Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor keeras mu rsbots.net authi banned !

Soovitatud postitused

Manraynor siis nagu pede oled teadsin , et langed lõksu siis ... asi selline et ostsin autohunter pro scripti ema telefoniga ja siis nagu tellisin authi manraynori MSN'i :) sain talt pärast selle authi aga tema on selle banned teinud , sooviks raha tagasi või mu ema liigub asjaga politseisse :) GF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ostsin ema mobiililt nagu siis rsbots.net'ist prohunter scripti ja auth koodi tellisin [email:mpil39g3]manraynor5@hotmail.com[/email:mpil39g3] peale ehk siis kallis pedeke Manraynor siin foorumis , ta suht wannabe mode varsti luugid kinni kui lasnamäele satub , aitab netihiiro jutust ... tellisin authi siis ta msni postikasti , ta logis sisse sain talt authi kätte ajasin talle sitta juttu alguses et tegin selle fakewebcam'iga aga tegelt tellisin ema telefonilt nagu , auth töötas , töötas , töötas kuni tänaseni , umbes 30minutit tagasi oli auth banned , ja manraynor eile ennem minu blokkimist veel ütles et saadab Kyle'ile kirja et see auth on petetud või scammitud , saatis kirja , Kyle sai järelikult kirja siis kätte nagu ja asi selline et jah , Kyle bannis authi ära ja Manraynor on süüdi nüüd :) , mu ema sai sellest juba teada , käis Tele2's sellest rääkimas raha tagasi ei anta aga saab minna poltiseisse ja pöörduda ka selle asjaga kohtu poole :) , kuna see on juba nagu internet fraud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui suurest summast jutt käib?

 

alla 500.- ja politsei ei sekku sellisesse asja..

parim viis raha tagasi saamiseks on võtta scammeri vanematega ühendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu viga, ei lugenud täpselt. Aga mismõttega sa tema emaili panid, kui ise tellisid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ostsin ema mobiililt nagu siis rsbots.net'ist prohunter scripti ja auth koodi tellisin manraynor5@hotmail.com peale ehk siis kallis pedeke Manraynor siin foorumis , ta suht wannabe mode varsti luugid kinni kui lasnamäele satub , aitab netihiiro jutust ... tellisin authi siis ta msni postikasti , ta logis sisse sain talt authi kätte ajasin talle sitta juttu alguses et tegin selle fakewebcam'iga aga tegelt tellisin ema telefonilt nagu , auth töötas , töötas , töötas kuni tänaseni , umbes 30minutit tagasi oli auth banned , ja manraynor eile ennem minu blokkimist veel ütles et saadab Kyle'ile kirja et see auth on petetud või scammitud , saatis kirja , Kyle sai järelikult kirja siis kätte nagu ja asi selline et jah , Kyle bannis authi ära ja Manraynor on süüdi nüüd :) , mu ema sai sellest juba teada , käis Tele2's sellest rääkimas raha tagasi ei anta aga saab minna poltiseisse ja pöörduda ka selle asjaga kohtu poole :) , kuna see on juba nagu internet fraud :)

 

 

ise oled süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostsin ema mobiililt nagu siis rsbots.net'ist prohunter scripti ja auth koodi tellisin [email:3k45m9bl]manraynor5@hotmail.com[/email:3k45m9bl] peale ehk siis kallis pedeke Manraynor siin foorumis , ta suht wannabe mode varsti luugid kinni kui lasnamäele satub , aitab netihiiro jutust ... tellisin authi siis ta msni postikasti , ta logis sisse sain talt authi kätte ajasin talle sitta juttu alguses et tegin selle fakewebcam'iga aga tegelt tellisin ema telefonilt nagu , auth töötas , töötas , töötas kuni tänaseni , umbes 30minutit tagasi oli auth banned , ja manraynor eile ennem minu blokkimist veel ütles et saadab Kyle'ile kirja et see auth on petetud või scammitud , saatis kirja , Kyle sai järelikult kirja siis kätte nagu ja asi selline et jah , Kyle bannis authi ära ja Manraynor on süüdi nüüd :) , mu ema sai sellest juba teada , käis Tele2's sellest rääkimas raha tagasi ei anta aga saab minna poltiseisse ja pöörduda ka selle asjaga kohtu poole :) , kuna see on juba nagu internet fraud :)

 

lollakas oled?

miks sa tellisid endale scripti kellegi teise emalile lol?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Telefoniga on see umbes 500-600 eeki :D

 

Umber ~650 EEK läks mul emal arvele juurde siis .

 

alla 500.- ja politsei ei sekku sellisesse asja..

parim viis raha tagasi saamiseks on võtta scammeri vanematega ühendust.

 

summa tuli üle 620 EEK , umber 650 EEK ...

 

lollakas oled?

miks sa tellisid endale scripti kellegi teise emalile lol?

 

sest ta bannis mu eelmise vahvli konto põhjuseks , REIMO REBANE no plz ...

 

Et jmh , varsti saan rs24.ee adminiga võrus f2f kokku ja tema siis räägib kes ma olen Manraynor sinule GF , mine sebi oma naisi vähem

 

ise oled süüdi.

