PDA

View Full Version : Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Leheküljed : [1] 2

manraynor
08. juuli 2009, 10:50
Mulle aitab , see Chris Kelp on juba piisavalt siin jamanud ja üle lasknud , mulle visanud koppa ette et ta kasutab minu identiteeti ka et teisi üle lasta , et ma lähen Politseisse sellega , aga et kindlustada paljudele et saaks Kariustuse või midagi iganes , ma kutsun kõike kes temalt üle saanud , et POSTITAGE TÕESTUSEGA kõike mis saate et ta teid üle lasknud.

SPAMMERID SAAVAD 2P WARNID!

Ning kui sina Chris Kelp tuled siia õigustama et Politsei ei tee rsoritele midagi vms. Siis võibolla mitte , aga mina süüdistan sind Identiteedivarguses ja kasutades seda raha petmisena , ning see on juba Karm asi.

Its
08. juuli 2009, 11:27
irv, on sul tõestust et see on Chris ?
kui sa nii jobu oled et ei tea midagi siis mida sa bannid lambist inimesi ?
su aju on nii ära paisunud et sa ise ei saa ka aru mida sa teed enam..
banni vähem,ja nkn paned nüüd banni mulle dvj pane teen uue kasutaja
//edit , kui sa lähed politseisse.. siis võiks juba sael rääkida sellest millega
sina raha teenid,müüd selliseid asju runescapes mida ei tohiks tegelikult ju
müüa,Jagex võitleb nende vastu..Aga sina müüd , see on ka seaduse vastane
niiet ära hakka midagi siin suurt meest mängima või moderaatorit..Tahad umbe
tarka panna ja Scammerite vastu võidelda, sul on lihtsalt kade meel ja sa arvad
et see Chris on kõigi nende Fakerite taga..Kui sa oled moderaator miks sa ei
kontolli Ip-sid või midagi..Sa lajatad kohe banni peale , ennem kontrolli ka
fakte või midagi .. Ära arva et said moderaatoriks et võid nüüd kõiki bannida.
Varsti sa enam seda pole sest sa oled nii jobu , ja ei kontrolli ennem ka midagi.

manraynor
08. juuli 2009, 11:34
Kuule Chris , sa juba Psüholoogiliselt tõestasid ära et oled Chris Kelp , Fail.

Igatahes mis see on kuidas mina raha teenin? MINA TEENIN SEDA MITTE PETMISEGA NAGU SINA! Ja kes ütles et ma lähen mingi rs asjade pärast sind kaebama? Ma lähen sellepärast et sa varastad minu Identiteeti ja kasutad seda Petmisena debiil , ja mul on Piisavalt tõestusi ja infot kus sa oled tahtnud on Menraynor5-ga saata raha Chris Kelp kui ka igasugustele teistele. Nii et ole vait.

runem1ner20
08. juuli 2009, 13:19
niiet ära hakka midagi siin suurt meest mängima või moderaatorit..midagi.
Ta ongi moderaator ju :D - Pooldan manraynorit et sellised tüübid võiksid saada karistatud.:ty

BlaaaZ
08. juuli 2009, 13:32
irv, on sul tõestust et see on Chris ?
kui sa nii jobu oled et ei tea midagi siis mida sa bannid lambist inimesi ?
su aju on nii ära paisunud et sa ise ei saa ka aru mida sa teed enam..
banni vähem,ja nkn paned nüüd banni mulle dvj pane teen uue kasutaja
//edit , kui sa lähed politseisse.. siis võiks juba sael rääkida sellest millega
sina raha teenid,müüd selliseid asju runescapes mida ei tohiks tegelikult ju
müüa,Jagex võitleb nende vastu..Aga sina müüd , see on ka seaduse vastane
niiet ära hakka midagi siin suurt meest mängima või moderaatorit..Tahad umbe
tarka panna ja Scammerite vastu võidelda, sul on lihtsalt kade meel ja sa arvad
et see Chris on kõigi nende Fakerite taga..Kui sa oled moderaator miks sa ei
kontolli Ip-sid või midagi..Sa lajatad kohe banni peale , ennem kontrolli ka
fakte või midagi .. Ära arva et said moderaatoriks et võid nüüd kõiki bannida.
Varsti sa enam seda pole sest sa oled nii jobu , ja ei kontrolli ennem ka midagi.

Oijah, järjekordne braindead. JAGEXi reeglid pole seadused nö päriselus. JAGEX saab oma reegleid kehtestada ning karistusi rakendada ainult mängusiseselt. Seega ainus karistus mis JAGEX sulle teha saab on ban PUNKT.

Antud Kris Kelp või kesiganes teeb raha teistviisi, pettes inimestelt reaalset raha välja mis on Eesti seadustega karistatav. Seda enam, et ta väidab end olevat keegi teine. Kas keegi siis töesti ei mäleta neid saagasi kus keegi tegi omale reidikonto kellegi teise piltidega ning kõik see lõppes kurvalt? Ohjah naiivsed väänikud olete kõik, ei tea-ei taju.

:)

ShadowCat
08. juuli 2009, 14:35
Parksepa Keskkool (http://www.parksepa.werro.ee/)

Kes läheb sinna kooli?

moremore
08. juuli 2009, 14:40
Elu tulebki läbi ajada vahepeal petmisega vahepeal vaevaga ja vahepeal ei tulegi läbi ajada ! Aga kust võtate, et see Chris Kelp ! äkki on reimo rebane ?

Huu?
08. juuli 2009, 14:41
Kristjan, soovitan teha teema/tutvuda dice foorumiga, või oli see rs24 community, vahetpole. Seal on Chris Kelp msniga cros... lasknud nii mitmeidki üles, kindlasti saad sealt päris mitu õnnetut, kelle on üle lasknud. :h:

Smilinlucifer
08. juuli 2009, 16:00
manraynor mina olen sinu poolt ma olen temalt 2 korda üle saanud summaga üle 300 krooni

k4x
08. juuli 2009, 16:10
Operatsioon. Võtke scammida saanud kamp kokku ja pekske ta läbi.

kaupo1234
08. juuli 2009, 16:14
sain ka eile üle pure ostmisega õnneks 23 solli aint peale seda panin seda e tähte seal tähele:D

Soul
08. juuli 2009, 16:15
Liitsuksin ka organisatsiooniga ''Chris Kelp kasti!'', kuid kahjuks pole ta mult midagi üle lasknud. Vaevalt ka keegi teist siit Võrru selle pärast hakkaks liikuma. Kõige targem on politseikaudu seda asja lahendada ja talle kohtukutse saata, sest ilmselgelt noomitus teda ei koti. Ma juba pikkisilmi ootan, kuni keegi mult mingitsorti suurema summa üle laseks interneti kelmuse kaudu, sest ma vaatan, et nii mõnigi ei usu tänini, et see on ka karistatav. :-)

Ciaagent
08. juuli 2009, 16:26
kelbinägu mind ka üle lasknud

Brooklyn
08. juuli 2009, 16:32
sorry aga ei usu et sellest midagi välja tuleb:S
1.Keegi ei viitsi tegeleda sellega vist peale manray
2.Keegi ei JULGE minna kohale isiklikult, enamus on neti hiirod
3.Koolid on kinni hetkel

sry, see on minu arvamus

aunapuu
08. juuli 2009, 16:58
oige jutt politsei teeb kindlasti midagi

tanell
08. juuli 2009, 18:48
Olen ka talt väheke üle saanud ja pmst tean kes ta on ja tulevikus on võibolla väike lootus, et isegi näen teda, at least i hope so :).

hazzu
08. juuli 2009, 19:40
Ma olen ikka päris kõvasti üle saanud talt kui ei usu vaadake ma olen tast päris kõvasti teemasid ka teinud koos proofiga nii et jah .
Summa kulgeb sinna 600kr juurde

efkz
08. juuli 2009, 19:57
Chris on scammer : )

Ta on ka kasutaja Gungas omanik ,
Temale kuulus ka kasutaja Supriim

- Orjasin tal Fm 93-96 ( pidi 250 eek maksma ) aga väitis siis , et kaotasin tal 20M kuidagi . Ma tegin tal magic logsidega selle ja see l2ks 8M juba maksma , süüdista enda sõpra kes su kasutajaga ka veel mängis.

Rs24 foorumis on tal ka kasutaja zullfiger või midagi sarnast :)

Manraynor , edu ja jaksu operatsiooniga :torch:

Galla Nero
08. juuli 2009, 20:38
Kus ta elab ,kui Harjumaal siis liituks.

Brooklyn
08. juuli 2009, 20:44
Kus ta elab ,kui Harjumaal siis liituks.

Võrus, kui ma ei eksi

Galla Nero
08. juuli 2009, 20:45
Revo rott elab ka ju seal

A.B.N.
08. juuli 2009, 21:41
Nii , ma elan ka võrus , tean nii Reimo Rebast kui ka Chris Kelp'i .
Kumbgi neist ei mängi runescape , nende pangakontot kasutatakse niisama moodi nagu mina kasutan Reimo Rebase oma , aga mul on omad eesmärgid , MA ei lase kedagi üle ma pole mingi brainer või mis iganes , Manraynor kui sa võtad selle Chris Kelp asja üles viid menti EDU.EE sulle , FAILID 100% ja ma naeran ka selle peale , ma ei saa aru tüüp on praegu itaalias vanematega ja te ajate mingit asja et tema laseb üle , Manyranor nüüd vb bannib mind või mis ? Eks ootab ja näeb kas siit tuleb mingi suur teema veel :/ !

manraynor
08. juuli 2009, 21:47
Oleks reegel et Scammerite kaitsmine on reeglite vastane ja saaks neid bannida , siis ma seda teen. Ning A.B.N , sa ole vait , ma bännisin sind ära kui siia liitusid , ma ei tea mis imekombel unban said , aga ma ei viitsinud uurida ja jätsin sinna paika. Niipalju kui mäletan , oled sina Reimo Rebane , Võiksin sind praegu ka ära bannida.

Igatahes Mine rs24 ka , seal ka VÄÄÄGA PALJUD kinnitavad et ta scammer. Imbetsiil.

Huu?
08. juuli 2009, 21:48
Kumbgi neist ei mängi runescape , nende pangakontot kasutatakse niisama moodi nagu mina kasutan Reimo Rebase oma , aga mul on omad eesmärgid , MA ei lase kedagi üle ma pole mingi brainer või mis iganes , Manraynor kui sa võtad selle Chris Kelp asja üles viid menti EDU.EE sulle , FAILID 100% ja ma naeran ka selle peale , ma ei saa aru tüüp on praegu itaalias vanematega ja te ajate mingit asja et tema laseb üle , Manyranor nüüd vb bannib mind või mis ? Eks ootab ja näeb kas siit tuleb mingi suur teema veel :/ !

Jajah, tubli poiss. Kappa korraks dice.ee või rs24.ee ning leiad sealt "mitmeid" teemasi Chris Kelpi ning tema cros_735 vist oli? Isegi kirjuta googlesse ja sa leiad, nii et ära aja.

Painkiller
08. juuli 2009, 21:48
Olen saanud p2p piniga yles.
Manrey int..
Chris Kelp SURE VÄHKI!!! JA PIINA RIKAST SURMA.

BlaaaZ
08. juuli 2009, 21:49

Tee omale konto siis ehk? Ma arvan ka, et keegi laseb oma kontot täiesti NIISAMA kasutada, eriti mingite pettuste jaoks. A.B.N tundub jutult nagu need chrisid ja rebased...

Imelik
08. juuli 2009, 23:05
nahhui sa oma kontot ei kasuta ? Ära nüüd hakka alama, et sul koodikaart kadunud või ei tea pw. Kõik saab ilust pangast kätte. Sellepärast ka arvatakse et sa Reimo rebane. vbla oledki. dno.
Edu teile selle ahvi menti viimisel.

A.B.N.
08. juuli 2009, 23:34
Oleks reegel et Scammerite kaitsmine on reeglite vastane ja saaks neid bannida , siis ma seda teen. Ning A.B.N , sa ole vait , ma bännisin sind ära kui siia liitusid , ma ei tea mis imekombel unban said , aga ma ei viitsinud uurida ja jätsin sinna paika. Niipalju kui mäletan , oled sina Reimo Rebane , Võiksin sind praegu ka ära bannida.

Igatahes Mine rs24 ka , seal ka VÄÄÄGA PALJUD kinnitavad et ta scammer. Imbetsiil.

Erm , sain unbanned kuna tegin proof et ma pole reimo rebane ja kui kinni istusin oli tulnud rebase kontole suured summad , mina olin vanglas mul paberid olemas tahad näha sina ka vb , mina juba näitasin kellegile ...

Jajah, tubli poiss. Kappa korraks dice.ee või rs24.ee ning leiad sealt "mitmeid" teemasi Chris Kelpi ning tema cros_735 vist oli? Isegi kirjuta googlesse ja sa leiad, nii et ära aja.

dice.ee ma ip banned sealt juba üle aasta irv :/ Põhjus spämm

Tee omale konto siis ehk? Ma arvan ka, et keegi laseb oma kontot täiesti NIISAMA kasutada, eriti mingite pettuste jaoks. A.B.N tundub jutult nagu need chrisid ja rebased...

Kuna ma kinni istunud trahve saanud igastasjade eest siis pole ma neid raatsinud maksta ja pangakonto teen endale siis on nii et raha peale tuleb sinna siis kohe kohtutäitur võtab selle raha ära :) , kui sa midagi ei tea pea oma suu k tnx pls

nahhui sa oma kontot ei kasuta ? Ära nüüd hakka alama, et sul koodikaart kadunud või ei tea pw. Kõik saab ilust pangast kätte. Sellepärast ka arvatakse et sa Reimo rebane. vbla oledki. dno.

