Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER TompZzZ !

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis, täna uurisin rs2kasutajate alt asju ja nägin TompZzZi teemat.(LINK)

Vaatasin et keegi on seal kirjutand et ta olevat I Lont I üle lasknud ühelt.

Kuna ma olin ise ka kunagi selle kasutajaga üle saanud siis hakkasin asja uurima.Tollelajal kui üle sain ei teadnud ta vahvli kasutajat ja see jäi teadmatta kuni tänaseni.

 

Niisiis rääkisin temaga täna pmi kaudu niikaua kui ta ennast sisse rääkis.

taunodavbust.PNG

Siin ütles et ta müüs selle hiljuti maha...

HMM, mulle ta müüs selle acc 4.10.2008 ja ütles et tema ei võtnud tagasi.

Aga nüüd järsku juba müüs hiljuti maha. JESS.

Ta on selle acciga mingi 5+ venda vähemalt üle lasknud.

 

Isegi kui minu proofist (mingil juhul) ei peaks piisama siis mõelge seda ka et vaevalt mingid tüübid tulevad lampi foorumisse ajama et ta lasi selle acciga 200.- üle.

marekkkluikkscammed.PNG

 

Kaevusin siis ka msn historisse... , Mingit proofi siin historys ei ole aga ma arvan et kui esimene pilt ja see msni tekst kokku viia siis saate aru et tegu ei ole ikka päris puhta poisiga...

msnhistoryufkingnooob.PNG

 

Loodan et ta saab banned, kaua võib juba inimesi üle lasta selle acciga...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mees, kuule mõista.

Kui ma olen õelnud NII sulle, KUI KA sellele Margelile, et sellel accoundil on olnud eelmisi omanikke, siis selle koha pealt ma ju ei peaks valetama. Parim äri tuleb ju alati accidega, mis on esimese omaniku käes.

Teiseks, kui ma teada sain, et acc on sul varastatud, siis muidugi, palusin sul kasutada minu poolt antud detaile ja recovereid. Tulutult - ei tea, kas sa ei osanud piisavalt inglise keelt või jäid lugemisega hätta, aga sa ei suutnud neid kasutada.

Paar kuud hiljem, üks kõva pool aastat isegi, otsustasin kasutada neid samu detaile. Ennäe imet - saingi acci tagasi !

Muidugi soovisin seda ka maha müüa, aga enne võeti see acc käest ära. Kui sa küsid, kelle käest, siis vaata minu kõige varasemat tehingut. Hiiumaalt keegi Mihkel Mark. Tema käest sain ka mina selle acciga tihti üle. Võttis nimelt kuu-paari tagant acci tagasi. Tema oligi see inimene, keda ma kahtlustasin, kui acc sinult vuntsi lasti, ja ka sellelt Margelilt.

 

Mul pole suurt midagi rohkem öelda, asi on seebiveestki selgem. Valetamiseks pole põhjust, kuna pean ennast siiski ausaks inimeseks, kes räägib oma jutu ära ning ka aitab omalt poolt, et kõik sujuks kenasti.

 

Päikest !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nii esiteks kui sa mulle acci müüsin oli järgmine päev kohe läinud.

Siis sa andsid mulle selle tagasi (OHH WTF, KUIDAS SEE KÜLL SINU JÄLLE KÄTTE SAI, Mõista mõista)

Siis ma mängisin veel sellega päeva,kaks ja oli jälle läinud.

 

Ja need ANDMED mis sa mulle andsid on valed , olen nendega 5 korda proovinud tagasi võtta acci.

 

Ja teiseks kui sina müüsid siis sina vastutad !

Mul oli paar nädalat tagasi täpselt sama teema ju... Öeldi et saan banned kui ma acci tagasi ei anna (kuigi 100% proof oli olemas et mina ei võtnud tagasi)

Igatahes ma sain oma asjad korda aga see selleks...

 

Ja ära häma mingit ila siia kokku palun !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii esiteks kui sa mulle acci müüsin oli järgmine päev kohe läinud.

Siis sa andsid mulle selle tagasi (OHH WTF, KUIDAS SEE KÜLL SINU JÄLLE KÄTTE SAI, Mõista mõista)

Siis ma mängisin veel sellega päeva,kaks ja oli jälle läinud.

 

Ja need ANDMED mis sa mulle andsid on valed , olen nendega 5 korda proovinud tagasi võtta acci.

 

Ja teiseks kui sina müüsid siis sina vastutad !

Mul oli paar nädalat tagasi täpselt sama teema ju... Öeldi et saan banned kui ma acci tagasi ei anna (kuigi 100% proof oli olemas et mina ei võtnud tagasi)

Igatahes ma sain oma asjad korda aga see selleks...

 

Ja ära häma mingit ila siia kokku palun !

