Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Galla Nero

Soovitatud postitused

VIP

Pealkiri ütleb köik?

 

Asi oli järgmine. Ta müüs oma acci siin foorumis, nimi oli 1tegija kui ma ei eksi.Lisasin ta msni ,alguses oli mõte ära osta, kuid siiski arvasin et ei taha. Paar päeva hiljem pakkusin välja variandi et vahetame kasutajat+ma kannan omaltpoolt 500.- .

Ta oli nõus ja minulegi tundus hea diil olevat:D

Rääkisime msnis ja kandsin talle 250.- ette. Mõlemad andsime andmed ning tegime appealid. Muidugi 1tegija appeal tuli denied. Tegin veel 2 appeali, köik denied. MSNi history pole veel ära salvestanud, keegi teab kaua see salvestub?

 

Pilt et kandsin raha:tegija.png

 

 

Pilt et appeal denied: 54190194.png

 

 

Lisaksin ka selle ,et msnis pole teda eile peale 15.00 näinud+Vahvlis PMidele ei vasta.

Tean et MSNi historyt pole, aga äkki aitab see ka?

kui vaja vöin lisada vanema history meie jutuajamisest, eks moded otsustavad mis teha temaga.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MSN history peaks kohe ära salvestama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mul ei ole veel:S vartsi 24h möödas, ikka pole.

aa, unustasin veel seda mainida et mul tegi arvuti resa millegipärast,msn läks kinni, see ei võinud möjutada seda?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saad kuidagi tõestada et tema müüs kasutajat? Foorumi link või midagi sellist? PMide pilt?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Saad kuidagi tõestada et tema müüs kasutajat? Foorumi link või midagi sellist? PMide pilt?

 

Tal oli teema ka siin et müüb,lasi ära kustutada vist

 

123123z.png

 

[email:1w3axztf]treradio@hotmail.com[/email:1w3axztf] on ta msn btw


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned siis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.