Pole endal kontot , käib sinugakohta sama vastus nagu BlaaZ'ile , kontot pole kuna trahvid on mul mingi 35 tonni ja 50 tonni vahel , konto teen ja raha peale läheb siis kohe kohtutäitur eemaldab selle raha sealt ja võibolla isegi laseb pangakonto sulgeda :/

f0g6
08. juuli 2009, 23:45

Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

By:Timo

Mandariin
08. juuli 2009, 23:49
Kunagi oli siin kasutaja Evert kellelt ta lasi üle 1200.-, Evertil on loodetavasti ka tõestus veel olemas...

f0g6
08. juuli 2009, 23:49

Lugesin need teemad läbi aga oled sa vaadanud ka kuna need tehtud on ?
Ja sina signatuuri tegija või vana signatuuri mesiter mis see asi sinusse puutub?Oled sa temalt üle saanud et sa targutad siin ? Võiksid parem aidata inimesi et paljud enam üle ei saaks..Sest usu mind neid scammereid tuleb aina juurde..Tuleb veel uusi nippe kuidas petta ja kuidas paremini teistelt raha saada.Niiet teie asemel ma teeksin parem teemasid juurde kus on kõikide nende fake msn-d kes on scammreid jms.Ja jagage neid nippe vähem kuidas scammida..siis on neid scammereid ka vähem

Kunagi oli siin kasutaja Evert kellelt ta lasi üle 1200.-, Evertil on loodetavasti ka tõestus veel olemas...

Ega sina ka puhaspoiss pole lasid kasutaja ''Koidu'' , kui täpselt mäletan siis 1500kr-ga üle..Ja pole siiamaani seda tagasi andnud,ainult lubad ja lubad.ÄRa seleta niipalju kui ise oled ka patune !

Mandariin
08. juuli 2009, 23:52
Sina oled ka meil väga suur spämmer siin foorumis ja netihiiro kui sul midagi tarka pole öelda siis mida sa mölised tühja!Kas asi puutub sinusse on ta sind üle lasknud ja kui ta kedagi üle laseks siis miks keegi teda msn ei lisa või ei räägi et saadaks raha tagasi mida te ajate mingit mendi jama ja sõna ment teil on siin juba karistatav.Kui te olete nii kõvad tapjad ja peksjad siis miks pole tegusid nähtud.Revod Dead või kes see scammer veel Võrust on ta on palju rohkem üle lasknud kui see Chris ja palju rohkem on tal kasutajaid olnud siin Foorumis kui Chrissil aga miks tema kohta ei tehta teemasid ? Sest et manraynori arvad et Menraynor ehk tema faker on Chris Kelp ja tahab teha nii et ta saaks karistada.Manraynor sa oled küll väga jutukas ja su jutust on aru saada et paistad olevat ka väga suur tegude vend.Ja nagu ma lugesin oled sa 18 ka juba.Ja sinul peaks aru olema peas juba võta enda auto kui sul see on ja lenda Võrru lahenda silmast silma see teema ära, või kardad ? Äkki saad vastu hambaid selle eest ? Või äkki sa kardad tulla võrru sest et sinul ei käi sellest tatikast jõud üle ? Loen teie teksti ja naera,mingi Runescape.Igal pool on teemad selle Chris Kelbi , Reimo Rebase , Kent Liivaste , Maikel Traat , Rasmus Sendor , Revo Pihu või pilahk või mis ta oligi.Kulla inimesed miks te ei vaata neid teemasid siis kui te ostate midagi kas tõesti on raske vaadata msn üle korraks kui lisab teid keegi msn-i.Ma arvan ,et moderaatorid ei lisa teid ju niisama neil peab põhjus olema . Alati küsige kus te mu msn saite ja laske alati saata Privaatsõnum et kontrollida kas on ikka vastav isik see kes sulle teatud asja müün,olgu see kas Runescape kasutaja,member pin vms, kas tõesti on raske teil kontrollida ?? Ja minuarust on see teie viga rohkem et te ei kontrolli neid asju..Kui te kontrolliksite neid asju siis ei saaks paljud inimesed üle ka ju.Täiesti enda lohakus.Ja kas keegi müüb teile selliseid kasutajaid nii odavalt nagu scammerid müüvad ?? Ei müü ju mõtelge ise ka natuke ennem kui midagi ostma hakkate..Ja ma tean et nüüd ma saan banni et kaitsen ''scammereid'' vms.Aga lihtsalt enne kui te midagi ostma hakkate võiksite ise ka midagi teha et mitte petta saada.Olete küll kõik väga suure suuga ja kõva iseloomuga siin foorumis..aga aidake teisi ka natuke,vaadake kui palju teid siin on , võiksite siis mõne kasuliku teema teha seoses scammimisega et paljud inimesed veel petta ei saaks.No mis sellest et üks scammer näiteks vähemaks jäi ?? Neid tuleb aina juurde,ja ise levitate neid scammimis nippe ka,Fake panga pildid,Fake msn-id jms.Ja sina Imelik igalpool sa ainult kommenteerid ja oled.Rahune maha räägi ilusti mida sa pead närvi minema iga asja peale kohe ja sõimama,nagu üks vend ütles siin et ''Chris sure vähki ära jms'' aga teate seda et kui soovid teisele s*tta siis tuleb see endale kõik tagasi.*

Kuule tatt, online oled jah suur "HERO" ... pigem hoia oma plõks kinni kui sellest ilma jääda ei taha :)

Huu?
08. juuli 2009, 23:53
ja sinu jutust ma järeldan, panid tarka panid, et kõik netihiirod ja meie teeme valesti, siis käsid peksa andma minna? Toob see raha tagasi? Parem antku menti, saab raha tagasi ning ehk teinepool veel karistadagi. Ja mis kuradi signade tegemine siia puutub, kurat, ma pole oma 6 kuud teinud enam, lammas.

Mandariin
08. juuli 2009, 23:55
Lugesin need teemad läbi aga oled sa vaadanud ka kuna need tehtud on ?
Ja sina signatuuri tegija või vana signatuuri mesiter mis see asi sinusse puutub?Oled sa temalt üle saanud et sa targutad siin ? Võiksid parem aidata inimesi et paljud enam üle ei saaks..Sest usu mind neid scammereid tuleb aina juurde..Tuleb veel uusi nippe kuidas petta ja kuidas paremini teistelt raha saada.Niiet teie asemel ma teeksin parem teemasid juurde kus on kõikide nende fake msn-d kes on scammreid jms.Ja jagage neid nippe vähem kuidas scammida..siis on neid scammereid ka vähem

Ega sina ka puhaspoiss pole lasid kasutaja ''Koidu'' , kui täpselt mäletan siis 1500kr-ga üle..Ja pole siiamaani seda tagasi andnud,ainult lubad ja lubad.ÄRa seleta niipalju kui ise oled ka patune !

K0iduga on ammu probleemid lahendatud, ning mina ei droppinud vms tema 160m

manraynor
09. juuli 2009, 00:24

Oi räägid nagu vana tark ise " Soovid teistele sitta siis tuleb endale tagasi." , Siis sa peaksid teadma et kõik scammitud raha tuleb sulle tagasi ja Palju karmimalt. Mind ei koti mida sina arvad , sul puudu sõnaõigus ja ma võin VABALT ANDA OMA AADRESSI SULLE , TULE ANNA ISE KEREPEALE KUI TAHAD JA ARVAD ET SUUDAD! Miks mina ei tule? Sellepärast et mina tegelen seaduslikult , mitte omakohusega , sest seda on teada mis omakohus võib tähendada , ning kui juhtub et sa peksadgi mind läbi , ma kaeban su niisuure summa eest kahjutasu et maksad eluaeg , tappad mind siis saad Aastaid vanglakaristuse ja sinu Elu on persses kuna läheks Arhiivi , Saaksid minu käest peksa , siis ma ütlen et oli Enesekaitse ja näitaks tõestusi and Shit. Mul on juba kõik tagamaad endale ära Kindlustatud , mina võidan , sa mitte. Petisest Alaealine raisk.

renekas1
09. juuli 2009, 01:08
Anna menti jah
Siin aasta või 2 tagasi oli mul sama teema
Mingine tont lasi kõvasti siin mehi üle ja teenis raha
Suht nalja mees oli pani enda sõbra tanki ka veel kõik raha läks sõbra arevele sõber ei saanud ise ka aru mis toimub kui asi mendis oli.
Rapla politsei oli see ka ju seal sisi elas
Aga jah ment helistas siis mulle ja teistele kellelt oli raha üle lasknud ja esitas küsimusi jne
Nädal hiljem oli raha mul kontol tagasi ja kõik läks hästi mis sellest scammerist sai seda ei oska õelda
Muidugi see protsess võtab oma aja ka kui kaua mendid uurivad jne aga jah piisavalt tõestust jne siis 100% raha saad tagasi kõik mis sinu kontolt temale läinud on

fire4
09. juuli 2009, 01:12
oota kas see Cris Kelp vms. nii öelda Menaraynor?
kui on siis mul tõestust tema kohta kui ei siis srry et Offtopic

luhtanen555
09. juuli 2009, 01:33
kui ta see Menaraynor siis keegi siia scammeri teemasse tegi juba selle kohta pildid ja pufa,vb eksin.
kui saan warni mitme punktiga saab ajutise bänni või banni igaveseks

Piraat
09. juuli 2009, 01:39
Õige Manraynor palun mine vaata Riigiteatajast mis on identiteedi vargus!!!
Palun
See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

Ciaagent
09. juuli 2009, 01:45
Palun
See on kui kasutasb 100% sinu andmeid aga kui tema kasutas msn menraynor see on juba keegi teine isik,see ei ole identiteedi vargus...riigiteatajas kõik olemas...Kui tema kasutas sinu nime ja isikukood nt pangakonto avamisel ja siis scammimise see vot on vargus aga see msn puhas jama....see menraynor on hoopis teine isik..

Kas sinuarust on nt Mari ja Muri kah identiteedi vargus?et Mari võib minna menti ja Muri identiteedi pärast avalduse teha??

poh ju, pekske lihtsalt see kelbinägu kasti.
msnis rääkisin taga natuke, sõimasin kelbinäoks. läks päris närivi
btw no warn plox

Smilinlucifer
09. juuli 2009, 02:01
ja nahhui sina siin tarkutad varsi saad banned ka kuradi scammeri kaitsja

Palun

tyra sa oled ikka nii kuradi freaking taun lol tal on sarnane nimi ja poltseise saab anda ta kuna meil on proofe et ta väidab et ta on manrayor ehk õige se on põhimõtteliselt isikukopeerimine ja seda saab menti anna sellega tulevad trahvid suured ja kolded :dead:

sa kuradi piraadi saast peaks siit banned saama ta ainult kaitseb ja õigustab scammeried raudselt on ise ka üks kuradi freaking scammer piraat minue upu ära nüüd ja sure ära nagu teised piraadid !

manraynor
09. juuli 2009, 02:26
Palun

Kui loll saab keegi olla?
Kurat loe Identiteedi varguste kohta ja saad aru et inimesed räägivad et on Üks inimene , aga lasevad raha või mida iganes saata teisele , kuna leiavad mingi "Vabanduse" et ei saa õigele kanda/teha or w/e. Praegu on sama asi.

Barõõga
09. juuli 2009, 02:26
ja nahhui sina siin tarkutad varsi saad banned ka kuradi scammeri kaitsja

tyra sa oled ikka nii kuradi freaking taun lol tal on sarnane nimi ja poltseise saab anda ta kuna meil on proofe et ta väidab et ta on manrayor ehk õige se on põhimõtteliselt isikukopeerimine ja seda saab menti anna sellega tulevad trahvid suured ja kolded :dead:

sa kuradi piraadi saast peaks siit banned saama ta ainult kaitseb ja õigustab scammeried raudselt on ise ka üks kuradi freaking scammer piraat minue upu ära nüüd ja sure ära nagu teised piraadid !

tatikas vali sõnu ja austa teisi liikmeid

F4rav3id
09. juuli 2009, 02:29
Türa, õige kah manraynor ANNA NEED SITAD MENTI. Ise nad ei oska korralikult raha teenida , peavad varastama ...!:@

Smilinlucifer
09. juuli 2009, 02:32
tatikas vali sõnu ja austa teisi liikmeid

tyra kuradi chris kelp või tema sõber ära tule teda kaitsma mind tõesti ei koti kes sa oled aga sinusugused raiped peaksid ip banni siin samma =/

Kristjan
09. juuli 2009, 02:33
Ma arvan, et need tüübid, kes räägivad, et kasutavad teiste kontosi üldse on jama. Vaat see ABN või keegi kasutab Reimo Rebase kontot, milleks? Miks ta ise endale pangakotot ei tee? Siis mõned nädalad tagasi tegi veel ise teema kus õnniteles Reimo Rebast ja väidab, et Reimo Rebane on tema sõber või midagi? Ei usu eriti, kes teeks sõpra niimodi maha?
Ja Chris Kelp ma loodan, et sa saad sellised trahvid kaela, et sa ei julge enam kunagi kedagi scammida ja ära arva, et sa nii puhtalt pääsed selle varastatud rahaga.Lase, lase inimesi üle, saad 10-ne kordselt tagasi.
Aga keegi võiks nüüd proofe kah postitada mitte mingit pläma ajada, et see tüüp pääseb puhtalt.

dimandheart
09. juuli 2009, 02:53
Järjekordne warn tuleb, aga okey.

Miks ta ise endale pangakotot ei tee?

Kuna ma kinni istunud trahve saanud igastasjade eest siis pole ma neid raatsinud maksta ja pangakonto teen endale siis on nii et raha peale tuleb sinna siis kohe kohtutäitur võtab selle raha ära :) , kui sa midagi ei tea pea oma suu k tnx pls

(Mitte, et ma üritaksin scammerit kaitsta, anna ta menti, oma süü Kelbil, kui ta laseb oma pangakontoga scammida, kuigi jah, ta ilmselt ise scammibki).

