Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tattoo'd

Soovitatud postitused

Ei taha hästi uskuda, et teema algatajal triipkood on kaelal, kui on siis kus ja kes selle tegi?

Kõik kellel tatokad on, lisage pilt kah, ma olen nii umbusklik ja ei usu, et igal vandil tattoo on.

kat Vod D, sa mees teed nalja, ma tulin eile Miami Ink salongist, lasin munnile tattoveerida telliskivi seina.

 

See viimane teema oli vastulauseks tema Kat Von D jutule, mul ei ole veel ühtegi, kuid sügisel või millalgi on plaan teha, üks soov oleks perekonnanimi suurelt seljale ja teine mingi tribal.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ehk teed ja uploadid pildi endast?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just mõtlesin, et teen sellise teema siia päeval kuid, jah, sinna paika see jäigi.

Ise tahan endale tulevikus teha vasaku rinna peale keskmist sõrme näitava rusika ja alla kirjutada fuck you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulevikus arvatavasti õla või kaela piirkonda tribal või triipkood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

eks ma vaatan, kui ma õe juurde lähen laenan digikat, endal pole, kuna pole teha muffigi sellega, eks ma järgmise nädala jooksul lähen! Ja KrIIps, Kat Von D-l on oma tattooo shop la-s nimega La ink so sdfu kui sa muffigi ei tea!!! Ennem oli ta jah miami inkis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eks ma vaatan, kui ma õe juurde lähen laenan digikat, endal pole, kuna pole teha muffigi sellega, eks ma järgmise nädala jooksul lähen! Ja KrIIps, Kat Von D-l on oma tattooo shop la-s nimega La ink so sdfu kui sa muffigi ei tea!!! Ennem oli ta jah miami inkis

 

 

 

Seda näitab Discovery pealt ka õhtuti koguaeg..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal pole veel kuid kavatsen järgmine aasta vast teha, vend tegi endale paar kuud tagasi kukla peale triipkoodi. Suhteliselt odavalt sai ja hästi on näha.

 

Esimene tatokas vast õla või käe ülesse kaks püstolit, üks ühele poole ja teine teisele poole ning roosid läbi ehk Guns N Roses.

Ehk siis selliseid püstoleid ja lillesi:

http://bligoo.com/media/users/0/34034/images/Guns-N-Roses.jpg

 

Hiljem tahan mõlemad käed täis teha vast. Rock style;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

wow stalker loodan, et saad selle est vähemalt warni mis postitasid,

seda miami inki näitab jah discovery pealt, aga need ullud vanad saated kat von d atm 27 seal saates ta mingi 23 24 :D ja järgmine aasta täitub tal 15a tatoveerimise alal tööl olemisest, sellex ajax peax veel talt 1 tattoo sebima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal veel ei ole.

Järgime aasta teen kindlalt ära (hetkel 16 :P)

Siis tuleb midagi sellist tribal-tattoo-art.jpg

Tribal teemaline, ülese parema õla taha :D

 

Alaealistele ei saa teha ju?

 

Seda näitab Discovery pealt ka õhtuti koguaeg..

 

Sealt ma teda teadsingi.

Triipkood, jube, niigi on tavainimesed orjad rügavad et pankadele maksta, mõelge veits laiemalt sellele teemale, kas inimene on ikka vaba?

varsti on kõigil number kaelas ja käite kolooniates rügamas, laske veits fantaasiat kah käiku.

cobalt sul on õigus ma ei tea sellest midagi, lihtsalt see kat Von D jutt on kahtlane.

triipkoodi tegi mõni sõber vanglas?:?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

triipkoodi tegin siis kui õde käis jaapanis modelliks ta oli 14, läksin kylla talle ja siis koos lasime teha need, ma oln siis 17 ja tra ega iga inimene, kellel tattoosid sitaks ei pea vanglas olema olnud ,kui veel mölisema tuled selistel asjadel, milelst ei tea muffigi, siis mine enne ja uuri nats ja siis tule mölisema. Ega ma isegi nyyd kõikke ei tea, et mida miski symbol tähendab või värv jne, aga ma lasen endale tatoveerida seda, mis on lahe, mis mulle meeldib, sama on rastapatsidega, need tähendavad tegelikult valgete tapjat, aga paljudel ''valgetel'' on rastad ja nad ei käi ringi ega tapa valgeid.

