Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Imelik scammis mind :S

Soovitatud postitused

scammer scammis mul 150 krooni ! tahtsin talt puret osta ütles et nime ja asju ennem ei ütle kui raha üle kannan , kandsin raha ära ja sain skämmi :(((

saan ema käest ka tappa et tema raha skämmida lasin:S

 

aitake mind palun ta skämmis mind

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi normaalsemat ei suutnud välja mõelda ? Tõsine kolme aastase aju on sul ikka.

Väike soovitus : Tee paar foorumi kasutajat juurde ja äkki saad mulle 37'me positiivse tehingu kõrvale 37 negatiivset ka ?

Edu lasteaia laps!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reimo Rebasel ja Chris Kelpil tuli vist hirm peale juba :D, sellepärast et selle asjaga minnakse nüüd politseisse, muidu nad neid uusi kasutajaid järjest ei teeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tema skämmis mind mu ema raha läkxs !

Ma olen täitsa samal arvamusel. Jess sain raha juurde, nüüd jooma.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki soovid mu andmeid ka ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah mina soovin skämmer anna raha takasi ma saan ema käest pekxsa!:(((

Annan siin või PM teel?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul signatuuris 2 lehekülge uuri neid, äkki saad sealt proofi, et mind FINALY ära bannida.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tema käes on piltid

Jah, kohe lähen linna pilte ilmutama ja siis ostan ka seifi. Plaan pildid sinna kinni panna.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange IP ban .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pange IP ban .

Ma arvan sammuti, et ma olen seda väärt


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mõtlesin Gorillale,aga kui sa tahad ka,ega ma vastu pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulge olge rahulikud ,mulle tulevad sellised tekstid postkasti :

Algselt postitas Tre.ee

tule msni , [email:3imm8ouf]treradio@hotmail.com[/email:3imm8ouf] mul 1 pin nüüd

on w aga sa scmmar nii et nyyd l2heb siis jh rs24 üle kui sa ei anna mulle rune kasutajad küsimusimi


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.