Imelik
09. juuli 2009, 02:56

Tooohooo ,kus nüüd tuli tark välja. Sa oled ka ägeda arusaama, ma soovitan teisel teha oma konto ja paned mingi spämmi joru .
7Postitust päevas on ikka väga suur summa. Tõsine fail oled.
Situ prilli .

A.B.N.
09. juuli 2009, 03:50
Ma arvan, et need tüübid, kes räägivad, et kasutavad teiste kontosi üldse on jama. Vaat see ABN või keegi kasutab Reimo Rebase kontot, milleks? Miks ta ise endale pangakotot ei tee? Siis mõned nädalad tagasi tegi veel ise teema kus õnniteles Reimo Rebast ja väidab, et Reimo Rebane on tema sõber või midagi? Ei usu eriti, kes teeks sõpra niimodi maha?
Ja Chris Kelp ma loodan, et sa saad sellised trahvid kaela, et sa ei julge enam kunagi kedagi scammida ja ära arva, et sa nii puhtalt pääsed selle varastatud rahaga.Lase, lase inimesi üle, saad 10-ne kordselt tagasi.
Aga keegi võiks nüüd proofe kah postitada mitte mingit pläma ajada, et see tüüp pääseb puhtalt.

kuule jebaala mida sa ajad et ma tegin teema reimo rebasest , kuradi prill osta suuremad luubid , ma tegin teema revodead'ist , tema on mu enemy ja teda vihkan kui teda tahab keegi menti anda saab minu käest infi , thats all , ta ise ukse peale ei tule kodus pidevalt kui ma selle revo ise kätte saaks annaks talle vastu hambaid ja kõvasti

manraynor
09. juuli 2009, 11:45
Ma ei viitsi siin ise ka spammima hakkata , kui hakkate kaitsma või ka süüdistama scammimisega , SIIS AINULT PROOFIGA. Kui ei , ma panen ISIKLIKULT 5p Warn igaühele kes spammib , ehk 5p warn = 24h , kui on juba 5 ja veel 5 tuleb , siis 7 days!

A.B.N.
09. juuli 2009, 11:48
Ma ei viitsi siin ise ka spammima hakkata , kui hakkate kaitsma või ka süüdistama scammimisega , SIIS AINULT PROOFIGA. Kui ei , ma panen ISIKLIKULT 5p Warn igaühele kes spammib , ehk 5p warn = 24h , kui on juba 5 ja veel 5 tuleb , siis 7 days!

Ise süüdistad mind NO PROOF'iga Reimo Rebaseks , proof et ma reimo rebane olen , võtan käsile asja saad ise warni :/ :y:

manraynor
09. juuli 2009, 11:55
Ise süüdistad mind NO PROOF'iga Reimo Rebaseks , proof et ma reimo rebane olen , võtan käsile asja saad ise warni :/ :y:

Süüdistan jah , sest nii mina ja paljud moded teavad seda juba , kuna siis kui liitusid kõik nägid , AGA IKKA SAID UNBAN. Kui sa ülekätte lähed või kasvõi 1 viga , sa oled siit läinud ja kõik. Ning õhtul saad oma PROOF , praeguseks pean minema tööasjadele ja arutustele mida AUSAD INIMESED TEEVAD.

Ahjaa , kui sa arvad et Karma ei tee sulle tagasi elu jooksul , siis arva edasi , küll tuleb ja pealegi , scammimisega sa ei saa Pensionit.

A.B.N.
09. juuli 2009, 12:07
Süüdistan jah , sest nii mina ja paljud moded teavad seda juba , kuna siis kui liitusid kõik nägid , AGA IKKA SAID UNBAN. Kui sa ülekätte lähed või kasvõi 1 viga , sa oled siit läinud ja kõik. Ning õhtul saad oma PROOF , praeguseks pean minema tööasjadele ja arutustele mida AUSAD INIMESED TEEVAD.

Ahjaa , kui sa arvad et Karma ei tee sulle tagasi elu jooksul , siis arva edasi , küll tuleb ja pealegi , scammimisega sa ei saa Pensionit.

ma lähen su peale mega närvi :D tahaks sinuga irl kokku saada ...
Suht nõme vend oled sa ei vääri seda moderaatori kohta siin vahvel.net foorumis :/ Thats the truth !
Kui ma foorumist banned saan sellepärast et arvad et ma olen Reimo Rebane siis GL , saan uuesti unbanned kuna ma saan oma ID kaarti abil ja webcami abil tõestada :) gf

Needus
09. juuli 2009, 12:23
Suht nõme vend oled sa ei vääri seda moderaatori kohta siin vahvel.net foorumis :/ Thats the truth !
Kui ma foorumist banned saan sellepärast et arvad et ma olen Reimo Rebane siis GL , saan uuesti unbanned kuna ma saan oma ID kaarti abil ja webcami abil tõestada :) gf
Hullult keeruline on ju sõpra oma ID-kaardiga sinna ette vehkima panna.

manraynor
09. juuli 2009, 12:29

Sa lähed minu peale Närvi? Sa ei saa isegi aru kui raske on mode töö , nii et ole vait.

Oh yeah , juba hoiatasin.

WereFoxy
09. juuli 2009, 12:32
Huvitav kas see Chris Kelp on loll, või ta mängib lolli. Eile ütlesin talle, et feikigu vähem, täna juba uuesti mEnraynori ja [email:22a49fmy]tanel22o@hotmail.com[/email:22a49fmy]'ga. -_-

manraynor
09. juuli 2009, 12:35
Huvitav kas see Chris Kelp on loll, või ta mängib lolli. Eile ütlesin talle, et feikigu vähem, täna juba uuesti mEnraynori ja [email:2urkjjoj]tanel22o@hotmail.com[/email:2urkjjoj]'ga. -_-

Ta hakkas veel virisema ka , proovis mind arvama panna et tanel22o on Revodead. Hakkas kartma mind vist kui juba nii hakkab jamama?

SMD
09. juuli 2009, 12:57
Lugesin siis kõik need kuus lehekülge algusest lõpuni läbi ja tahan seda öelda, et siin on piisavalt inimesi kes tõestavad, et Chris on Identiteedirott ja sellega kaasnev karistus on päris mõnus. Mul üks tuttav kunagi kasutas ka kellegi teiste identiteeti (Loe:Mitte Runescape pärast) ja sellele järgnes vanglakaristus. Kuid tal olid omad jamad ka veel. Tahaksin ka teada, et millal siis politseisse pöördumine on?

ShadowCat
09. juuli 2009, 13:02
Lugesin siis kõik need kuus lehekülge algusest lõpuni läbi ja tahan seda öelda, et siin on piisavalt inimesi kes tõestavad, et Chris on Identiteedirott ja sellega kaasnev karistus on päris mõnus. Mul üks tuttav kunagi kasutas ka kellegi teiste identiteeti (Loe:Mitte Runescape pärast) ja sellele järgnes vanglakaristus. Kuid tal olid omad jamad ka veel. Tahaksin ka teada, et millal siis politseisse pöördumine on?

Kogume kokku kõigist foorumitest tõestusmaterjalid, ja siis ongi politseisse minek.

Graffit
09. juuli 2009, 14:50
Tüübil sitaks junn jahe ju.
rääkis see abn eespool et chris on itaaalias, tegelt nagunii ei ole lihtsalt tahab et mingi menti ei mindaks ja rääkis et te failite, nagu et manray jääks uskuma.
Mina usun küll et ta saab karistada.
Ja sellel on ka 1 väga hea pluss, siis kui saab karistada siis scammereid jääb vähemaks.

ShadowCat
09. juuli 2009, 14:56
Tüübil sitaks junn jahe ju.
rääkis see abn eespool et chris on itaaalias, tegelt nagunii ei ole lihtsalt tahab et mingi menti ei mindaks ja rääkis et te failite, nagu et manray jääks uskuma.
Mina usun küll et ta saab karistada.
Ja sellel on ka 1 väga hea pluss, siis kui saab karistada siis scammereid jääb vähemaks.

Me üritame ikka nii teha, et asi jõuaks ajalehte ka. Hetkel räägime rs24-ga, ja nad lubasid kõik proofid kokku koguda.

Imelik
09. juuli 2009, 14:59

Õu, su sõber rääkis et sa Itaalias. Oled siis ve ? Ma arvan küll et ei ole, sest vaevalt sa tuleksid itaalias mingisse interneti punkti, et minna vahvlisse endakohta teemat lugema.
löl . Fail much ?
Edit:// Btw mix see timo seal all on ? Mingi varjunimi sul ? Ei ole mõtet petta inimesi, kõik tuleb nkn välja. Ega see kui sa kirjutaksid sinna alla Liina, see ka sind ei päästaks. Arvuti on selline tore koht mis näitab igasuguseid asju. multikatest runeni,

Amichie
09. juuli 2009, 15:33
Ment ei aita inimesi, ment ainult kiusab neid taga. 99% tõenäosusega mentidelt te abi ei saa. Räägin seda oma kogemuse baasilt.

Et vähendada üldse meie rs foorumites scamme, tuleks korraldada reaalne "operatsioon".
Esimesena koguda kokku kõik proof ja kõik kellele ta võlgu on (nende nimed, võlgade suurused, pangakontod). Siis tuleb see proof+võlainfo toimetada selle varga kätte. Ning siis tuleb talle päev-paar aega anda. Juba see, et tüübid (kasvõi need kellele ta võlgu) on tal ukse taga, muudab kohe asja tonaalsust ning arvatavasti maksab ta kohe raha ära. Muidugi aitab ka kurja näo tegemine :D Ning kui ei maksa, siis täiesti juhuslikult lendab tal öösel telliskivi läbi akna. Ja kui see ajalehte läheb, seda parem. Siis ülejäänud vargad teavad kuidas nendesugustega käitutakse.

Aga muidugi, kes on need julged? :P

Amichie

wazza
09. juuli 2009, 16:21
Selliseid scammereid ei koti eriti see telliskivi kah neil pohh saavad molli mis seal ikka ei usu eriti et hakkavad tagasi maksma. Ning ment teeb ikka midagi arvatavasti.

ise olen mEnraynor5 elt üle saanud kasutasime teda MM-ina proof ka olemas kuskil msn historys.

Young Gorilla
09. juuli 2009, 16:26
Selliseid scammereid ei koti eriti see telliskivi kah neil pohh saavad molli mis seal ikka ei usu eriti et hakkavad tagasi maksma. Ning ment teeb ikka midagi arvatavasti.

ise olen mEnraynor5 elt üle saanud kasutasime teda MM-ina proof ka olemas kuskil msn historys.

mis mendid teevad ? ega ta vangi ei lähe , sa mingi hull netihiiro ka , ma muidu ABN , sain banned 24 tundi millegi eest , tule võrru panen sulle isiklikult ise vastu hambaid päda

Remoo
09. juuli 2009, 16:30
To Shadowcat & Manraynor : Kuskil peaks isegi olema minu pildid et Menraynor5 on proovinud üle lasta mind isiklikult . Kui kellegil plaanis minna sinna Parksepa Keskkooli , siis mina oleksin isiklikult nõus sinna kaasa tulema , kui väga vaja siis saan ka autot .

To Chris Kelp : Pole mõtet midagi paska ajada et pole teinud jne . Tõestus olemas .

Aitan Manraynorit ja Shadowcat-ti igati kui vaja abi :)

MSN : [email:1h2f16pq]tteerree2@hotmail.com[/email:1h2f16pq] kui vaja mingisugust abi võimidaiganes ;)

wazza
09. juuli 2009, 16:30
mis mendid teevad ? ega ta vangi ei lähe , sa mingi hull netihiiro ka , ma muidu ABN , sain banned 24 tundi millegi eest , tule võrru panen sulle isiklikult ise vastu hambaid päda

irw kohe oli aru saada et sa ABN ajad niukest iba juttu et naera surnuks. Irw miks ma peaks võrru tulema et sa mulle vastu hambaid annaks :)? unista ma ei lahenda probleeme 1n1 ;) Btw how the hell im netihiiro olen ma midagi mölisend ? ;)

Remoo
09. juuli 2009, 16:31

Tõestus olemas et ABN oli Chris Kelp ;)

Funck
09. juuli 2009, 16:40
Omg. this shit is so exciting, Nagu kriminulle loeks. Kes siis l6puks chris kelp on :P

Young Gorilla
09. juuli 2009, 16:43
chris kelp mina ? ma olen ABN muide , kui ma chris kelp olen siis ma imen sult munni :/

Huu?
09. juuli 2009, 16:55
chris kelp mina ? ma olen ABN muide , kui ma chris kelp olen siis ma imen sult munni :/

Ai, sa peaksid külastama psühhiaatrit, juhul kui sa pole veel külastanud.

Ning sul on imelikud kalduvused meeste suhtes, kahju sinust.

Remoo
09. juuli 2009, 16:56
Ai, sa peaksid külastama psühhiaatrit, juhul kui sa pole veel külastanud.

Ning sul on imelikud kalduvused meeste suhtes, kahju sinust.

Tõesti kahju , Rott ja Kalduvustega , 2in1 :wink:

K-Cobain
09. juuli 2009, 17:13
Ses suhtes üritas mind ka kunagi ül elasta.
Msn oli vist mingi cros ja numbrid taga kui ma ei eksi? Valetas ,et on keegi teine kuid jah tuli midagi vahele ja ei ostnud.
Oma loll viga oleks olnud kui üle oleksin saanud: Aga teie kes olete saanud, olete ise ka idioodid kui aus olla. Teate miks? Kui see Chris Kalp nimi siin levinud ja te kannate ikka sellele nimele raha siis te peate kas lollid olema/või rahabossid kellel rahast pohhui vms? Kui räägite ,et te ei leidnud midagi siit tema kohta jne siis peaks üks lihtne asi olema . Google (http://WWW.GOOGLE.COM) NING NETI.EE . sealt leiab infot kõvasti.
Kui nii lollid olete/laisad ja ei viitsi otsida googlest,netist selle tüübi kohta siis paras ,et üle saate, olge targemad hiljem ja uurige natukene ja ärge kandke sellisele idioodile ette keda ei tea.
Kui feik lisab teid ja ütleb ,et manraynor aga pmi ei saada ja te jääte uskuma siis tra te peate elu jobid olema või ise ei arva? see loogiline ,et fake inimene.
Manraynor sulle niipalju ,et anna jah menti, kui ta sind fakeb.
Tore oleks nüüd kui tuleks hoiatus või siis hakatakse mind selleks Chrisiga kutsuma?