 

mina süüdi :D? mõnes mõttes mitte nagu onju , las manraynor ka räägib kui palju ta kunagi inimestelt rahasid üle on lasknud :) terve foorum tahaks tegelt teada seda ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Umber ~650 EEK läks mul emal arvele juurde siis .

 

 

 

summa tuli üle 620 EEK , umber 650 EEK ...

 

 

 

sest ta bannis mu eelmise vahvli konto põhjuseks , REIMO REBANE no plz ...

 

Et jmh , varsti saan rs24.ee adminiga võrus f2f kokku ja tema siis räägib kes ma olen Manraynor sinule GF , mine sebi oma naisi vähem

 

 

.

 

mida perset? ise ka aru saad mida sa kirjutad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minu viga, ei lugenud täpselt. Aga mismõttega sa tema emaili panid, kui ise tellisid :D

 

ma teadsin et tal minu vastu personal hate või siis ta on kindel et ma olen reimo rebane ... ja teadsin et ta teeb selle authi banned , lootsin et teebgi nüüd las maksab kinni , auth on banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin ema mobiililt nagu siis rsbots.net'ist prohunter scripti ja auth koodi tellisin [email:2agzesvi]manraynor5@hotmail.com[/email:2agzesvi] peale ehk siis kallis pedeke Manraynor siin foorumis , ta suht wannabe mode varsti luugid kinni kui lasnamäele satub , aitab netihiiro jutust ... tellisin authi siis ta msni postikasti , ta logis sisse sain talt authi kätte ajasin talle sitta juttu alguses et tegin selle fakewebcam'iga aga tegelt tellisin ema telefonilt nagu , auth töötas , töötas , töötas kuni tänaseni , umbes 30minutit tagasi oli auth banned , ja manraynor eile ennem minu blokkimist veel ütles et saadab Kyle'ile kirja et see auth on petetud või scammitud , saatis kirja , Kyle sai järelikult kirja siis kätte nagu ja asi selline et jah , Kyle bannis authi ära ja Manraynor on süüdi nüüd :) , mu ema sai sellest juba teada , käis Tele2's sellest rääkimas raha tagasi ei anta aga saab minna poltiseisse ja pöörduda ka selle asjaga kohtu poole :) , kuna see on juba nagu internet fraud :)

 

1. Ema on vist samagusgune nagu sina. Miks peaks Tele2 sulle raha tagasi andma? Viimane koht, kust seda raha küsida..

2. Politseisse sa oma häguse paarisaja eeku pärast pöörduda ilmselt ei saa. Võid minna, uurida/küsida. Enamuselt sellise summa pärast uurimist ei algatata.

3. Kohtusse? Gimme a break. Tahadki ohtulehte 'idiootsuste' rubriiki jõuda? "15. aastane koolipoiss kaebas 'kellegi' kohtusse, süüdistades teda paarisaja krooni varastamises? -.- Tead mitmesaja kordseks sul kohtukulud lähevad siis?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mida perset? ise ka aru saad mida sa kirjutad?

 

Araablasega ehk rs24.ee omanikuga Amchie'ga ära räägitud (sorry kui nimi valesti) saam face to face kokku adminiga rs24'st ja eks siis näeme . Manraynor PS! , su kohta on mu kaebus saadetud ;) , btw revodead andis su menti eraisiku andmete avaldamise eest , sa tead küll millest ma räägin

 

1. Ema on vist samagusgune nagu sina. Miks peaks Tele2 sulle raha tagasi andma? Viimane koht, kust seda raha küsida..

2. Politseisse sa oma häguse paarisaja eeku pärast pöörduda ilmselt ei saa. Võid minna, uurida/küsida. Enamuselt sellise summa pärast uurimist ei algatata.

3. Kohtusse? Gimme a break. Tahadki ohtulehte 'idiootsuste' rubriiki jõuda? "15. aastane koolipoiss kaebas 'kellegi' kohtusse, süüdistades teda paarisaja krooni varastamises? -.- Tead mitmesaja kordseks sul kohtukulud lähevad siis?

 

Õuõu kiddo , sa ära mu emast räägi mingit sitta tulen lõikan sul kõri läbi jobana urood nahhuj , hoia oma jebaala parem kinni kui kellegi emast räägid , btw sa oled mendis üldse käinud tead kus see asub ? oh no sa pole kordagi politseiga kokkugi puutunud nii , et stfu kirjutasin et tahab TELE2'st raha tagasi ? no shit mu ema käis küsimas ainult , et mis asjast saab jne ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa nii kõva mees oled, TÜRA ÕPI KIRJUTAMA!!!