 

Vägagi võimalik, et esimene omanik võis näha müügiteemat; näha seda vaeva, mis on nende skillide ja kõigi muude pikslite alla pandud, ning soovis oma accounti tagasi saada. Muidugi oli tal selleks täielik õigus, kuna account kuulub igasuguse õigusega tegelikult ju talle. Tõesta seda, et mul pole õigus.

 

Andmed, mis ma sulle andsin, olid täiesti õiged. Täpselt samad, mis mina omal ajal selle müüja käest sain. Midagi sa teed valesti, ma arvan. Ära pahanda.

 

 

Mina ei häma sulle midagi kokku, veel vähem arusaamatut juttu, millel puuduks seos, või seda, mida sina nimetad ''ilaks''. Ma räägin nii, nagu mina asja tean/näen/eeldan. Kust ma seda kõike tean? - Ei teagi, väga palju on mu postis ka oletamisi, aga kindel olen ma ka väga mitmes asjas, eelkõige selles, et kõnealune account oli müüdud minu poolt, tõesti, aga tagasi võetud, seda küll mitte minu poolt.

 

/// Lähen praegu rattaga sõitma, õhtul proovin teile kõigile veel appi tulla, ja selgitada, kuidas asjalood on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vägagi võimalik, et esimene omanik võis näha müügiteemat; näha seda vaeva, mis on nende skillide ja kõigi muude pikslite alla pandud, ning soovis oma accounti tagasi saada. Muidugi oli tal selleks täielik õigus, kuna account kuulub igasuguse õigusega tegelikult ju talle. Tõesta seda, et mul pole õigus.

 

Andmed, mis ma sulle andsin, olid täiesti õiged. Täpselt samad, mis mina omal ajal selle müüja käest sain. Midagi sa teed valesti, ma arvan. Ära pahanda.

 

 

Mina ei häma sulle midagi kokku, veel vähem arusaamatut juttu, millel puuduks seos, või seda, mida sina nimetad ''ilaks''. Ma räägin nii, nagu mina asja tean/näen/eeldan. Kust ma seda kõike tean? - Ei teagi, väga palju on mu postis ka oletamisi, aga kindel olen ma ka väga mitmes asjas, eelkõige selles, et kõnealune account oli müüdud minu poolt, tõesti, aga tagasi võetud, seda küll mitte minu poolt.

 

Imo mul ei olegi mingit müügiteemat olnud...

Ja teiseks tuleme sellejuurde tagasi ikkagi et SINA vastutad präegu, mitte esimene omanik.

 

Ma ei tulnud siia mingit sõda alustama, lihtsalt soovin et õiglus pääseks võidule !

 

Ja kui sa arvad et ma ei oska acci tagasi võtta siis eksid rängalt.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult ei eksisteeri ühegi vahvlis tehtava tehinguga lepingut või muud säärast, mis tõendaks, et mina oleksin kõige eest vastutav, aga see selleks. Minu teha on ainult see, mida eelmine omanik on võimaldanud, ehk pakkuda account müüki, kuhu sisaldan ka detailid, millega oleks võimalik tagasi võtta.

Mina varustasin sind kõige selle samaga, täpselt ka seda Markelit. Andsin accoundi, andsin detailid, andsin omapoolse lubaduse, et accounti mina teilt ei scammi. Siiamaani, ja ka edaspidi, täitsin/täidan oma lubadust, ja end ega teid sellega ei häiri, et ma kumbagi teist üle lasen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tegelikult ei eksisteeri ühegi vahvlis tehtava tehinguga lepingut või muud säärast, mis tõendaks, et mina oleksin kõige eest vastutav, aga see selleks. Minu teha on ainult see, mida eelmine omanik on võimaldanud, ehk pakkuda account müüki, kuhu sisaldan ka detailid, millega oleks võimalik tagasi võtta.

Mina varustasin sind kõige selle samaga, täpselt ka seda Markelit. Andsin accoundi, andsin detailid, andsin omapoolse lubaduse, et accounti mina teilt ei scammi. Siiamaani, ja ka edaspidi, täitsin/täidan oma lubadust, ja end ega teid sellega ei häiri, et ma kumbagi teist üle lasen.

 

Võimalda siis palun mulle neid "detaile" millega ma saan selle tagasi.

Sina ei ole mulle neid hetkel mitte kuskilt otsast võimaldand.

 

Ja kui sa panid acci müüki siis oleks pidanud arvestama sellega sest hetkel oled süüdi sina! Isegi kui võttis keegi teine tagasi selle oled ikka süüdi sina sest sa ei tohi müüa kasutajaid mille eelmistes omanikkudes sa kindel pole.