Aspire
09. juuli 2009, 17:20
>tahaks näha milline see rott välja üldse näeb raudselt computer 24/7 vms.

taks22
09. juuli 2009, 18:15
See on chris kelp. Kasutab ka msn: [email:1yffegdr]oled_mage@hotmail.com[/email:1yffegdr] ! Orjasin pidi andma pinni ja acci, aga siiski sain aint acci mille andsin sõbrale ja sõbralt oli paari päeva pärast tagasi tõmmatud, :/
Go manraynor !

Young Gorilla
10. juuli 2009, 01:09
tean seda venda see vend on jumala hull vend see ongi aind vennaste peale väljas kuradi siga raisk lasi ta päris nimi on aavo lehte hüüdnimi siga , haista jne ajas meid sõppradega püssiga taga tahtsi aktsion filmi teha hull ta on hull ta käis hullumajas tra manraynor sa ise ka jobu mingi chris kep lambi nime võttsid ?tra ma tean seda venda ju see on aavo lehte:torch:

Privet
10. juuli 2009, 01:13
aavo lehte võrust pärit julm püss on tooo vend aga to suht paks aga ta tapab ära ka kindlasti kohe ega siin nalja pole aga kes see kriis on veel mingi lombakas vää ja ise laseks ka üle neid tatikaid siin vahvlis vaata kui jobud nad on ise saadavad ette ei julge või ei saa messengeri vaadata siis täitsa tainad ja see nimi juba scammerite esi tabeli esimesel kohal ja ikka teevad ära lõpus ülekande ikka jumala lollid

operatsioon haikala leidmine vee alt

kõigile tuleb kannaga pähe taguda siin et nad enam runet ei mängiks

piss piss ja raha tuleb

Tervik
10. juuli 2009, 01:22
piss piss ja jalaga näkku pigem :) Kuidas sellel vennal püssiga lood on muidu? Rebased jms on valma? Igatahes, manray edu :) Ja " Privet " sa oskad ilusaid nimesi teha, vähemalt õieti ju " Tervist " .

Privet
10. juuli 2009, 01:22
oitüri kus siin on vendeled kivi akna sisse ? siis hammas pea kaela vahele ?

Tervik piss piss ja kannaga pähe kuradi sitt oled muud sa pole kaks konti ja kuse hais ja chris sinu asemel ma annaks osad siit ise politseisse mõni pani siin et sa võiksid ära surra vähki ja tuleks kiviga aken sisse visata kõlab nagu ähvardusena ? küsi valu raha ka veel menpreidon ära poste ära kustuta nüüd siis teen paar klõpsklõpsi

Young Gorilla
10. juuli 2009, 01:26
järvekad runefriigid tõmmake kott pähe ja mine lumby

Grosscore
10. juuli 2009, 01:26
Cros lasi ka mind üle ja olen 110% kindel et see on Chris. Kelp.
Tal on vähemalt 2-4 erinevat msni kasutajat muide , kontrollige ennem üle kui tehingut hakkate tegema.

Tervik
10. juuli 2009, 01:27
Naljavend, ise oledki chris ju :) Aii mees.

Young Gorilla
10. juuli 2009, 01:27
tervik mis rebaseid sa siin ajad munnihautis , sa oled ka ise üks runefriik ja rebane ja snaiper

Grosscore
10. juuli 2009, 01:31
lol, Kelp sai vihaseks.
Kelp ära muretse , me ei anna nii pea alla. (Y) lähen kasvõi koos Manraynoriga koos menti.
Chris Kelp? või hoopis Chris Kelm[us]
Näed...said uue nime ka veel.

Privet
10. juuli 2009, 01:32
seiiiuuuu seivvv miiii mingi grosss tankkk hakkas pedetsemaaae

Tervik
10. juuli 2009, 01:32
tervik mis rebaseid sa siin ajad munnihautis , sa oled ka ise üks runefriik ja rebane ja snaiper

Mina runefriik :D? Ei.. Miks blockisid mind üldse ? Oleks võinud tobedat juttu edasi ajada :nose:.

Grosscore
10. juuli 2009, 01:33
ise tead ka mida sa räägid vä?Debiilik... mine magama

Privet
10. juuli 2009, 01:33
me 180pp kindel et sa oled biiiveri kaksik vennas

ws MArti rämmulit teab keegi ta ga mingi üleläskja teab keegi koera keppiiiat?

Grosscore
10. juuli 2009, 01:34
Aga vaata.. Chris sina oled meil selline mees , et arvuti taga julged rääkida ja sõimata..
Äkki oleks parem kui me kõik kokku saaksime kellega sul tegemist on olnud ja kellel on vähematki tõestust et sa oled neid üle lasknud.
Mis sa kostad?

Ciaagent
10. juuli 2009, 01:40
siin saab krambid :d
aga jah see kelbinägu on mingi pihkur :D

Grosscore
10. juuli 2009, 01:45
LOL Pihkur XD eks ta ole jah, huvitav kelle peale pihu paneb.Pakun et kusagil seal varrocki keskplatsil otsib oma noob accil girlfriendi hetkel.[ARVUTI TAGA KÕVA MEES]

Young Gorilla
10. juuli 2009, 01:51
tavai grosscore saame kokku varrocki platsil WORLDd 136 bh :P world war kell 1 !!!!

Ciaagent
10. juuli 2009, 01:56
kelbinägu peksab revo peal

Grosscore
10. juuli 2009, 01:56
Nah saame kokku IRL . Tahaks su lõusta näha.
Võid oma ruuni armee kaasa kutsuda kui tahad.

Privet
10. juuli 2009, 01:58
hkhmm ma pole küll chris aga pmts olen ka chris noh aga tead mis ma teile ütlen et te olete kõik ise umbe tegijad ja värki aga tõsiselt mu on pohhuj kui ma olen tema rollis ja olen sinna peale lasknud raha saata siis vastutan sama moodi tema eest ja pmts kui midagi peakski olema olen mina käpp ja annaks teile kere peale vott siis minge menti kui tahate saate tappa ära ja siis hakkate pugema menti aga siin netis olete küll väga ülbed ja lubate kõike teha vott tulge tulge küll temal on ka sõpru kes teid natuke karistaksid paksud Mc Big Macid te pole muud kui kaks konto ja kuse hais ;) aga ootame teid juba võrru tulge tulge teil on ju põhjust tulla kõik scammerid elavad siin ju revodead martid ja palju muud huvitavat saate rannas chillida

kelbinägu peksab revo peal

ja kelle peal sa peksad ? enda ema peal kes praegu enda toas magab ja kui veel sügavamalt magama jääd paned peale ka talle ? kusehais

night war
10. juuli 2009, 02:03
Privet, ma olen enne seda öelnud, kuid ma ei väsi ennast kordamast.
Enamik siinsetest inimestest teevad tõesti suuga suure linna, aga kas sa tõesti arvad, et ei leidu selliseid kes tõesti tulevad sulle ukse taha?
Kui ei siis palun, ära vasta mulle mõne pika postitusega, kus sa üritad ennast õigustada, vaid lihtsalt - anna oma TÄPNE aadress. Kindlasti leidub keegi kes sind tõesti külastab ;)

Grosscore
10. juuli 2009, 02:04
Vaatan et see sõna ´´kusehais´´ on sulle peale hakkanud , püksi lasid vä?
Oi deem , vaata ennast tont , tra ainult SIIN foorumis julged paukuda , ma juba ammu küsin kus sinuga kokku saada , no answer idioot .
tra ajugeenius.
Oled lahe oma VÕRo-ga vä . Tule Tallinnasse , siin sul rohkem vihkajaid. Ja võta ise oma tondid kaasa.Räägid umbes nii nagu valitseksid terve Võru , usu mind , on ka võrus sellised kes su lihtsalt maha taoks kuna sa nii idioot oled.

Btw ma nädala pärast pärnusse ja läbi võru , nii et , võid vabalt oma aadressi anda , ma külastan sind ja su tonte.Ära nüüd vale aadressi anna...pidid ju kõva kusehais olema

Ciaagent
10. juuli 2009, 02:06
hkhmm ma pole küll chris aga pmts olen ka chris noh aga tead mis ma teile ütlen et te olete kõik ise umbe tegijad ja värki aga tõsiselt mu on pohhuj kui ma olen tema rollis ja olen sinna peale lasknud raha saata siis vastutan sama moodi tema eest ja pmts kui midagi peakski olema olen mina käpp ja annaks teile kere peale vott siis minge menti kui tahate saate tappa ära ja siis hakkate pugema menti aga siin netis olete küll väga ülbed ja lubate kõike teha vott tulge tulge küll temal on ka sõpru kes teid natuke karistaksid paksud Mc Big Macid te pole muud kui kaks konto ja kuse hais ;) aga ootame teid juba võrru tulge tulge teil on ju põhjust tulla kõik scammerid elavad siin ju revodead martid ja palju muud huvitavat saate rannas chillida

ja kelle peal sa peksad ? enda ema peal kes praegu enda toas magab ja kui veel sügavamalt magama jääd paned peale ka talle ? kusehais

ah et sina oledki siis see kelbinägu siin :D
aga noh ära võta isiklikult, nalja peab saama.

Privet
10. juuli 2009, 02:09
Vaatan et see sõna ´´kusehais´´ on sulle peale hakkanud , püksi lasid vä?
Oi deem , vaata ennast tont , tra ainult SIIN foorumis julged paukuda , ma juba ammu küsin kus sinuga kokku saada , no answer idioot .
tra ajugeenius.
Oled lahe oma VÕRo-ga vä . Tule Tallinnasse , siin sul rohkem vihkajaid. Ja võta ise oma tondid kaasa.Räägid umbes nii nagu valitseksid terve Võru , usu mind , on ka võrus sellised kes su lihtsalt maha taoks kuna sa nii idioot oled.

Btw ma nädala pärast pärnusse ja läbi võru , nii et , võid vabalt oma aadressi anda , ma külastan sind ja su tonte.Ära nüüd vale aadressi anna...pidid ju kõva kusehais olema

usu mind kui mul nii suur suu oleks nagu sinul siis ma ei peaks kahte päeva ka vastu siin linnas kuradi munn mida sa mölised nii palju ma arvan et ma peksan su ennem sita kooma kui sa mulle jõuad tehagi kuradi tallin mul on pohhuj kus sa elad lithsalt teile sitapeadele ei saa mitte munnigi teha te olete ju kohe '' POLITSEI POLITSEI '' ai ai hambad suust väljas kohe olete ju politseis oma jutuga et tahate valu raha saada jms ära hakka ise õigustama nüüd ennast et oioi hakkavad kohe tapma ja tapma mul jumala savi su sõpradest ja sõprade sõpradest mu pärast pooge ennast ülesse ja ma pole kuradi fucking kriss kuidas te aru ei saa kuradi motherfuckerid kontrollige IP-sid kui te ei usu mind sitapurujutid ja ma pole mingi rebane ka kes on lollim kui oravad

btw pange block peale mulle ma ei taha siia vahvlisse enam kunagi sattuda

night war
10. juuli 2009, 02:12
Palun vasta ka minu postitustele!
Kas sul häbi ei ole? Sõimad teisi suuresuulisteks ja ise jätad külma närviga minu posti kahe silma vahele..

Grosscore
10. juuli 2009, 02:12
LOL Chris sattus vihahoogu , lmfao , peab VÕrolastega sõjaplaani XD
muahaha , tule ja anna peksa siis juba :D kooma peksija
suht äge kapp oled arvatavasti , võro interneti gangster lol.

Young Gorilla
10. juuli 2009, 02:33
siin tulevad mõnusad warnid muide teile :) kes tahab minuga chattide või veebiseksi teha lisake [email:2ich1o9m]assholes_by_nature@hotmail.com[/email:2ich1o9m] või lisage mu rate http://www.rate.ee/users/aNttiii
mu nimi on antti ja mu teine nimi on pede :P

Huu?
10. juuli 2009, 02:42
Endine "Privet" , loodan, et teed uue kasutaja või loed vähemalt seda.

Esmalt, sinugused retardid on nii ajuvabad, et ei oska kirjutadagi. Õpi meie riigi keel selgeks esmalt, nii hale on sinu jutu lugeda lihtsalt, ei komasi, ei punkte, ei midagi. Kõik algab juba sellest, mis näitab kui idioot sa oled. Teiseks, sinu sõnavara, arvad, et oled jube lahe? Siis sõimab ja peab moraali, et meie oleme netihiirod siin, mida sa ise vahid ja ohid siin, kukk? Lubad siin kooma lüüa kõiki, ennem saada miskit kordagi, näiteks vaheta sugu, sinusgused naised, oih vabandust. Shemale siiski, siis oled tehtud kutt. Aga sul ju raha pole, varastad. Sul pole raha, kuulsid taun? Sul pole midagi, hea kui sõprugi on, kelle pealt saaks juua, ise sentigi andmata sinna. Saaks elatud nii, et ema teeb kõik ette-taha ära, teeb süüa, peseb nõud, teeb sinu toad korda ning nühib sinu tagumikku ka kui vaja. Kui väike "Privet" on väsinud ning ei suuda ise, raudselt on nii. Kahju, tõesti kahju, aga sinusugustest on siin kopp ees. Häbi meil olgu sinusuguste pärast. Mine ela Aafrikas, näed kuidas rassima peab? Sa ei peaks 2h vastu seal, i bet. Aga noh, sinusugused koos Revode ja sellistega, ma ei tea mida te päevast päeva teete. Passite 24/7 arvutis, sööte, magate ja üritate inimesi üle lasta, aga nojah, kui feilite siis tulete siia ennast välja elama. Cheers, Aare.

