Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja ost Bongshotilt.

Soovitatud postitused

Ostsin accilt "bongshot" pure 75.- krooniga. Peale 2 tundi mängimist logisin välja.Sisse enam ei saanud , kuna password oli vale. Hiljem logisin teise acciga sisse , lisasin kasutaja mille ostsin (I 1 atk U) ning nägin et see on sees. Siin on msni chat: ( mina olen Steven. ja tema Steven ilma punktita punase kirjaga kui keegi aru ei saa.)

 

steven1.jpg

steven2.jpg

steven3.jpg

steven4.jpg

steven5.jpg

steven6.jpg

steven7.jpg

steven8.jpg

steven9.jpg

steven10.jpg

steven11.jpg

steven12.jpg

steven13.jpg

steven14.jpg

Makse ise:

makseee.jpg

Ip kah:

stevenkaldaip.jpg

Tahaks raha tagasi saada!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bongshot hetkel offline, aga see pmst mu naabri acc, äkki tema võttis tagasi , ei usu, et bongshot nii teeks,

 

Ja edit// mina veel rääkisin suga ka ruunis, suck my tick oli acc name,


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Bongshot hetkel offline, aga see pmst mu naabri acc, äkki tema võttis tagasi , ei usu, et bongshot nii teeks,

 

Ja edit// mina veel rääkisin suga ka ruunis, suck my tick oli acc name,

 

Nojah, ta kyll ütles et ta reqid peal , aga vb sai ikka kuidagi eelmine omanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ou wtf... tüübil on naq 4000postitust ja 2 aastat liige olnud nalja teed et ta hakkab mingi 75 krooni pärast scammima wtf ?! äkki keegi oli ta msniga sees või mida iganes eriti ei usu et scammis aga jah. ;(


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI saa bong midagi banni , see pole tema süü kui esimene omanik selle tagasi võttis, ja ma olen selles kindel , et bong maksab selle raha tagasi , ja mina võin talle väga vabalt anda, oma naabri kontakinfo , telefoni nr v midagi ;)


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ou wtf... tüübil on naq 4000postitust ja 2 aastat liige olnud nalja teed et ta hakkab mingi 75 krooni pärast scammima wtf ?! äkki keegi oli ta msniga sees või mida iganes eriti ei usu et scammis aga jah. ;(

 

Ega me ei süüdistagi otseselt teda... Pealkiri pole selline :"BONGSHOT SCAMMAR !!!! NBANAAAN!!!" Tahaks lihtsalt raha tagasi kui selline jama on eelmiste kasutajatega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
EI saa bong midagi banni , see pole tema süü kui esimene omanik selle tagasi võttis, ja ma olen selles kindel , et bong maksab selle raha tagasi , ja mina võin talle väga vabalt anda, oma naabri kontakinfo , telefoni nr v midagi ;)

Ma ei tahagi et ta banni saaks. Ma tahan et asi selgeks saaks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Olen 100% kindel, et bongshot ei bannita ära, oleks mõni uustulnuk, oleks juba ammu ban saanud, sellised need moded on siin : /

 

irw miks peaks, türa bong ei tõmmanud seda tagasi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Wtf? kompensatsiooni tahaks..

 

 

milles bong süüdi on eitea?

ise riskisid ja ostsid, teades et on ka varem kasutajal olnud omanikke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jep. Ta peab tagasi maksma, kuna ikka pole nii ,et müün mingi asja 700 eest nt ja siis paar tundi tõmatakse tagasi ja mul nagu: no tra miks mind kotib? mina ei tõmmanud. Tema müüs, tema vastutab kui midagi juhtub ja tagastab raha:)

 

ei pea ikka küll , bongshot ostis ise ka selle acci ,ja tegi veel p2p ka, ta sama hästi hetkel miinuses ju , miks ta peaks tasuta raha jagama?

Ta ei pea sittagi maksma ,rune acce ei tohi seaduse järgi müüagi peace,(H)


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei pea ikka küll , bongshot ostis ise ka selle acci ,ja tegi veel p2p ka, ta sama hästi hetkel miinuses ju , miks ta peaks tasuta raha jagama?

Ta ei pea sittagi maksma ,rune acce ei tohi seaduse järgi müüagi peace,(H)

 

No võiks ikka ju.. Säilitaks oma head imagot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.