 

Ja keda me siin lollitame ? me mõlemad teame et sina oled see tagasitõmbaja.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuule kui sa selle kasutaja ostsid Tompzzz nagu sa väidadad , siis mida sa müüd seda edasi kui sa pole kindel et kasutajat ei võeta tagasi ja informatsioon on õige või vale .. ja mis nemad selle kasutajaga enam teevad kui nad ei saa rahulikult mängida võetakse koguaeg tagasi , mina sinu asemel kannaks neile mõlemale raha tagasi , sest nemad pole süüdi et sa põrsast kotis müüd . !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
/// Lähen praegu rattaga sõitma, õhtul proovin teile kõigile veel appi tulla, ja selgitada, kuidas asjalood on.

 

Mis siin enam selgitada, sina müüsid kasutaja, mis võeti tagasi. Ostja jäi nii rahast kui kasutajast ilma. Ma soovitan sul parem BongShotile raha tagastada või sõidad terve oma elu ratastoolis. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellise asja eest, et mina EI OLNUD esimene omanik, hoiatasin ma neid kumbagi.

 

Mina pole jumal, et panen inimesi vastupidiselt oma soovidele ja tõekspidamistele käituma. Keegi ei käskinud teil kasutajat osta, isegi peale seda, kui saite teada, et sellel on eelmisi omanikke.

Need detailid, mis ma andsin, on täpselt need samad, mis ka mina sain. Ära isegi proovi mind valetajaks tembeldada.

 

 

Mina peaksin loobuma nii kasutajast, kui ka rahast?

Ära tee nalja.

Teiseks, ma arvan, et Bong on piisavalt intelligentne ning nutikas, et jätab igasugused vägivallailmutused koju või poksisaali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sellise asja eest, et mina EI OLNUD esimene omanik, hoiatasin ma neid kumbagi.

 

Mina pole jumal, et panen inimesi vastupidiselt oma soovidele ja tõekspidamistele käituma. Keegi ei käskinud teil kasutajat osta, isegi peale seda, kui saite teada, et sellel on eelmisi omanikke.

Need detailid, mis ma andsin, on täpselt need samad, mis ka mina sain. Ära isegi proovi mind valetajaks tembeldada.

 

 

Mina peaksin loobuma nii kasutajast, kui ka rahast?

Ära tee nalja.

Teiseks, ma arvan, et Bong on piisavalt intelligentne ning nutikas, et jätab igasugused vägivallailmutused koju või poksisaali.

 

Esiteks mida sa kuradi hoiatasid ? KUS KOHAS SA HOIATASID OMARUST ?

Ma küsisin et kas oled kindel et acci tagasi ei tõmmata, "jah , kinglasti ei võeta tagasi"

PRÄEGU OLED SINA SÜÜDI JA SAAD BANNI.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi olin ma kindel, kuna olin ka ise acciga pool aastat mänginud. Muidugi olin kindel, kuna täpselt sama lubati ka mulle, et tehing on ja jääb.

 

Süü ja bänn on kaks erinevat asja. Need võivad küll käsikäes käia, aga kõnealusel juhul mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muidugi olin ma kindel, kuna olin ka ise acciga pool aastat mänginud. Muidugi olin kindel, kuna täpselt sama lubati ka mulle, et tehing on ja jääb.

 

Süü ja bänn on kaks erinevat asja. Need võivad küll käsikäes käia, aga kõnealusel juhul mitte.

 

Mida sa jälle hämad.

 

SA OLED SÜÜDI JA SAAD BANNI .

 

Lihtne ja loogiline ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on ju täiesti selge jutt, mida ma räägin. Või peaksin ma ka caps lockiga sisutühje lauseid kirjutama?

 

Minu lihtne lause on siis selline: mina sain üle sellelt, kes mulle accoundi minega I Lont I müüs. Sina said ka tänu sellele ju kaudselt üle, kuna MINA POLE SEE, KES ON ACCOUNTI SINU VÕI MARKELI KÄEST TAGASI VÕTNUD.

 

Lihtne ja loogiline?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult ei eksisteeri ühegi vahvlis tehtava tehinguga lepingut või muud säärast, mis tõendaks, et mina oleksin kõige eest vastutav, aga see selleks

Tunnistasid ülesse pmst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See on ju täiesti selge jutt, mida ma räägin. Või peaksin ma ka caps lockiga sisutühje lauseid kirjutama?

 

Minu lihtne lause on siis selline: mina sain üle sellelt, kes mulle accoundi minega I Lont I müüs. Sina said ka tänu sellele ju kaudselt üle, kuna MINA POLE SEE, KES ON ACCOUNTI SINU VÕI MARKELI KÄEST TAGASI VÕTNUD.

 

Lihtne ja loogiline?

 

Mis vahet sellel on kas sina võtsid või ei võtnud ???

Minuarust ma mainisin selgelt et sina oled präegu süüdi.

 

Vaata seda teemat ja mõtle mis teema minul oli ?