Young Gorilla
10. juuli 2009, 02:45
see köib minu kohta , reimo rebase või chris kelbi kohta o.o ?

hyssttt
10. juuli 2009, 14:05
Mind scammis , 50.- Pidi mulle pinni müüma .
+ veel kasutaja tühjaks tegemine!
niiet, manraynor , mina olen sinuga kambas!

Netsky
10. juuli 2009, 14:36
Äkki kirjutada kelle tausta ta veel kasutab juhul kui saa tead kuna hetkel pole mul midagi millega menti anda.Fake msnerilt olen scammi küll saanud aga kas oli see tema ei tea täpselt.

x2thez
10. juuli 2009, 15:26
dice´is on kirjas et [email:18vk20uk]Menraynor5@hotmail.com[/email:18vk20uk] faker on Kent Liivaste.
:-)

A.B.N.
11. juuli 2009, 07:40
dice´is on kirjas et [email:3mf7s9rj]Menraynor5@hotmail.com[/email:3mf7s9rj] faker on Kent Liivaste.

Kent Liivaste ka võrust irv :D wtf siin toimub ma ei saa aru o.o ?

TopeltBoost
11. juuli 2009, 09:48
dice´is on kirjas et [email:1z9tbw0m]Menraynor5@hotmail.com[/email:1z9tbw0m] faker on Kent Liivaste.

Asi oli selles, et kunagi keegi sai menraynorilt scammi ning menraynor kasutas scammimiseks arvatavasti siis kellegi teise andmeid, kuna ohver pidi raha kandma Kent Liivaste-le.
Panin Chris Kelp asemele, kuid allapoole, kus on ainult nimed, lisasin Kent Liivastee lõppu, et menraynor kasutas neid andmeid scammimisel.

Imelikul kombel ma ise ei leidnudki oma arvutist ühtegi tõestust Chris Kelpile, küll aga oli seal tema poolt üsna kahtlane jutt ning minu poolt siis sõna "Busted" jpm :-)
Ma ei tea, võin postitada selle siia kui vaja aga scammimisetõestust ma kahjuks küll ei leidnud.:-(

Olsborn
11. juuli 2009, 11:28
Ma loodan ka et see lohh banni saab, ise pole temaga tegemist teinud, ega kavatse ka :D

Kuule, arvatavasti läheb asi bannist väheke kaugemale (h)

wazza
11. juuli 2009, 11:40
Kõige normaalsem oleks võtad mingi kamba kaasa siit vahvlist hüppad võrust läbi ja otsid need kõik kelbid ja liivasted jne üles ning räägid juttu natuke.
Isiklikult ei jaga enam midagi kes on menraynor ja kes on ma ei tea kes. l0l
Võru on mingi faking scammerite pesa. :D

Shizuru
11. juuli 2009, 12:40
Kuule, arvatavasti läheb asi bannist väheke kaugemale (h)

Siis võiks vend hea trahvi vms saada :D Aaa oih, ta scammib endale selle trahvi raha, noh siis sitt kolooniasse .:)

A.B.N.
11. juuli 2009, 12:48
Kõige normaalsem oleks võtad mingi kamba kaasa siit vahvlist hüppad võrust läbi ja otsid need kõik kelbid ja liivasted jne üles ning räägid juttu natuke.
nvm , all i can say netihiiro . sinuga tahaks küll kokku saada tbh

Siis võiks vend hea trahvi vms saada :D Aaa oih, ta scammib endale selle trahvi raha, noh siis sitt kolooniasse .:)

sa oled vist vähe raadiot või uudiseid vaadanud , et ainult trahvidest ja kolooniatest räägid , esiteks , 14+ lastele või kuidas õelda on olemas ka noortevangla Jõhvis :) , et arvesta sellega peale selle trahvi , mis trahvi ? kohtukulud pigem , tuleb vangla . kolooniasse viiakse sinusuguseid kellel on raske mõelda reaalsetele asjadele . vb sa oled Krabi Eriinternaadist pärit ?

Olsborn
11. juuli 2009, 13:02
Noh bong, oled kätte ka saanud kedagi v?

Shizuru
11. juuli 2009, 13:18
siin tulevad mõnusad warnid muide teile :) kes tahab minuga chattide või veebiseksi teha lisake [email:10bd9f8w]assholes_by_nature@hotmail.com[/email:10bd9f8w] või lisage mu rate Rate.ee :: kasutajainfo (http://www.rate.ee/users/aNttiii)
mu nimi on antti ja mu teine nimi on pede :P

Bannige Young Gorilla, see ongi Revo... Kasutab siin oma sõbra msni, küsisin järgi.

Graffit
11. juuli 2009, 13:31
Vaadake selle revo ip vms mis tal acc oli ja vaadake abn ip perse.
See kelbas on tõsine munn, kaasaarvatud abn

Mad
11. juuli 2009, 13:33
A.B.N pole Revo,rofl. Antti,Võrust. Reimo Rebase irl sõber,kasutab tema panka vms.

Antti,kui Revo sellist sitta ajab-te mõlemad elate Võrus.Ukse taha?=D

AnttiWeed-
11. juuli 2009, 13:36
A.B.N pole Revo,rofl. Antti,Võrust. Reimo Rebase irl sõber,kasutab tema panka vms.

Antti,kui Revo sellist sitta ajab-te mõlemad elate Võrus.Ukse taha?=D

irwwww .

A.B.N.
11. juuli 2009, 13:37
mis sa arvad et ma pole revole ukse taha läinud ? muidugi et olen käinud , ainus probleem selline et ta ei tule ukse peale :/

Vaadake selle revo ip vms mis tal acc oli ja vaadake abn ip perse.
See kelbas on tõsine munn, kaasaarvatud abn

vb oled sina Chris Kelp ? kes teab , IP check pls ?

Imelik
11. juuli 2009, 14:50
Sinu jutust tuli hetkel see välja, et Manraynor peaks omale mingi pundi kokku sebima, otsima auto ja sõitma Võrru, et nendele scämmeritele molli tõmmata, lootes oma rahad tagasi saada. Väga valet viisi mõtled ikka.
Ma olen suht kindel, et runescape avaldusi politsei vastu ei võta kuid, Manraynori faket küll.
Edu teile kes sellega tegelevad. Ise pole üle saanud kellegilt, ei revolt, ei Crishilt, ega ka kellegilt teiselt siit nimetatud scämmerilt. Seega ise ei saa kuidagi kaasa aidata.

A.B.N.
11. juuli 2009, 14:52
Sinu jutust tuli hetkel see välja, et Manraynor peaks omale mingi pundi kokku sebima, otsima auto ja sõitma Võrru, et nendele scämmeritele molli tõmmata, lootes oma rahad tagasi saada. Väga valet viisi mõtled ikka.
Ma olen suht kindel, et runescape avaldusi politsei vastu ei võta kuid, Manraynori faket küll.
Edu teile kes sellega tegelevad. Ise pole üle saanud kellegilt, ei revolt, ei Crishilt, ega ka kellegilt teiselt siit nimetatud scämmerilt. Seega ise ei saa kuidagi kaasa aidata.

Tegelt see pole mingi isikuvarastamine vms , mEnraynor ja manraynor 2 erininevat nime , minu teada jääb teile asi katki sõbrakesed :)

Imelik > Tõsi RS teemat ei võta nad ülesgi , sellega peate ise hakkama saama .
Edu teile , rohkem ma seda teemat arvatavasti ei külasta :)

BlaaaZ
11. juuli 2009, 15:20
Palun

Siiski ta väidab, et on keegi teine. Antud juhul Manraynor

Kristjan
11. juuli 2009, 16:26
Tegelt see pole mingi isikuvarastamine vms , mEnraynor ja manraynor 2 erininevat nime , minu teada jääb teile asi katki sõbrakesed :)

Imelik > Tõsi RS teemat ei võta nad ülesgi , sellega peate ise hakkama saama .
Edu teile , rohkem ma seda teemat arvatavasti ei külasta :)

Tüüp räägib, et on manraynor-see on juba karistatav.
+ veel varastab raha teistelt täiesti tuimalt.
Kindlalt saab karistada selle eest.

A.B.N.
11. juuli 2009, 16:32
Tüüp räägib, et on manraynor-see on juba karistatav.
+ veel varastab raha teistelt täiesti tuimalt.
Kindlalt saab karistada selle eest.

Mina varastan teistelt raha :D? , ära pane mööda asjaga sõbrake...

Smilinlucifer
11. juuli 2009, 16:43

kas ta on väitnud et sina varastad :?

Ciaagent
11. juuli 2009, 16:52

sa oledi kelbinägu:O?

pjoom
11. juuli 2009, 17:18
tyra käige kõik vitttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

A.B.N.
11. juuli 2009, 17:21
sa oledi kelbinägu:O?

kuule rebane või kelp oled sa ise kao minema siit scammer ok ? see , et mina neid irl tean ei tähenda et mind kelp olen okai? kui raske arusaada sebin sulle warni minu halvustamise eest , maybe even ban ....

Graffit
11. juuli 2009, 17:29
mis sa arvad et ma pole revole ukse taha läinud ? muidugi et olen käinud , ainus probleem selline et ta ei tule ukse peale :/

vb oled sina Chris Kelp ? kes teab , IP check pls ?

Aii fakk, vahele jäin:ninja::(

2ndu
11. juuli 2009, 19:16
Kent Liivaste on haige varas :D

ts2ga
11. juuli 2009, 19:33
manray ega sa ise kah rs2eesti ajal eriti puhas poiss polnud vms?

warzone
11. juuli 2009, 19:50
käite ukse taga ära saate oma 100kr ja veedate paar järgmist aastat puhkusel.

Omang
11. juuli 2009, 23:54

räägi lähemalt ? O_o

Graffit
12. juuli 2009, 00:06
räägi lähemalt ? O_o

Viitsid ka koguaeg omale uusi kasutajaid teha?

A.B.N.
12. juuli 2009, 05:38
Viitsid ka koguaeg omale uusi kasutajaid teha?

viitsid ka sa siin spämmida , loe teemas läbi kõik saad maybe 5p warnvõi 24h ban nagu mina :)

rank `
12. juuli 2009, 13:04
ta ja suht hale scammer, :S loodan ,et ta saab PEKSA .

manraynor
12. juuli 2009, 13:11

Kui sa mõtled et ma Scammis PINe chatroomides siis jah , kui mõtled see kui sain esimese kasutajaga Ban fake asja eest , siis oleksid pidanud uurima rohkem. Time for 5p warns.

|TrashCan|
12. juuli 2009, 17:11
Niipalju , kui siin nüüd lugenud olen, siis on tekkinud selline teema, kütame molli, saame raha tagasi. Nojah.. vaevalt, see on ju kirjutamata seadus, kui sa võla eest paned laksu, siis unista oma rahast.. siis ole garanteeritud , et sa seda tagasi ei saa.. sa kütad turpi, ning siis veel lähed raha küsima, vaevalt.

A.B.N.
12. juuli 2009, 17:28
Niipalju , kui siin nüüd lugenud olen, siis on tekkinud selline teema, kütame molli, saame raha tagasi. Nojah.. vaevalt, see on ju kirjutamata seadus, kui sa võla eest paned laksu, siis unista oma rahast.. siis ole garanteeritud , et sa seda tagasi ei saa.. sa kütad turpi, ning siis veel lähed raha küsima, vaevalt.

netihiiro , asjad ei käi rusikatega sinu jaoks , sõnadega ka saab kui tahad mängida sellist mängu siis ma tahaks ka sind võrus näha ! :)

Antti

Sir
12. juuli 2009, 17:41
netihiiro , asjad ei käi rusikatega sinu jaoks , sõnadega ka saab kui tahad mängida sellist mängu siis ma tahaks ka sind võrus näha ! :)

Antti

Antti? irv

http://img40.imageshack.us/img40/545/trangu.jpg

Noh Kes Nüüd Netihiiro on Pedekas "Tule Konsumi ette Saad Suhu"
PS! Hui Olengi Raigo.

A.B.N.
12. juuli 2009, 17:48
Antti? irv

http://img40.imageshack.us/img40/545/trangu.jpg

Noh Kes Nüüd Netihiiro on Pedekas "Tule Konsumi ette Saad Suhu"
PS! Hui Olengi Raigo.

mis sellega peale hakkad ? pidid paadirallil võrru tulema mulle molli kütma , kuradi hälvetega peer , mu munn on ka suurem kui su sõnad , tulen ise põlvasse kütan sulle nii sisse kui vaja , tean põlvast piisavalt inimesi ka et seda juba niisama korraldada , GL i get banned wow ? mis ma tegin lol ? appi , ma olen süütum kui peni ... :/

Get a life Raigo

EDIT : BTW MA KIRJUTAN SINISE KIRJAGA !

manraynor
12. juuli 2009, 18:17
mis sellega peale hakkad ? pidid paadirallil võrru tulema mulle molli kütma , kuradi hälvetega peer , mu munn on ka suurem kui su sõnad , tulen ise põlvasse kütan sulle nii sisse kui vaja , tean põlvast piisavalt inimesi ka et seda juba niisama korraldada , GL i get banned wow ? mis ma tegin lol ? appi , ma olen süütum kui peni ... :/

Get a life Raigo

EDIT : BTW MA KIRJUTAN SINISE KIRJAGA !

