Igaüks kirjutab alguses lause eesti keeles, siis tõlgib ära mingisse suvalisse keelde(kirjutab ka mis keelde kuna neid päris raske ära tunda) ning siis tõlgib uuesti tagasi eesti keelde. Kellel aega on võib ka mitu korda tõlkida, aga tulemus peaks olema siiski, et algab ja lõppeb eesti keelega!!!

 

Näide:

 

1) Mängime nüüd uut mängu.

 

2) Vamos a jugar un nuevo juego. (hispaani keel)

 

3) Lets mängida uus mäng.

Loodan, et meeldib.

 

NB!

Kui tõlgite mitmesse keelde, siis tehke nii, et tõlgite näiteks eesti keelest inglise keelde, siis inglise keelest vene keelde, siis vene keelest saksa keelde ja saksa keelest eesti keelde!!!(See oli ainult näite keeled, valige ise mida tahate, aga tehke nii.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti:

Täna ärkasin ma üles ja siis panin riide ja siis panin arvuti käima ja siis sõin natuke ja siis tulin arvutisse ja siis mängisin natuke runescape ja siis sain pure memberiks ja siis saabus õhtu ja siis hakkasid tuvikesed ja kohe varsti lähen magama.

 

Hispaania:

Hoy me desperté y, a continuación, poner la tela y, a continuación, poner el equipo y luego ir comió un poco y luego me vino a la computadora y luego jugó un poco y luego se Runescape memberiks pura y llegó en la tarde e inmediatamente comenzó a Tuvikene y pronto van a dormir.

 

Inglise:

Today I woke up and then put the fabric and then put the computer go and then ate a little and then I came to the computer and then played a little bit and then got Runescape pure memberiks and it arrived in the evening and then immediately began to Tuvikene and will soon go to sleep.

 

Russkii:

Сегодня я проснулся и затем поставить ткань, а затем поставить на компьютер, а затем перейдите съел немного, а потом я пришел к компьютеру, а затем играл немного, а затем получил Runescape чисто memberiks и он прибыл в вечернее время, а затем сразу же приступил к Tuvikene и скоро заснуть.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See tuleb eesti keelde ka tagasi tõlkida, loe ennem juhis läbi. Edaspidi pange tähele. Parandan su "vea" siis.

 

Eesti keeles Projecti oma lõpus:

 

Täna ma ärkasin üles ja seejärel panna riie, siis panna arvutisse, siis sõin veidi ja siis ma läksin arvutisse ja siis mängis natuke ja siis sain RuneScape memberiks ja ta saabus õhtul ja kohe hakkas et Tuvikene ja varsti magama.

 

 

Btw, sul tulid päris head laused seal lõpus :)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti:

see programm on paras pask, tölgib valesti nagu minu vanaema ilma prillideta, kuigi vanaisa luges raamatut ja karu sittus

 

Eesti, tagasipööratult:

See programm on pask fit, nagu valesti tõlgitud minu vanaema, ilma prillid, kuigi vanaisa lugenud raamatut ja karu sittus

 

Inglise:

This program is a shit fit, such as wrongly translated by my grandmother, without glasses, even though the grandfather read the book and the bear sittus

 

Hiina:

这个程序是狗屎适合,如错误地翻译了我的祖母,没有眼镜,即使爷爷阅读这本书和承担sittus

 

Vene:

Эта программа представляет собой дерьмо подходят, например, неправильно переведены на мою бабушку, без очков, даже несмотря на то, что дед читать книги и медведя sittus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1.Hankige tõlge üheainsa klõpsuga ja tehke oma veebileht silmapilkselt teistes keeltes kättesaadavaks. (Algupärane lause) Eesti

 

a)Get one-click translation and make your website instantly available in other languages.

(Tõlgitud Eesti-Inglis)

 

b)Изтеглете един клик превода и да направи своя уебсайт мигновено достъпна на други езици. (Tõlgutud Inglis-Bulgaaria)

 

c)Download klikk u trasferiment lill-website tiegħek tkun disponibbli f'lingwi oħra.

(...Bulgaaria-Malta)

 

2.Lae alla ja klõpsake, et edastada teie veebisait on saadaval teistes keeltes.

(lõpptulemus Malta-Eesti)

 

Irw :D:D:D:D


DO it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

(Eesti) 1) hommi kui ärkasin ja läksin runescape.com lehele ning olin scammed.

(Eesti - Bulgaaria) a) сутринта, когато се събуди и отиде да runescape.com сайт и бях scammed.

(Bulgaaria - Hollandi) b) s Ochtends als ik wakker en ga naar runescape.com site en was scammed.

(Hollandi - Hispaania) c )

mañana cuando me despierto e ir al sitio y se runescape.com timado

(Hispaania - Eesti)d) hommikul, kui ma ärkama ja minema selle saidi ja scammed runescape.com.

 

=)


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.