Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väike probleem.

Soovitatud postitused

Et siis eile hommikul tegin arvutile formati, peale seda installisin draivereid ja uuendasin BIOS't, aga peale restart enam tööle ei lähe, ekraan must, piikse alguses ei tee, aga kui on üle 1 minuti sees olnud teeb 1 pika ja 2 lühikest piiksu ja siis lihtsalt piiksub edasi pidevalt.

 

Kes oskaks aidata ? ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmm.. Endal oli just see sama probleem peaaegu :D Mul Protsessori jahuti ei töödanud kuna juhe oli väljas.

Endal oli nii muidu, et Pilti ette ei võtnud ja lülitas ennast natukese aja tagant välja :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul tuttaval on selline probleem, et arvuti seisis umb ühe kuu.

Pandi arvutile juhtmed ja asjadf järgi, vajutati nuppu, siis arvuti toiteplokk arvatavasti hakkas valjult tööle, mida ta tegigi aga tavaliselt oli seda ainult korraks, enam nii ei ole ja jääbki undama, ei tea milles prob, kui kellegil on selline jama olnud, soovitage midagi, seda patarei asja pole proovitud. Ahjaa, pilt on koguaeg must.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tuttaval on selline probleem, et arvuti seisis umb ühe kuu.

Pandi arvutile juhtmed ja asjadf järgi, vajutati nuppu, siis arvuti toiteplokk arvatavasti hakkas valjult tööle, mida ta tegigi aga tavaliselt oli seda ainult korraks, enam nii ei ole ja jääbki undama, ei tea milles prob, kui kellegil on selline jama olnud, soovitage midagi, seda patarei asja pole proovitud. Ahjaa, pilt on koguaeg must.

 

Up!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul on paar korda nii olnud, aga sain tööle proovisin nii:

võtsin korpuse ära, vaatasin kas emaplaat on lahti, oli kinni

siis keerasin videokaardi ja mingi kaardi veel sealt alt maha, puhastasin arvuti seest ära,panin videokaardi ja selle teise tagasi omakohale, ning nüüd töötab täielikult.

 

Mul tuli see elektri köikumisest, äikese ajal oli arvuti sees


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tal võib ka sellest olla see, ma teen proovi kui temaga kokku saan mingi päev, tänud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.