Ning sul õigus , saadgi Ban. Reimo.

ago1991
14. juuli 2009, 02:44
Ma arvan et need Scammerid Kes on võrust. Nad naq on ühes lasteaias vms.
Vahet pole.
Ma sain Scammi Marti Rammul kuuldavasti elab ka Võrus.
Revolt sain scammi . Ta ka Võrust.
Ja sain scammi veel Matveilt. Ta vict ka võrust ( pole kindel ).
Igal juhul Ma loodan , et need scammerid saavad karistada.
Ma tegin enda kasutaja siis kui see oli veel rs2eesti.
Aga ma ei jõudnud foorumis käia.
Nüüd hakkasin uuesti. Soovisin pinni osta Ja Boooom. Kolm korda lasti üle.
Kaks Scammerid lubasid ja lubasid ikka lõppus blokk ja kõik.
Maisa aru milleks vaja scammida? Tööl ei oska käia?
Pm-st Ma paneksin kõigile scammeritele Ipbanni, sest nad teevad uue kasutaja ja scammivad edasi. Mis point on siis lihtsalt bannida?
Kui Saan Lauaarvutisse siis võin proffi ka lisada natuke nii palju kui leian.

manraynor
14. juuli 2009, 10:46
See IP ban hakkab uuesti tööle varsti , siis nad saavad siia ainult Proxyga.

Loom
14. juuli 2009, 22:57
Manray palun ära ütle, et nad saavad proxyga käia. Muidu hakkavadki käima xd.

aga jah revo üritas mind ka üle lasta =)

K-Cobain
14. juuli 2009, 23:06
Manray palun ära ütle, et nad saavad proxyga käia. Muidu hakkavadki käima xd.

aga jah revo üritas mind ka üle lasta =)

Irw.
Ma arvan ,et enamused teavad proxyst midagi
+ see ip bän ei aita.
Modemile restart või osadel muutub ja gf see ip bän;) Näksid kotte ja uus acc olemas ja samamoodi scämmid kui vaja:)
Aga jah:)

Unlikely
14. juuli 2009, 23:32
Chrisilt küll le saand mäletan et kunagi tahtsin mille osta tal siis näitas mille mulle kandsin rahaq üle ja vend kadus pole tänasepäevani enam näind:S!

mobb
15. juuli 2009, 21:15
http://i32.tinypic.com/33bde83.jpg
http://i32.tinypic.com/2u7suid.png
http://i31.tinypic.com/mc5guf.png
http://i27.tinypic.com/nffrkm.png

Tubli- teadsin juba hetkest kui lisas mu, et on scammer.

Marrk
15. juuli 2009, 21:46
ma arvan et manraynor ei ütleks kunagi ostjale: vaata mul on mingi 999 tehingut ja sul mingi hädine 10 tehingut, võid mind usaldada...
ma arvan et iga inimene teab kellega ta räägib ja on müüa/ostja tausta uurinud ennem kui ta msni lisab

sada456
15. juuli 2009, 22:30
mine politse jh anna üle siis saab pede scmmar travi

ago1991
16. juuli 2009, 00:20
Lubasin et Panen proofi.
Siin siis Revo Pehlaki Kohta.

http://i27.tinypic.com/30naver.png

http://i25.tinypic.com/311s9lh.png

http://i26.tinypic.com/25gcjso.png

http://i26.tinypic.com/25gcjso.jpg

mobb
16. juuli 2009, 04:10
//EDIT
[email:11dhe6jh]Menraynor5@hotmail.com[/email:11dhe6jh] sama isik [email:11dhe6jh]Maikel-Saar@hotmail.com[/email:11dhe6jh]'ga, hoiatan ette. Võltsib photoshopiga arvatavasti maksekorraldusi.

Smilinlucifer
16. juuli 2009, 04:32
thx et hoitad aga inimesed teavad seda juba ammu

AnttiWeed-
16. juuli 2009, 07:12
te ei suuda midagi teha -.-

Keitzz
16. juuli 2009, 12:18
te ei suuda midagi teha -.-

Arvad?
Ära imesta kui sa spämmi eest warni saad.

Kunn
16. juuli 2009, 12:24
lol @ revo.

Muudab päss ära kui memberiks teeb. gf.

AnttiWeed-
16. juuli 2009, 14:04
lol @ revo.

Muudab päss ära kui memberiks teeb. gf.

offtopic ?
korja pc mujal

SPMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Loom
17. juuli 2009, 00:08
Kui Chris Kelp on mEnraynor 100% siis mul on midagi selle kohta veidi.
Nimelt alguses hakkas mEnraynor minuga rääkima, et tahab mult osta Hunteri & autofighteri authi. Siis rääkisin temaga kaasa vms. Lõpuks tegin talle busted. Tüüp logis välja & järsku lisas mind msni Karotze@hotmail.com. Imekomble tahtis ka tema mult authi osta. Põhjenduseks tõi selle, et ta nägi mu obby mauleri päevikus, et ma ostan jne. Aga ma ei ole maininud kordagi, et olen saanud või müün. Siis ma ütlesin talle nii:
"Algul üritad mind scammida oma fake msniga & lisad siis msni ja üritad jälle osta?"

Peale seda tyyp ägestus ning hakkas sõimama jne xD.
no nähemist siis
sry et segastin
türa mis busted
kuule ma löön su nokkauti
kuradi värdjas
paks sitane kohuke

[align=left:34up8ll4]Tuli sealt selline tekst :D[/align:34up8ll4]

[align=left:34up8ll4]Ma arvan et pilti pole vaja.[/align:34up8ll4]

[align=left:34up8ll4]Ma loodan, et leiate seose :D[/align:34up8ll4]

kArotzE | Ostan puret ja authi:
tre
kle
mul selline küsimus
kas sa rsbots authe ka müüd ?
Kohuke . :
Suht Fail oled ju
fail ?
Kohuke . :
Mis sa arvad, et ma olen l?
mis asja
Kohuke . :
Algul üritad mind scammida oma fake msniga & lisad siis msni?
mis loll
kurat
ma vaatasin su obby mauleri teemat
seal kirjutasid et ostad rsbots net authe
Kohuke . :
Nii?
ja tahtsin küsida kas ka müüd
Kohuke . :
Fail no2.
Mis su nimi??
kuiule tankist mida sa plämad ?
müüd või ei
Maarek
Kohuke . :
Olen ma seda rääkinud, et müün ? Ei ole
suht haledalt said busted atm.
no nähemist siis
sry et segastin
türa mis busted
kuule ma löön su nokkauti
kuradi värdjas
paks sitane kohuke
Kohuke . ütles kell (22:59):
Miks ägestud
Kohuke . ütles kell (23:00):
Revo/Chris kelp võimisiganes
mEnraynor

[align=left:34up8ll4]Tüüp muidugi pani blocki.[/align:34up8ll4]

[align=left:34up8ll4]Kahju on sellest, et ma ei teinud pilti sellest kui ta mulle sodi ajas menraynori alt. Kuna ma ei osanud arvata, et ta sellist pulli teeb :D[/align:34up8ll4]

E: Nimelt uurisin natuke ja leidsin selle, et karotze@hotmail.com on Radioactive msn.
Radioactvie siis võib olla ka see menraynor?

q dance q
17. juuli 2009, 15:31
räige tüüp on seee

Janek
17. juuli 2009, 16:49
Politsei hakkab küll sellega.Üks inimene ostis mul accounti,siis ütles et ma lasin teda rahaga üle,kutsuti kohale,näitasin msn logi kuidas kõik oli ja lasti lahti.Kahju et Kristopher Linnase kohta pole sellist teemat.

Galla Nero
17. juuli 2009, 18:55
See ta msn jah ,addis fake sinna:S

juhan123
17. juuli 2009, 19:22
karotze lasi üle mind, 25m droppis maha

Galla Nero
17. juuli 2009, 21:31
See laseb koguaeg üle

nitram
18. juuli 2009, 21:00
Hanno Jahisoo ja Chris Kelp need vennad tegelevad sinu nime all koos 1 msn-iga. Eile sain ma üle Jahisoolt varastas vahvli acci matu125 ning lasi 200 eek üle. Asukoht on mul teada, andmed ka. Tegeleb BMX-i sõiduga igasugu pildid tast olemas. Mina isiklikult sooviks selle 200 eest talle tappa anda ja siis ravigu endal haavu selle 200 eest. Kui sobib siis menti kindlasti tehtud avaldus ka:)

Manray võta muga ühendust [email:139vghzi]martin_007_8@hotmai.com[/email:139vghzi] Mina tahan seda teha ära tuleval nädalal 100001% tõsiselt võtame selle asja kätte ole hea.

Imelik
18. juuli 2009, 21:07
Hanno Jahisoo ja Chris Kelp need vennad tegelevad sinu nime all koos 1 msn-iga. Eile sain ma üle Jahisoolt varastas vahvli acci matu125 ning lasi 200 eek üle. Asukoht on mul teada, andmed ka. Tegeleb BMX-i sõiduga igasugu pildid tast olemas. Mina isiklikult sooviks selle 200 eest talle tappa anda ja siis ravigu endal haavu selle 200 eest. Kui sobib siis menti kindlasti tehtud avaldus ka:)

Manray võta muga ühendust martin_007_8@hotmai.com Mina tahan seda teha ära tuleval nädalal 100001% tõsiselt võtame selle asja kätte ole hea.
Annad 200eek pärast lõuga, raha tagasi ei saa. Vigastused näha, teeb menti avalduse ja ongi sul hoopis perses kui sul korralikku proofi pole.

Brooklyn
18. juuli 2009, 22:10
imelikul öigus
sry for OT aga mis te niisama siin tühja juttu ajate, köik olete mingid e-hiirod tegelikult-.-
minge kohale juba

stalker
18. juuli 2009, 23:24
Annad 200eek pärast lõuga, raha tagasi ei saa. Vigastused näha, teeb menti avalduse ja ongi sul hoopis perses kui sul korralikku proofi pole.

ta ei läheks menti. ta kardaks, et jääb ise ka vahele.

nitram
18. juuli 2009, 23:28
Einu ma uuel nädalal tartu siis võtan kodust auto ja sõidan kohale. Mina ei ole mingi neti hero... 200 kr on raha aga väike kuid siiski vargus. Ja mulle sellised vargad ei meeldi. Kõige pealt võtan selle venna ikka kinni ja ajan ikka vennal korralikult pasa lahti. Manray kui pakkud koostööd anna teada tglt ka mul villand sellest.

KrIIpS
18. juuli 2009, 23:33
Einu ma uuel nädalal tartu siis võtan kodust auto ja sõidan kohale. Mina ei ole mingi neti hero... 200 kr on raha aga väike kuid siiski vargus. Ja mulle sellised vargad ei meeldi. Kõige pealt võtan selle venna ikka kinni ja ajan ikka vennal korralikult pasa lahti. Manray kui pakkud koostööd anna teada tglt ka mul villand sellest.

Jõudu, tee temaga koos pilt kah? Sõbrad hoos vms paned pealkirjaks ja saadad reporter.ee-sse peopildi konkursile?

Weed
18. juuli 2009, 23:46
umbe äge vennas paistad :D
ma ei usu et sa mingi 18+ oled :D
jutust oled mingi 15a :D

Huu?
18. juuli 2009, 23:49
umbe äge vennas paistad :D
ma ei usu et sa mingi 18+ oled :D
jutust oled mingi 15a :D

A.B.N, sa ei tea paljutki matust, tunnen teda ne0netist, nii et kui sina ja tema peaksite kohtuma näost näkku, ära siis plagama pane!?

Pureja Peni
18. juuli 2009, 23:54
aaa :D see chris on võrust seda ma tean :D sõber käib temaga läbi, minuteada on ta vist 18 ? või mitte ? võin tema andmed sebida kui keegi tahab, lisage msni ! PS !

nitram
19. juuli 2009, 00:49
No tänan Aare:D:D:) eks ta jah ole nii. Aga seda, et need vennad siin scämmerid on 15-16 a uuritud:) 10 klassi tegi alles sisseastumis katseid. Seega tuleb teha ikka tõsiselt ettevõtte. Minupoolt autoga kohale minek mulle mahub peale tartu kandist lähedalt 4 matsi. Seega mina tahan teha seda uuel nädalal ära.

Weed
19. juuli 2009, 05:44
A.B.N, sa ei tea paljutki matust, tunnen teda ne0netist, nii et kui sina ja tema peaksite kohtuma näost näkku, ära siis plagama pane!?

tra värdjas mis a b n ma olen sul ?

nitram
19. juuli 2009, 08:29
Ära kisenda siin. Juu siis oled A.B.N mis teha. Aga manray võta juba ühendust:D

manraynor
19. juuli 2009, 17:42
Homme lähen teen avalduse ära , Reedel helistasin nii KAPOsse kui ka Politseisse , sain infot , et mida teha. Niipalju ütlen et neid huvitas Identiteedivargus rohkem kui Interneti kaudu raha petmine.

Smilinlucifer
19. juuli 2009, 19:45
Homme lähen teen avalduse ära , Reedel helistasin nii KAPOsse kui ka Politseisse , sain infot , et mida teha. Niipalju ütlen et neid huvitas Identiteedivargus rohkem kui Interneti kaudu raha petmine.

mina toetan sind igati kui saan abiks olla siis ütle ^,

Sir
20. juuli 2009, 09:29
W00T UNBANNED!

Täna Antakse See Kelp Menti, Tahaks Ta Nägu Näha :)

matu125
20. juuli 2009, 21:41
Sain kasutaja tagasi nüüd ootan manray sinu poolt mis sai? mina tahan tõsiselt kohale minda ja venda hirmutada veidi:) mul auto olemas seega transpordi muret ei oleks. + Kui politsei hakkab tegema midagi siis ma esitan kaas süüdistuse raha petmises.

Brooklyn
20. juuli 2009, 23:20
nonii, manray, räägi mis juhtus:P?

manraynor
21. juuli 2009, 00:38
Ei postitanud vahepeal kuna olin ära ja busy.