Mul oli 101% proof et mina ei scammind,kuigi ma oleks bann saanud kui ma ei oleks seda ära lahendanud ja sinul ei ole sittagi , ainult sinu vastu räägib proof 101% ja nüüd räägid et "miks mina peaks banned saama" , wtf !

 

http://www.vahvel.net/scammerid/44198-kasutaja-ost-bongshotilt.html


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minul ei peagi ''sittagi'' olema, tõestuse mõttes, sest mina ei ole enda vastu. Mina tean, et minu käsi scammimisel, kui sellisel mängus pole.

Proofi ei pea minul ka sinu vastu olema, kuna sina ei ole minult midagi scamminud.

 

Bänni vastu on mul siiski muidugi soov astuda. Ma tunnen, et mina olen vahvlile midagi ikka pakkunud. Olen olnud mitmeteski diilides etteandja, minuga on äri teinud küll vähesed, aga Revo, Reimo või Matvej tasandile mina ei lange. KU-NA-GI.

Vahvel on muidugi tore kommuun ning juttu leiab siin alati. Kus häda suurim, seal abi kõige lähem.

 

Kui bänn on see, mis sinu õnnelikuks teeb, siis las kõigepealt moded vaatavad minu tehtud diilid, teemad ning ka selle teema siin läbi, ja siis otsustavad ise, antud tõendite põhjal. Minul ei ole ju suuri tõendeid enda vastu, mida ma peaksin kasutama, nagu ma mainisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minul ei peagi ''sittagi'' olema, tõestuse mõttes, sest mina ei ole enda vastu. Mina tean, et minu käsi scammimisel, kui sellisel mängus pole.

Proofi ei pea minul ka sinu vastu olema, kuna sina ei ole minult midagi scamminud.

 

Bänni vastu on mul siiski muidugi soov astuda. Ma tunnen, et mina olen vahvlile midagi ikka pakkunud. Olen olnud mitmeteski diilides etteandja, minuga on äri teinud küll vähesed, aga Revo, Reimo või Matvej tasandile mina ei lange. KU-NA-GI.

Vahvel on muidugi tore kommuun ning juttu leiab siin alati. Kus häda suurim, seal abi kõige lähem.

 

Kui bänn on see, mis sinu õnnelikuks teeb, siis las kõigepealt moded vaatavad minu tehtud diilid, teemad ning ka selle teema siin läbi, ja siis otsustavad ise, antud tõendite põhjal. Minul ei ole ju suuri tõendeid enda vastu, mida ma peaksin kasutama, nagu ma mainisin.

 

Häma,häma ja veelkord häma.

 

Dvj ütle nüüd ära kas sa kavatsed midagi kompenseerida marekule ja mulle või ma lasen su ära bannida... Ma ei viitsi su juttu enam lugeda, see mu kasutajat tagasi ei too.

 

///// : Kui tahad kunagi unbanni eks siis võta msnis ühendust...

msn: [email:mi8au140]bongshot@hot.ee[/email:mi8au140]


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on ju täiesti selge jutt, mida ma räägin. Või peaksin ma ka caps lockiga sisutühje lauseid kirjutama?

 

Minu lihtne lause on siis selline: mina sain üle sellelt, kes mulle accoundi minega I Lont I müüs. Sina said ka tänu sellele ju kaudselt üle, kuna MINA POLE SEE, KES ON ACCOUNTI SINU VÕI MARKELI KÄEST TAGASI VÕTNUD.

 

Lihtne ja loogiline?

 

Oled sa loll või mängid lolli? Kuidas sa üle said, kui BongShot sulle maksis? Ja mis teema selle Marekuga on? Müüsid kaks korda sama accounti? Ilmselgelt oled sina nende tegude taga ja vastutad ka sina. Kui kasutaja võeti esimese omaniku poolt tagasi pead sellega tegelema ka sina, mitte mingi kolmas tegelane, kes kasutaja sinult sai. Paistab, et BongShoti väga ei huvitagi see raha enam. Mina seda nii ei jätaks, aga eks igaüks ise teab.. :%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oled sa loll või mängid lolli? Kuidas sa üle said, kui BongShot sulle maksis? Ja mis teema selle Marekuga on? Müüsid kaks korda sama accounti? Ilmselgelt oled sina nende tegude taga ja vastutad ka sina. Kui kasutaja võeti esimese omaniku poolt tagasi pead sellega tegelema ka sina, mitte mingi kolmas tegelane, kes kasutaja sinult sai. Paistab, et BongShoti väga ei huvitagi see raha enam. Mina seda nii ei jätaks, aga eks igaüks ise teab.. :%

 

Mina olen rahul et ta banni sai !

Aga mis Marekusse puutub siis ma arvan et temal hea tunne ei ole...

200.- ei ole ikkagi selline summa mida võib suvalisetle scammeritele jagada.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.