Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus:Kuidas käib gamble ja kõik sellega seostuv

Soovitatud postitused

Tere siin õpetuses räägin kuidas saada enda EP kõrgemaks ehk Earned Potential mis annab teile suurema võimaluse saada paremat dropi ja kuidas käib üldse gamble .

Teen teema sellepärast ,sest vägapaljudele on jäänud arusaamatuks kuidas käib Gamble jne .

1. Milleks on gamble? Sellega saab suurepärast raha teha ja sellega saate mage exp .

2.Peate te olema level 20+,et saada sisse bounty ja pvp maailmadesse,ning teie mage level 17 või rohkem selleks ,et saaks kasutada wind bolti .Miks wind bolt? Sellepärast ,et enam ei tööta nt wind strike mis oli hea ja odav või mõni muu strike . Nüüd on kõige odavam wind bolt .

3.On teil vaja partnerit kes oleks teiega soovitavalt sama level .

4.On teil vaja chaos ruune ,kõige odavamalt saab lvl 4 wildist vanamehelt nimega mage of zamorak .

5.Kõigepealt on teie EP 0% mida suurem EP seda parema dropi võite saada ,kõik pmst sõltub luckist . Teie EP % tõuseb iga 30 minutiga 25 % võrra ,kui olete hotspotis. Soovitavalt on EP teha 100% mis võtab 2400 chaos ruuni ja võtab aega 2 tundi kui olete hotspotis .Kui te ,aga olete tavalises zones siis tõuseb teie EP % iga 25 minuti tagant 10 % võrra .

6.Armour :

35dcmzm.png

rune full helm ,rune platebody ,rune platelegs,rune kiteshield/obby shield ,snakeskin boots/dragon boots, black d hide vambs ,amulet of defence /str ,kindlalt ei tohi olla teil nt barrows gloves ,sest need annavad teile mage boonust,veel ei tohi teil nt climbing boots mis annavad ka mage boonust ,ei tohi olla ka amulet of glory,fury või mage amulet ,sest need annavad ka mage boonust !

7.Minge oma partneriga edge wild hotspot ! Siis pange autocast wind bolt ,ning alustage attackimist ,pange ka aid off ,sest siis ei saa keegi teid nt moonclan islandile teleda jne .

8.Parimad dropid : On võimalik saada zaros statuette mis maksab 5m :anocox.png

siis on võimalik veel saada vesta longsword mis maksab 5,9m mida isiklikult pole saanud .

Ise saanud dropid :

2v3ptdv.png

wtruh.png

oqvdqf.png

e9hzso.png

2j72us.png

344oxnd.png

os7339.png

2z51y1h.png

Kommentaarid on oodatud :)

Pildid ja kõik tegin ise ning nägin palju vaeva .

Kopeerimine lubatud ainult minu loal :) :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus Kuigi ple üle aasta rsi mängind sain äru ^^ 5+ (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 võimalus on see ka et paned autoklickeri Wildy BH-s tööle, saad ka normilt EP

 

To Kaupo: Ma olen ise saanud selle 1m junni kui mul oli EP 0, Andi Xeriga tegime:P

 

muidu hea õpetus;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1 võimalus on see ka et paned autoklickeri Wildy BH-s tööle, saad ka normilt EP

 

To Kaupo: Ma olen ise saanud selle 1m junni kui mul oli EP 0, Andi Xeriga tegime:P

 

muidu hea õpetus;)

 

njaa ,ise saanud zarose kui EP oli 13 ,niiet kõik oleneb luckist siiski .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga pmst ma tulen alles ruuni tagasi..... et ma täna f2p sain kaks seda kuju... broken hair huinjaa ja selle number kaks kuju sealt listist ja ühe bronze dragon claw ka aga sain pjed... kuidas ma nende eest raha siis saan kas pean alchima või mida? vabandust kui väga loll küsimus tõesti :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga pmst ma tulen alles ruuni tagasi..... et ma täna f2p sain kaks seda kuju... broken hair huinjaa ja selle number kaks kuju sealt listist ja ühe bronze dragon claw ka aga sain pjed... kuidas ma nende eest raha siis saan kas pean alchima või mida? vabandust kui väga loll küsimus tõesti :/

 

Kui kasutad BH Wildy siis müü oma statuetted Meridathile(edgeville pangas seisab)

Kui kasutad PvP siis lumby lossi ees seisvale Meridathile


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tartu sellise koha ikka leiab kus on hotzone ja kedagi pole.

Nägin su päevikus seda afkeri pilti.

Ta oli mingis varrokis ka ju.

Aga no mine ikka kuhugi mingi questi maja teisele korrusele siis sind ikka üles ei leita.

Ma ei tea.

No jh mage xp pärast veel aga noh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea õpetus, aga mage xp mis sealt saab siis laske naerda. Sa ei saa midagi, eriti kui suur combat, suur def ja vastase lhea armor. Sa litid 0 ja nende eest ei saa xpd vms? Vahest litid sisse ja saad kokku max 10k xp ja 2,4k chaose läinud.

Parem istu kuskil hot zones 1h-2h ja asi korras ja odavam.

Ise passin wildis hot zones ja paar korda pji saanud, enamuse korrad ellu jäänud, pelan csi, teen trenni või mängin kitarri, küsite kuidas acc sees? Mündid tikutopsi sees ja panen klaviatuuri peal oleva noole peale ning rsi kaamera hakkab tiirlema ja acc sees;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne õpetus.

Suht hea kes ei teadnud!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

normal kuigi selline oli juba aga savi

ise ei ole joppand 50k max 100 ep juures

 

surm20 hmm:D

Tomorrow ur reported so on so many players!=)

26k trick is bannable kids!

So good luck and use it=)

ei ole bannable!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuulujutt

!


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea õpetus, aga mage xp mis sealt saab siis laske naerda. Sa ei saa midagi, eriti kui suur combat, suur def ja vastase lhea armor. Sa litid 0 ja nende eest ei saa xpd vms? Vahest litid sisse ja saad kokku max 10k xp ja 2,4k chaose läinud.

Parem istu kuskil hot zones 1h-2h ja asi korras ja odavam.

Ise passin wildis hot zones ja paar korda pji saanud, enamuse korrad ellu jäänud, pelan csi, teen trenni või mängin kitarri, küsite kuidas acc sees? Mündid tikutopsi sees ja panen klaviatuuri peal oleva noole peale ning rsi kaamera hakkab tiirlema ja acc sees;)

 

 

Üks 0 hit wind boltiga annab 13,5 mage xp, mis teeb 32400 mage xp 2400 chaosega, kui ükski plärts damaget ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea õpetus, aga mage xp mis sealt saab siis laske naerda. Sa ei saa midagi, eriti kui suur combat, suur def ja vastase lhea armor. Sa litid 0 ja nende eest ei saa xpd vms? Vahest litid sisse ja saad kokku max 10k xp ja 2,4k chaose läinud.

Parem istu kuskil hot zones 1h-2h ja asi korras ja odavam.

Ise passin wildis hot zones ja paar korda pji saanud, enamuse korrad ellu jäänud, pelan csi, teen trenni või mängin kitarri, küsite kuidas acc sees? Mündid tikutopsi sees ja panen klaviatuuri peal oleva noole peale ning rsi kaamera hakkab tiirlema ja acc sees;)

 

kui hitid 0 siis saab 12 xp. me tegime foorumist 1-hega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.