Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9. Ja 12. Lõpetatud, Kuhu Edasi ?

Soovitatud postitused

Tallinna Tööstushariduskeskus.

Viisin paberid sisse, autotehnik või mehhatroonik on eriala.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul 12s läbi lõpuks, nyyd lähen õpin aastaga 2ametit selgeks ja siis hakkan tööl käima jne! ylikooli maby tulevikus kaugõppega, sest praegu kyll tegelt erilist huvi õppida pole! Parem lebon ja teen tööd kui istun päevotsa loengus or sumthing

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peale üheksandat arvan , et lähen Nõo Reaalgümnaasiumisse , edasi pole veel mõelnud .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Võrkpall(L)

 

Õun - > vitamiin -> energia -> töö -> raha -> naised -> seks -> aids -> surm .

 

Kas sa sooviksid õuna ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TTHK jummala mõtetu koht ju,see on viimane koht kuhu ma tahan jõuda,muidu te reimo luhti teate?kehke õpetaja seal

 

Ma arvan, et see on niivõrd hea kool, et seal on vähe inimesi kes kirjutavad mõtetu, juba meelde ei jää, et see on mõttetu.

Täiesti hea kool on TTHK ja mina olen oma valikuga igati rahul.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsi, ma käisin lahtiste uste päeval ka, kuid jäin hiljaks vist, ei leidnud seda gruppi kellega ringi töllerdada, vaatasin ise veits ringi, ikka väga suur kool on see.

Ühikas! :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.