Igatahes ma läksin ja küsisin neilt paar asja ( peamine oli see , et saan rääkida inimesega kes tegeleb sellise asjaga et saan Detailselt infot anda ) ning ma ei teinud avaldust täna. See kellega ma rääkima pean , see tuleb Kolmapäeval Idaprefektuuri ja siis ma teen selle ära. Chris Kelp , sa said 2 päeva rahus aega , aga ära ei unusta ma seda.

matu125
21. juuli 2009, 01:07
Manraynor, palun ära unusta, lisada ka rahalist vargust ja minu kasutaja varastamist. See on sammuti teise inimese usaldus kasutaja ära kasutamine, ehk ta kasutas täielikult minu idenditeeti ju. Lisa mind kindlasti sinna. Olen osavõtja kahe käega.

Smilinlucifer
21. juuli 2009, 01:29
ega siis jah ei tea kust toimub ma lööks ka kaasa ta varstas aint 200 krooni aga see ka raha

matu125
21. juuli 2009, 01:29
Mult ka ainult 200 aga asi pole rahas vaid õiguse mõistes:)

Razor
21. juuli 2009, 12:42
Väga hea, loodame, et sitt saab mingi karistuse kaa ..

Thunder
21. juuli 2009, 12:59
Kui loll saab keegi olla?
Kurat loe Identiteedi varguste kohta ja saad aru et inimesed räägivad et on Üks inimene , aga lasevad raha või mida iganes saata teisele , kuna leiavad mingi "Vabanduse" et ei saa õigele kanda/teha or w/e. Praegu on sama asi.

Identiteedivarguse alla peaks minema küll kui inimene (chris kelp) kasutab väga sarnast msni, ning teise inimese msn aadressi enda msni nimena.
http://upload.vahvel.net/pildid/asdfghjklöä.jpg

matu125
24. juuli 2009, 14:06
Üldjuhul igatpidi jääb ta süüdi. Süüdistajate arv liiga suur, et puhtalt pääseda. Aga räägi kuidas vestlus läks?

NSVL
24. juuli 2009, 14:09
Operatsioon. Võtke scammida saanud kamp kokku ja pekske ta läbi.

pole paha mõte aga kes selle ellu viiks:D

matu125
24. juuli 2009, 15:40
pole paha mõte aga kes selle ellu viiks:D

No nagu mina juba mainisin, vaja on Fotograafi, ja autojuhte.

Minul auto olemas, fotoka saan ka.. kes ühineb?:D

SipsiK .
26. juuli 2009, 02:35
mis sellest asjast saanud üldse on?

NSVL
26. juuli 2009, 02:46
No nagu mina juba mainisin, vaja on Fotograafi, ja autojuhte.

Minul auto olemas, fotoka saan ka.. kes ühineb?:D

kui rakverest läbi tuled siis olen käpp:D

frost
26. juuli 2009, 07:17
Sitt lugu poisil, üritas mind kah üle lasta:) Aga ta ei saanud:)
Poiss ikka suuri scamme korda saatnud , loodame et saab õiglase karistuse :)

matu125
27. juuli 2009, 13:17
Mis siis saanud nüüd sellest asjast on?

Wii
27. juuli 2009, 13:39
Mis siis saanud nüüd sellest asjast on?

Ei tea, loodan, et keegi ikka tegeleb sellega.

Lugesin ka siin neid postitusi vms, Chris Kelp või mingi Rebane .

Tooksin kohe välja yhe lause >
appi , ma olen süütum kui peni ... :/
ja veel taolisi lauseid, mis on iga pika texti lõpus.

Kunagi uurisin mingit psyholoogia värki googlest kooli jaoks ja tulin kokkupuutesse mingi "inimese mentaalse kartusega" vms.

Et otse välja yeldes, too scammer kardab juba seda mis talle on yeldud ja tegu ei ole enam vanema isikuga kui 14-17, sest muul juhul ta tunnistaks, et ta ei muretse asjast nii palju. Xd

Ma ei ole 100% kindel oma postituses, kuid seda ma olen lugenud ^^

Et pmt selle tyybiga ei tohiks olla raskusi kui Face-To-Face asi käiku läheb.

manraynor
29. juuli 2009, 14:17
Olin Haige + Maal

Igatahes ma tegin avalduse ära , nad uurivad ja küsisin et kas teised võiksid ka teha , et oleks suurem võimalus ta kätte saada ja suurem karistus , pmst jah soovitati. Kõik kes temalt üle saanud koos tõestusega , TEHKE NÜÜD AVALDUS! Siis on suurem võimalus et uurivad ja kui määratakse karistus , et saab suurema summa!

K-Cobain
29. juuli 2009, 15:01
Varsti tuleb vastust politseist: Kahjuks meil polnud piisavalt materjali ,et seda asja edasi uurida, ja ongi kõik, Nii enamasti juhtub, uskuge mind, te võite sinna menti minna, aga vähesed kes viitsivad teha, hiljuti kuskil räägiti kus mentidel võeti palka vis tmaha või võetakse ning politsei töölised või mingi kõrgem tüüp politseis ütles ,et kui nendelt võetakse palka maha, siis nemad teevad kehvemalt tööd, neilt võetakse palka maha, mis sa arvad ,et nad viitsivad sul mingit neti gängsterit taga ajada kes on 15-16 aastane jõnglane? see on haruldus, usu mind 97% saad vastuse kus öeldakse ,et kahjuks ei saanud midagi teha kune puudub piisav info, nende tavaline vastus.

manraynor
29. juuli 2009, 15:03
Varsti tuleb vastust politseist: Kahjuks meil polnud piisavalt materjali ,et seda asja edasi uurida, ja ongi kõik, Nii enamasti juhtub, uskuge mind, te võite sinna menti minna, aga vähesed kes viitsivad teha, hiljuti kuskil räägiti kus mentidel võeti palka vis tmaha või võetakse ning politsei töölised või mingi kõrgem tüüp politseis ütles ,et kui nendelt võetakse palka maha, siis nemad teevad kehvemalt tööd, neilt võetakse palka maha, mis sa arvad ,et nad viitsivad sul mingit neti gängsterit taga ajada kes on 15-16 aastane jõnglane? see on haruldus, usu mind 97% saad vastuse kus öeldakse ,et kahjuks ei saanud midagi teha kune puudub piisav info, nende tavaline vastus.

Las proovivad. Ma isiklikult bannin 24h-ks inimese kes ütleb mulle et ma vähemalt ei PROOVINUD teha midagi.

Janek
31. juuli 2009, 14:06

Tehtakse küll,ma ju ütlesin,üks poiss kirjutas emaga koos avalduse väites et ma lasin teda üle,ma tõin tõendeid e. msn logi ja mulle ei tehtud midagi.
Nad leiavad selle Chrisi ma arvan jah,

Ciaagent
31. juuli 2009, 15:26

arvata on tra, mul isal varastas mingi pederast eile öösel vist ratta ära, andsime avalduse küll sissej ms aga ma ei usu et need fatz0rid midagi teavad, putsi nad ei tee mitte sittagi

Super
31. juuli 2009, 16:34
sorry et offtopic , aga kus linnas sa elad , ma oskan sind aidata.

Milka
31. juuli 2009, 17:00
kunagi ammu lasin chris kelpile üle :D

sest ta lasi ennem mult üle ja siis ta lisas teise msniga mind ja lasin üle ta :)

rsplayer007
04. august 2009, 04:11
Las proovivad. Ma isiklikult bannin 24h-ks inimese kes ütleb mulle et ma vähemalt ei PROOVINUD teha midagi.

vittugi sa käisid mendis , annan su ise menti siin isikuandmete avaldamise eest + mendi mängimise eest , oled kõva detektiiv siin jah ? tule võrru peksan sul rotil hambad kurku türa mine aja oma avalduse juttu mujale , sa sitt ei julge mentti minnagi , sa ei tule oma toauksestgi välja elad emakulul , situd mängid rs ja magad , muud sa ei tee , võta suhu kid , mul pohhuj et sa 18 , türa paugu saad oled siruli kuradi jebaala , mingid kõvad netihiirod ka siin lubavad autodega võrru tulla no davaj jebaala kari türa kus te rotid olete nüüd kõik mis sa arvad et siin te räägite et ma nüüd mingi netihiiro jah , türa hui olengi tahad tõestan oma sõnu saame faceTOface kokku türa peksan su ära kah rotipoeg nahhuj , kõva mees oled et valetad siin et tegid avalduse ime kara ütlen sulle , käisin mendis uurija juures(oli tegemist seal) ja küsisin juhuslikult kas chris kelp'i kohta avaldust on tehtud kuskil maakonna politseis , vastus tuli muidugi ei kuigi sain vastuse päev hiljem , VSO , KOKKUVÕTTES ; SA EI TEINUD SEDA AVALDUST ROTIPOEGMANTARAY , MA NIKUN SU EMA SU ÕDE MAITEA SU KOERA SINULE ANNAN SUHU JOBI LASEN SILMA ET SA VITT ENAM RUNET EI MÄNGIKS JA SIIN FOORUMIS WANNABE KÕVAT MEEST EI MÄNGIKS , MINE TÖÖLE TAUN TÜRA TEENI AUSALT RAHA MITTE SIIN LASEN FAKEWEBCAM'IGA RSBOTS.NET AUTHE ÜLE , KYLE UURIB PRAEGU SEDA ASJA ET SIIN VAHVLIS MÜÜAKSE FAKING AUTOPRO SCRIPTE , KUIGI EI VÕIKS MÜÜA , KIRJUTASIN TA VAATAS soul TEEMAT JA SINU TEEMAT JA TA LUBAS HILJEMALT 1 KUU JOOKSUL NEED AUTHID DISABLED TEHA , GOOD FIGHT NIGGER , SELLEEEST SAADGI SINA SIIT BANNED , ARVAN ET SÜÜDISTUSI TULEB SULLE SITAKS , ARVAN ET SIND TULEB PAREM VARSTI MENTI ANDA , NUSSID ISE NÄKKU , OMA VITSAD PEKSAVAD MANTARAYNOR VÕI HUITEAB MIS KALA SA OLED NAHHUJ LIIGA PALJU RSI TEEB SULLE PAHA KIDDO , NIHHUJA MA VÕIN SIIA SITAKS VEEL KIRJUTADA SEE ON LIHTSALT NALJAKAS MILLINE SA OLED IRL SAOLED KA NAGU MINGI LUUSER , JA AITAH ÜHELE INIMESELE KELLELT MA SAIN SINUST PILDI :) VÄGA LUUSERI MOODI VENNIKE OLED , MA ARVAN ET MIND NÄEKSID HAKKAKSID SÕNADE PEALE JUBA NUTMA , DAM I LIKE CAPS LOCK , FUCK IT NIGGER , OOTAN JUBA SEDA FUNNY DAY'D KUNA SA BANNED SIIT FOORUMIS SAAD MEGA MÕNUS , SIIS FOORUM TAASTUB ENAMVÄHEM NORMAALSEMAKS ILMA SINUTA OLI KUNAGI SIIN IKKA POOLE VAIKSEM , TGLT EI TOHIKS SA ISE MODERAATORGI OLLA KUNA SA OLED ISE KA VANA SCAMMER RÄÄGI INIMESTELE KEDA SA SIIT FOORUMIST JA RS24.EE'ST OLED ÜLE LASKNUD , PALJU SEE SUMMA OLI ? 2500-3000 EEK NAGU MA VÄLJA UURISIN ROHKEM INIMESI EI LEINUD KEDA SA ÜLE OLED LASKNUD , SITT KORISTA OMA SCAMMERI JÄLJED ENNEM KUI MODEKS HAKKAD , ENYWAY SEDA PROOFI MA SIIN FOORUMI OMANIKULE EI HAKKA NÄITAMA , VAID MA OOTAN KUNI NEED RSBOTS.NET AUTHID KÕIK DISABLED MIS SA OLED TELLINUD JA SIIS OOTAN SINU BANNI SAAMIST :) PÄRIS KENA SUMMAKE TULEB SIIT SUL KAS TAGASI MAKSTA VÕI VANGIS ISTUDA VÄIKE LUUSER , JUMAL KÜLL SA SURED VANGIS ESIMESE NÄDALAGA MAHA , ISTUD 1 NÄDAL KARANTIINIS 8'S PÄEV TULEB SUL JUBA JUBEHULL PÄEV SUL TUSTRIIDATAKSE KÕIK ASJAD ÄRA ESITEKS , ÕHTUL ON DUSS SEAL SAAD VEEL KOTTE KA , LOODAN ET JÕUAD IKKA JÕHVI VANGLASSE SEAL TUTVUSED MUL SEES KUNA ISE SEAL OLNUD NORMAALSELT , LASEN SULLE LIHTSALT TAHA PANNA , TEAN PAARI HOUMIT KES SEDA VALMIS TEGEMA JA PÄRAST SELLEEEST ISTUMA LIHTSALT KARTSAS ÜKSINDA ~1 KUU , NOJAH SITU PIHKU MANTARAYNOR JA IME TÜRRI JEBAALA VARSTI VANGIS TULEN SIND VB VAATAMA KA , O SHIT , VAATAMINE 1 TUND ON 200 EEK , HUI RAISKANGI SU PEALE RAHA , OSTAN PAREM LITISE VIRU TÕMBAN END UMBE , SUL VAST ELU POLE JA EI TEA ALKOHOLI MAITSESTGI MIDAGI , SITAKS KIRJUVIGU KÜLL TULI AGA JAH 5 KLASSIHARIDUST TOITAB!

ma olen siis A.B.N. aka Antti , PEACE

Steven
04. august 2009, 04:20
Isegi kui manray laseb rsbot authe üle ... BIG FUCKING DEAL ?!?
Mingi 50% foorumlastest lasevad niimoodi pinne jne üle ja ise teen ka põhimõtteliselt sama meetodiga.
On keegi bann saanud selle eest ? ... HMM , ei usu !

rsplayer007
04. august 2009, 04:31
Isegi kui manray laseb rsbot authe üle ... BIG FUCKING DEAL ?!?
Mingi 50% foorumlastest lasevad niimoodi pinne jne üle ja ise teen ka põhimõtteliselt sama meetodiga.
On keegi bann saanud selle eest ? ... HMM , ei usu !

ei no vaata ja õpi sa ära hakka mulle siin oma faking mula ajama ok ? mul Kyle'ga ära räägitud ja sebin siit foorumist proofid kokku ja lasen kõik authid mis ta müünud menraynorile ära bannida lihtsalt sest ta ei tohi neid müüa edasi :)
siin on ka pilt siis sellest :
http://i219.photobucket.com/albums/cc189/anttiallas/kyle.png

Steven
04. august 2009, 04:34
Kuidas sa kavatsed teada saada millised authid tema omad on ?
Nojah, muidu oled mingi mõttetu tont , tuled kõigile paska keerama siin foorumis.

rsplayer007
04. august 2009, 04:41
Kuidas sa kavatsed teada saada millised authid tema omad on ?
Nojah, muidu oled mingi mõttetu tont , tuled kõigile paska keerama siin foorumis.

manraynor ostab ainult ühe paypali acciga või eesti pangaga neid :) good fight pls ja mul ta paypal + eesti pangakontode numbrid ja nimed olemas

Steven
04. august 2009, 04:43
manraynor ostab ainult ühe paypali acciga või eesti pangaga neid :) good fight pls ja mul ta paypal + eesti pangakontode numbrid ja nimed olemas

Sa oled võimas nagu chuck norrise kuri kaksikvend.

