Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Roller!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Rollerit ma ei soovi, aga mis asi on automaattoorega karpa :% Vabandan enda võhiklikkust :kiss:

 

Ega ma ise ka eriti targem pole karpade suhtes.

 

Pmst automaattoores on see, et käivitamisel toimib üks asi karbussis automaatselt.

 

Manuaaltoores aga see, et pead ise ühe junni keerama nii nagu sobib vms.

 

Pmst üsna mittevajalik asi, osad kasutavad automaattoorega karpasi nii, et tooresüsteem on välja võetud ja mingit asja täis topitud, kuna seda eriti vaja ei ole. Ainukesena mõjutab toores rollerit siis, kui hommikul käima on vaja panna, tooreta ei lähe roller naljalt käima hommikuti ;):D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul roxil oli kunagi selline v2ike sangake vms manuaal toores, aga kui dh sai peale siis jah enam teda tagasi ei saanud. selle toorega natuke m2ngida sai suht lebolt tagarattasse.

 

Toore ja tagaratas ei seostu kuidagi :D:D:D, aga ok - ostke ära!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh...

 

Automaattoores karburaator:

Töö põhimõte on selline, et sa ei pea ise midagi seal sättima. Kui vaja, siis ainult õhu düüsi, aga see ka ainult siis, kui vaja. Automaattoores paneb ise segu paika. Pealmiselt ta teeb kõike automaatselt.

 

Manuaaltoore karburaator:

Siin, aga peab kõike ise sättima. Segu kruve ning palju peale saab. Endal praegu automaattoores, kuid ei istu.

 

Q: Kuidas ära tunda missugune karburaator on automaat ning milline on manuaalne?

A: Automaattoorel on juhe.

 

 

To rs g0d:

Kui sa oma Yamaha Aeroxile panid peale kuulsa " downhilli ", siis kuidas see sinu karburaatorit kottis? Karburaator on mootoriploki juures. Õigemini kollektori küljes. Ma ei mõista, mis see downhill sulle tegi siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No lenksu kyljes on ju see toore liveboy , ja see toores kadus 2ra tal kui ma 6igesti aru sain :D

 

ta on suht selle v2rgi kyljes kus on pidurid and stuff, aga kuna stock lenks on 60 cm vms ja ma panin 82cm vms siis see tross j2i suht lyhikeseks ja yks bolt kuhu seda kinitada l2ks pikka proovimise peale katki. ma sain aru et manuaal toorega sai nagu rohkem kytet peale lasta vms ja kui gaasi annda siis saab veits rohkem powerit taha, paar rollupeded kah v2itsid, et nii saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ta on suht selle v2rgi kyljes kus on pidurid and stuff, aga kuna stock lenks on 60 cm vms ja ma panin 82cm vms siis see tross j2i suht lyhikeseks ja yks bolt kuhu seda kinitada l2ks pikka proovimise peale katki. ma sain aru et manuaal toorega sai nagu rohkem kytet peale lasta vms ja kui gaasi annda siis saab veits rohkem powerit taha, paar rollupeded kah v2itsid, et nii saab.

 

Thx for the bump, osta ära ka nüüd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.