 

Ja veel see, mulel need tattood sobivad, kõik ytlevad sitaks lahe, ma pole mingi tavaline, nagu superman or what ever,onju, kui te mind näeks, ytleme 80% rahvast sõimaks mind pedeks jne. Ma olen selles lihtsalt kindel, sest enamus selliseid lapsi siin juu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära nüüd tõretse, mina pole sind homoks sõimanud veel.

Ja ma ei eeldanud tattoodest seda, et neid ainult vanglates saadakse see oli sõbralik tögamine.

Ma usun, et kõik ütlevad, et tatokad on lahedad, ma ei vaidle vastu, aga kas triipkood on ikka nii lahe? Ma sooviks väga suure huviga seda Kat Von D tehtud pilti näha..thats all.

Mis siis juhtub kui ma veel mölisen, tuled vägistad mu ära?

viitsid, ära sõima mind, räägi rahulikult, ma võin ka roppusi lennutama hakata väga vabalt.

Millal seda pilti saigi?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht valus võib olla...

Ise tahaks aga ei julge ja pole raha ka selliste asjade jaoks:D


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära nüüd tõretse, mina pole sind homoks sõimanud veel.

Ja ma ei eeldanud tattoodest seda, et neid ainult vanglates saadakse see oli sõbralik tögamine.

Ma usun, et kõik ütlevad, et tatokad on lahedad, ma ei vaidle vastu, aga kas triipkood on ikka nii lahe? Ma sooviks väga suure huviga seda Kat Von D tehtud pilti näha..thats all.

Mis siis juhtub kui ma veel mölisen, tuled vägistad mu ära?

viitsid, ära sõima mind, räägi rahulikult, ma võin ka roppusi lennutama hakata väga vabalt.

Millal seda pilti saigi?

 

Kriips.

Ega kui sulle pole triipkood lahe siis ei tähenda ,et teistele ei meeldiks?

Vend tegi kaelale triipkoodi ja täitsa sobiv, all on isikukood. See ei näita küll nüüd mingit hitmani või kedagi. Lihtsalt sai teha kuna meeldis. Sulle ei meeldi, teistele meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kriips.

Ega kui sulle pole triipkood lahe siis ei tähenda ,et teistele ei meeldiks?

Vend tegi kaelale triipkoodi ja täitsa sobiv, all on isikukood. See ei näita küll nüüd mingit hitmani või kedagi. Lihtsalt sai teha kuna meeldis. Sulle ei meeldi, teistele meeldib.

 

cobain, nrix pole isikukood, on 000 000 000 001 ning ma võtsingi hitman-i järgi, ja siis? aga pole täpselt sama koha peal nagu hitmanil, vaid kaela peal rohkem, kuna vihkan kiilaspäisust, kui juuksed kasvavad. Kaelal pole seda triipkoodi nähagi, sest mul ypris pikad juuksed tagant.

 

Ja seda naide pilti saab maby järgmine nädal näha, maby sooner kui digikat leian kuskilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
cobain, nrix pole isikukood, on 000 000 000 001 ning ma võtsingi hitman-i järgi, ja siis? aga pole täpselt sama koha peal nagu hitmanil, vaid kaela peal rohkem, kuna vihkan kiilaspäisust, kui juuksed kasvavad. Kaelal pole seda triipkoodi nähagi, sest mul ypris pikad juuksed tagant.

 

Ja seda naide pilti saab maby järgmine nädal näha, maby sooner kui digikat leian kuskilt.

 

See ei käinud sinu kohta cobalt.

Mul vend tegi ka triipkoodi ja isikukood all, seda rääkisin.

Ning see hitman ei käinud ka sinu kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui siis jube väikselt kuhugi , kuna ei lähe ültse peale Tatoo teema ,

Ei meeldi ka tüdrukud kellel suuremad Tatood ,

 

- Sõber , 18 aastane tüdruk laseb õlast-> selja ala ossa teha Draakoni või midagi , maksma läheb 9.5 kilo .

 

gf.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

k k :D triipkoodid sain atsuta, nagugi jaapanis käik, kuna õe mingi jaapani firma keegi(pole aimugi kes) tegi tattood ja reisi välja, naise pilt maksis 400 dolalrit õla-käe tattoo oli 6900 eeku ja kaela peal see hieroglyyf oli 20k jeeni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.