Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Snow_Plox < -- Fail Scammer

Soovitatud postitused

Proovis siis eile scammida mu skillerit aga tal ei õnnestunud see , tegi mull maksest pildi '' enda arust '' makse pilt kahjuks see polnud , see oli alles eelnev pilt , kuhu sai alles konto nr ja nime kirjutada ja summat :D

Mul on SwedBank , aga tema kirjutas sinna SEB panga :D

Kui keegi tahab vaadata seda makse pilti siis msn pildi peal on olemas see link

Loodan et see idu saab banned .

 

scammer1.png

 

Siin on näha et ta proovis üle lasta :

scammer2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noh on ikka lohvv

http://img212.imageshack.us/img212/6228/asdg.jpg

Iga loll saab aru et see pole sooritatud makse , kui alla on kirjutatud saada makse

ja minu konto nr on Sebi oma , mul on Swedbank mitte seb .

ja siis proovib teha pildi eluväikseks et äkki ma ei näe .. irv

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oota mis asja kent liivaste?

Kent Liivaste - Swedbank - 221033949674, neid andmeid kasutas mEnraynor scammimisel

Mida asja nagu?:D

 

Edit:Info rs24-jast


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

A.B.N aka weed aka loading aka KENT LIIVASTE on mul õigus?

 

Oleks snowi asemel sama moodi teinud!Scammerit scamminud siis :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

4rf2c5.jpg

Failblog normaalne inimene ei küsi palju mul raha on mittu korda :D (kui see ikka on tema :D)

 

http://img212.imageshack.us/img212/6228/asdg.jpg


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

türa mis menraynor käi vittu , see on ettekääne et sa banni ei saaks kuradi kukk

sa tahtsin mind scammida , ja ennem olid vait nigu pederast , ha nüüd proovid mind süüdi lavastada sama hea , andsin sulle scammeri nime ja konto et tahtsin aind proovida mis teed ja nägid oledki scammer , mõtle ka mis paska sa suust välja ajad tatt

 

Türa ma pole sukka rääkinud kuradi hooor rsk mis sitta sa ajad :@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
türa mis menraynor käi vittu , see on ettekääne et sa banni ei saaks kuradi kukk

sa tahtsin mind scammida , ja ennem olid vait nigu pederast , ha nüüd proovid mind süüdi lavastada sama hea , andsin sulle scammeri nime ja konto et tahtsin aind proovida mis teed ja nägid oledki scammer , mõtle ka mis paska sa suust välja ajad tatt

 

Türa ma pole sukka rääkinud kuradi hooor rsk mis sitta sa ajad :@

 

Tra sa oled nii fail tüüp :D ise panid pildi üles kus on kirjas kent liivaste hahahaha ma naersin tükk aega :D

 

Edit: kes on snow poolt ?? mina olen iga tahes :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Türa ma panen su pea sitapotti ja uputan ära kuradi värdjas scammer

mida sa hakkad nüüd mingit sitta ajama , sao led 100% scammer , omfg , tahtsid pinni osta , teemas on kirjutatud annan ette vaid 40+ tehingutele , ja eile tehtud teema , ma ei saanud veel eile panna pilte ülesse , tahtsid kiirelt kedagi üle lasta kuradi ahv rsk .

Piider

 

// ja türa ma pole mingi a b n , ta msn on assholes by nature @hotmail.com

on mul selline msn mother fucker ... omfg närvi ajate juba kuradi taunid , mõtlete umbe targad olla wtf . . Gf .. Idiots

 

Tra sa oled nii fail tüüp :D ise panid pildi üles kus on kirjas kent liivaste hahahaha ma naersin tükk aega :D

 

Edit: kes on snow poolt ?? mina olen iga tahes :)

 

1) Kui ta ei oleks tahtnud mind scammida , oleks ta kohe peale pildi andmist öelnud et see on scammeri msn.

2) Ta on scammer , ja ütles et sõber ütles talle kui skilleri ära scammib saab 100kr .

3) Te olete mingid peded kes ei saa aru , ja kaitsevad mingit lohvvi .

4) Nkn saan ma nüüd banned , ja homme üle homme laseb see sama tatt kellegi üle olen 100% Kindel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa ma panen su pea sitapotti ja uputan ära kuradi värdjas scammer

mida sa hakkad nüüd mingit sitta ajama , sao led 100% scammer , omfg , tahtsid pinni osta , teemas on kirjutatud annan ette vaid 40+ tehingutele , ja eile tehtud teema , ma ei saanud veel eile panna pilte ülesse , tahtsid kiirelt kedagi üle lasta kuradi ahv rsk .

Piider

 

// ja türa ma pole mingi a b n , ta msn on assholes by nature @hotmail.com

on mul selline msn mother fucker ... omfg närvi ajate juba kuradi taunid , mõtlete umbe targad olla wtf . . Gf .. Idiots

 

 

 

1) Kui ta ei oleks tahtnud mind scammida , oleks ta kohe peale pildi andmist öelnud et see on scammeri msn.

2) Ta on scammer , ja ütles et sõber ütles talle kui skilleri ära scammib saab 100kr .

3) Te olete mingid peded kes ei saa aru , ja kaitsevad mingit lohvvi .

4) Nkn saan ma nüüd banned , ja homme üle homme laseb see sama tatt kellegi üle olen 100% Kindel .

 

sa oled alles liitunud ja kohe näha, et üritad scämmida ja paljudel tõestused olemas:D

ja ma olen ka snowi poolt


Ainuke messenger: revopodsemski@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Türa ma panen su pea sitapotti ja uputan ära kuradi värdjas scammer

mida sa hakkad nüüd mingit sitta ajama , sao led 100% scammer , omfg , tahtsid pinni osta , teemas on kirjutatud annan ette vaid 40+ tehingutele , ja eile tehtud teema , ma ei saanud veel eile panna pilte ülesse , tahtsid kiirelt kedagi üle lasta kuradi ahv rsk .

Piider

 

// ja türa ma pole mingi a b n , ta msn on assholes by nature @hotmail.com

on mul selline msn mother fucker ... omfg närvi ajate juba kuradi taunid , mõtlete umbe targad olla wtf . . Gf .. Idiots

 

jälle fail?:D

Kle enne räägid et tahtsid irl raha nüüd järsku pinni :D

Tra sa oled nii kõva mees arvuti taga aga päris elus??tuled mingi kuradi oks käes kallale ütled oi minu dds hittib ko :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jälle fail?:D

Kle enne räägid et tahtsid irl raha nüüd järsku pinni :D

Tra sa oled nii kõva mees arvuti taga aga päris elus??tuled mingi kuradi oks käes kallale ütled oi minu dds hittib ko :D

 

päris head naljad:D:D:D

saan varsti naerust krambid irw


Ainuke messenger: revopodsemski@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jess bann tubli kes bannis respect!^,


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelt on snow ka scämmer nii et ta võiks ka bänni saada.

 

Lol sa ei tahaks kent liivastet scammida?:D

Vaata palju kahju ta siin teinud on;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.