 

Täiesti haige on lugeda, lubab peksa anda, suhu saada jms. Aga sa debiil ei oska kirjutadagi. Mis su eesti keel on, 1? Teed vahet, mis on lause? Nii närvi ajavad sellised, saaks siis midagi aru sellisest, kes lubab kõik MAATASA teha. Ja tõesti oled ise süüdi, sina ütlesid fakewebcamiga, mida ma miskipärast ka usun, sa oled nii loll küll, et julged sellist summat scammida välismaalastelt, siis kui Manraynor kuulis, rääkis Kylele, sina aga vabanduseks hakkasid ajama, et emme tegi, emme tegi.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Araablasega ehk rs24.ee omanikuga Amchie'ga ära räägitud (sorry kui nimi valesti) saam face to face kokku adminiga rs24'st ja eks siis näeme . Manraynor PS! , su kohta on mu kaebus saadetud ;) , btw revodead andis su menti eraisiku andmete avaldamise eest , sa tead küll millest ma räägin

 

 

 

Õuõu kiddo , sa ära mu emast räägi mingit sitta tulen lõikan sul kõri läbi jobana urood nahhuj , hoia oma jebaala parem kinni kui kellegi emast räägid , btw sa oled mendis üldse käinud tead kus see asub ? oh no sa pole kordagi politseiga kokkugi puutunud nii , et stfu kirjutasin et tahab TELE2'st raha tagasi ? no shit mu ema käis küsimas ainult , et mis asjast saab jne ...

 

 

 

 

Ole Vait Piider.

Ära Aja Paska siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma teadsin et tal minu vastu personal hate või siis ta on kindel et ma olen reimo rebane ... ja teadsin et ta teeb selle authi banned , lootsin et teebgi nüüd las maksab kinni , auth on banned.

 

no brain much? tra paras idi ikka :D (Kui sul manrayga mingit kokkulepet polnud et võid sinna selle koodi saata siis enda süü :% )

 

/klikka mu Profiil`ile, miks sa selle komentaari kirjutasid huh?:ninja:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma teadsin et tal minu vastu personal hate või siis ta on kindel et ma olen reimo rebane ... ja teadsin et ta teeb selle authi banned , lootsin et teebgi nüüd las maksab kinni , auth on banned.

Arvad tõesti et suudad siin foorumis midagi korda saata?

Vaata ennast.. sa ajad nii lolli juttu et ma laseks sind ise 10x üle kui tahaksin..

mine käi koolis rohkem ja õpi eestikeel selgeks kõigepealt..

see miinu tehing võetakse kohe ära, kui sa siit banned oled..

kasva suureks kuradi alaarenenud pubekas, paras sulle et sind üle lasti ja ega su ema ka vist sinust targem pole..

no kammoon.. IQ peab küll miinustes olema et lähed tele2-te enda raha tagasi nõudma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Araablasega ehk rs24.ee omanikuga Amchie'ga ära räägitud (sorry kui nimi valesti) saam face to face kokku adminiga rs24'st ja eks siis näeme . Manraynor PS! , su kohta on mu kaebus saadetud ;) , btw revodead andis su menti eraisiku andmete avaldamise eest , sa tead küll millest ma räägin

 

 

 

Õuõu kiddo , sa ära mu emast räägi mingit sitta tulen lõikan sul kõri läbi jobana urood nahhuj , hoia oma jebaala parem kinni kui kellegi emast räägid , btw sa oled mendis üldse käinud tead kus see asub ? oh no sa pole kordagi politseiga kokkugi puutunud nii , et stfu kirjutasin et tahab TELE2'st raha tagasi ? no shit mu ema käis küsimas ainult , et mis asjast saab jne ...

 

Kirjutasid küll, kusjuures. Ütlesin midagi havlasti su ema kohta? Tule jah, anna molli, topi nuga kõrile, lõika tukkideks ja topi kuskile mahutisse mind kärvama.

/ Musklimees, kõvamees, tuled siis?

 

* Tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega ähvardamise eest, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Muidugi oled sina süüdi.

Ise sa ütlesid talle et haha scammisin selle webcamiga.

Karta on et üks korralik kodanik selle peale (enesele mitte sitta soovides) räägib sellest rsbots isikule, kes maha tõmbas koodi. ise sa oled tra süüdi. saad aru? manraynor tegi seda mida üks korralik kodanik tegema pidi, kust tema pidi teadma et sa valetasid talle seda webcam asja (petmist)...

siin pole kedagi süüdistada kui sind ennast.

 

kui ta poleks rääkinud rsbots isikule sellest ja see oleks tõesti olnud pettus, oleks tema sita kaela saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no brain much? tra paras idi ikka :D (Kui sul manrayga mingit kokkulepet polnud et võid sinna selle koodi saata siis enda süü :% )

 

/klikka mu Profiil`ile, miks sa selle komentaari kirjutasid huh?:ninja:

 

see Young Gorilla mu sõbra kasutaja üldse ... ei usu lase modedel ip check teha

 

mul savi , asi läheb menti 500+ on hinnaks manraynor , edu sulle varsti näeme :) keeran sulle sellise sita et ise ka ahhuietan pidar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see Young Gorilla mu sõbra kasutaja üldse ... ei usu lase modedel ip check teha

 

mul savi , asi läheb menti 500+ on hinnaks manraynor , edu sulle varsti näeme :) keeran sulle sellise sita et ise ka ahhuietan pidar

 

Kuidas minuga jääb? Tuled siis? :s

Kusjuures. Ma võiks su samamoodi menti anda ähvarduste eest..

 

Tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega ähvardamise eest, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.