Imelik
04. august 2009, 04:58
vittugi

plapalpla
Lets cut and cry together all rs0rz who are scmmed by Chris

FUCKING ANAL RAPED
sdhuygsnidlujghkoldfjghf

Lets eat dounts and masturbate together

Suht kahtlane tglt. Mingi lampi nädal aega midagi ei toimu, siis ilmub womanraynor [offence pl0x] välja , ütleb et ta oli maal vms, veel läheb veits mööda siis räägib, et oh varsti teen avalduse ära. Siis on, jutt et oli tähtsamat teha [ ise võtab ette ja tahab laste rahad tagasi saada ], siis teeb avalduse ära vist ja tuleb jutt. MWHAHAHAA SPYED NO AVALDUS:
LETS RAPE every1

rsplayer007
04. august 2009, 05:14
Lets cut and cry together all rs0rz who are scmmed by Chris

FUCKING ANAL RAPED
sdhuygsnidlujghkoldfjghf

Lets eat dounts and masturbate together

Suht kahtlane tglt. Mingi lampi nädal aega midagi ei toimu, siis ilmub womanraynor [offence pl0x] välja , ütleb et ta oli maal vms, veel läheb veits mööda siis räägib, et oh varsti teen avalduse ära. Siis on, jutt et oli tähtsamat teha [ ise võtab ette ja tahab laste rahad tagasi saada ], siis teeb avalduse ära vist ja tuleb jutt. MWHAHAHAA SPYED NO AVALDUS:
LETS RAPE every1

kes to sul siin simpsoni teema üles võttis , huiteab mulle meeldiks nüüd varsti 2 kuu jooksul max manraynor banni saada , ja see juhtub 100% kindlalt , lihtsalt juhtub ja vso :) k tnx rohkem ma ei viitsi seda munni foorumit külastada

Imelik
04. august 2009, 05:15
kes to sul siin simpsoni teema üles võttis , huiteab mulle meeldiks nüüd varsti 2 kuu jooksul max manraynor banni saada , ja see juhtub 100% kindlalt , lihtsalt juhtub ja vso :) k tnx rohkem ma ei viitsi seda munni foorumit külastada
jätan meelde.
banni ei saa siis ma teen talle koogi ,
FUCKING ANAL RAPE

kirsipuu00
04. august 2009, 11:50
manraynor peaks siis banni saama kui ta nii üle laseb ?

kaupo1234
04. august 2009, 12:53
eile öösel sain hanno nimsliselt kasutajalt scammi ehk 500-600 krooni eest solle kuna kasutasime mm aga mm oli fake tanel ehk menraynor vms mul oli kõrvuti samad msn täpselt samasugused! hanno msn oli mingi [email:5nebyvya]ponsanoob@hotmail.com[/email:5nebyvya] sain talt üle! 500-600 krooni eest solle läks kaduma ema telfo pealt nii et saan kodus natuke peksa
keegi võiks nende ema isa telfoni anda ! kuna ta pidavat olema reimo rebane vms?
et ma olen praegu väganärvis kuna 600 kh raha ju et keegi võiks andmed anda annan onule need ta elab kh seal kandis !

ja proofi panin kinni kogematta!

WereFoxy
04. august 2009, 13:04
Üritas mulle ka zinet pähe määrida.. manraynor oled juba kedagi karistanud ka?

Razor
04. august 2009, 13:25
Sittta ta on, järjekordne tühikargaja.

rsplayer007
04. august 2009, 19:10
Üritas mulle ka zinet pähe määrida.. manraynor oled juba kedagi karistanud ka?manraynor ikka sul kedagi ei karista

vittugi sa käisid mendis , annan su ise menti siin isikuandmete avaldamise eest + mendi mängimise eest , oled kõva detektiiv siin jah ? tule võrru peksan sul rotil hambad kurku türa mine aja oma avalduse juttu mujale , sa sitt ei julge mentti minnagi , sa ei tule oma toauksestgi välja elad emakulul , situd mängid rs ja magad , muud sa ei tee , võta suhu kid , mul pohhuj et sa 18 , türa paugu saad oled siruli kuradi jebaala , mingid kõvad netihiirod ka siin lubavad autodega võrru tulla no davaj jebaala kari türa kus te rotid olete nüüd kõik mis sa arvad et siin te räägite et ma nüüd mingi netihiiro jah , türa hui olengi tahad tõestan oma sõnu saame faceTOface kokku türa peksan su ära kah rotipoeg nahhuj , kõva mees oled et valetad siin et tegid avalduse ime kara ütlen sulle , käisin mendis uurija juures(oli tegemist seal) ja küsisin juhuslikult kas chris kelp'i kohta avaldust on tehtud kuskil maakonna politseis , vastus tuli muidugi ei kuigi sain vastuse päev hiljem , VSO , KOKKUVÕTTES ; SA EI TEINUD SEDA AVALDUST ROTIPOEGMANTARAY , MA NIKUN SU EMA SU ÕDE MAITEA SU KOERA SINULE ANNAN SUHU JOBI LASEN SILMA ET SA VITT ENAM RUNET EI MÄNGIKS JA SIIN FOORUMIS WANNABE KÕVAT MEEST EI MÄNGIKS , MINE TÖÖLE TAUN TÜRA TEENI AUSALT RAHA MITTE SIIN LASEN FAKEWEBCAM'IGA RSBOTS.NET AUTHE ÜLE , KYLE UURIB PRAEGU SEDA ASJA ET SIIN VAHVLIS MÜÜAKSE FAKING AUTOPRO SCRIPTE , KUIGI EI VÕIKS MÜÜA , KIRJUTASIN TA VAATAS soul TEEMAT JA SINU TEEMAT JA TA LUBAS HILJEMALT 1 KUU JOOKSUL NEED AUTHID DISABLED TEHA , GOOD FIGHT NIGGER , SELLEEEST SAADGI SINA SIIT BANNED , ARVAN ET SÜÜDISTUSI TULEB SULLE SITAKS , ARVAN ET SIND TULEB PAREM VARSTI MENTI ANDA , NUSSID ISE NÄKKU , OMA VITSAD PEKSAVAD MANTARAYNOR VÕI HUITEAB MIS KALA SA OLED NAHHUJ LIIGA PALJU RSI TEEB SULLE PAHA KIDDO , NIHHUJA MA VÕIN SIIA SITAKS VEEL KIRJUTADA SEE ON LIHTSALT NALJAKAS MILLINE SA OLED IRL SAOLED KA NAGU MINGI LUUSER , JA AITAH ÜHELE INIMESELE KELLELT MA SAIN SINUST PILDI :) VÄGA LUUSERI MOODI VENNIKE OLED , MA ARVAN ET MIND NÄEKSID HAKKAKSID SÕNADE PEALE JUBA NUTMA , DAM I LIKE CAPS LOCK , FUCK IT NIGGER , OOTAN JUBA SEDA FUNNY DAY'D KUNA SA BANNED SIIT FOORUMIS SAAD MEGA MÕNUS , SIIS FOORUM TAASTUB ENAMVÄHEM NORMAALSEMAKS ILMA SINUTA OLI KUNAGI SIIN IKKA POOLE VAIKSEM , TGLT EI TOHIKS SA ISE MODERAATORGI OLLA KUNA SA OLED ISE KA VANA SCAMMER RÄÄGI INIMESTELE KEDA SA SIIT FOORUMIST JA RS24.EE'ST OLED ÜLE LASKNUD , PALJU SEE SUMMA OLI ? 2500-3000 EEK NAGU MA VÄLJA UURISIN ROHKEM INIMESI EI LEINUD KEDA SA ÜLE OLED LASKNUD , SITT KORISTA OMA SCAMMERI JÄLJED ENNEM KUI MODEKS HAKKAD , ENYWAY SEDA PROOFI MA SIIN FOORUMI OMANIKULE EI HAKKA NÄITAMA , VAID MA OOTAN KUNI NEED RSBOTS.NET AUTHID KÕIK DISABLED MIS SA OLED TELLINUD JA SIIS OOTAN SINU BANNI SAAMIST :) PÄRIS KENA SUMMAKE TULEB SIIT SUL KAS TAGASI MAKSTA VÕI VANGIS ISTUDA VÄIKE LUUSER , JUMAL KÜLL SA SURED VANGIS ESIMESE NÄDALAGA MAHA , ISTUD 1 NÄDAL KARANTIINIS 8'S PÄEV TULEB SUL JUBA JUBEHULL PÄEV SUL TUSTRIIDATAKSE KÕIK ASJAD ÄRA ESITEKS , ÕHTUL ON DUSS SEAL SAAD VEEL KOTTE KA , LOODAN ET JÕUAD IKKA JÕHVI VANGLASSE SEAL TUTVUSED MUL SEES KUNA ISE SEAL OLNUD NORMAALSELT , LASEN SULLE LIHTSALT TAHA PANNA , TEAN PAARI HOUMIT KES SEDA VALMIS TEGEMA JA PÄRAST SELLEEEST ISTUMA LIHTSALT KARTSAS ÜKSINDA ~1 KUU , NOJAH SITU PIHKU MANTARAYNOR JA IME TÜRRI JEBAALA VARSTI VANGIS TULEN SIND VB VAATAMA KA , O SHIT , VAATAMINE 1 TUND ON 200 EEK , HUI RAISKANGI SU PEALE RAHA , OSTAN PAREM LITISE VIRU TÕMBAN END UMBE , SUL VAST ELU POLE JA EI TEA ALKOHOLI MAITSESTGI MIDAGI , SITAKS KIRJUVIGU KÜLL TULI AGA JAH 5 KLASSIHARIDUST TOITAB!

http://i219.photobucket.com/albums/cc189/anttiallas/kyle.png

zuuzk
05. august 2009, 15:45
manraynor ikka sul kedagi ei karista

Alustaks siis kindlasti lausega mille sa ise kirjutasid (loomulikukult parandan seda veidi, loodan et sa kurjaks ei saa ja minu koera rahule jätad!) 5 klassi haridust toidab? Toidab kuidas, teistelt raha varastada? Emalt välja pinnida? Sooviks selgust selles osas. Teisalt on mul väga hea meel näha et sa kaitsed ennast(vähemalt yritad). Kolmandaks kysiks ma vastu oled sa ikka kindel et sul on need 5 klassi omandatud? Minu vend kelle sa SAMUTI yle lasid kirjutab ikka kordades paremini kui sina, ja käib 4 klassis.. On mille yle mõelda eks..

Kuigi sa nii võimsalt oled siin õigust täis ja valimatta sõnadega sõimad siin siis tea et ka see läheb paragrahvi alla. Nimelt laimu ja ähvardused. (täpsemalt võib sulle seletadada need lahti mõni jurist, ma sain aru et sul miljonid tulevad ja selle palkamine ei tohiks ju olla eriline probleem). Samuti ma tõesti aru ei saa mis see sinu asi on mida Manraynor'i (mis iganes boti värgid, ei ole eriti pädev selles teemas) sinusse puutuvad? Sellega pidavat tegelema mingi Kyle vms. Samuti kus me teame et sa selle e-maili oled yldse saanud? Photoshopi ja google.ee oskavad meist ju kõik kasutada. Samuti on see myygikuulutus Vahvli privaat foorumis, kus regamatta kasutajad ei pääse. Ja sinu kurvakstuseks ikkagi pean sulle tunnistama et ma olen enam kui 100% kindel et ta ei tee midagi. Kuna kui ta isegi siia foorumisse tuleks ja google translatoriga endale selgeks teeks mis toimub, saab ta ilmselgelt väga ruttu aru et tegu on ausa inimesega ja see mida tema teeb toob ainult temale ja TEMALE ENDALE raha sisse. Võid kindel olla et ta ei viitsi isegi syveneda sellesse. Aga mis puutub sinusse, siis see on 100% isikuvastane kuritegu mis on selgelt tõestatav ja võõra identiteedi kasutamine on kriminaal korras karistatav. Räägi sellest ka oma juristiga, ta seletab täpsemalt. Ma ei kahtlegi et sa politseis uurija juures käisid väideltavalt isikike probleemidega, milles ma olen kindel et sul neid "probleeme" ilmelt jagub. Aga ma soovitaks sul natuke jälle kysida targemate käest nõu. Kui Manraynor teeb avaluse nx Tallinna Politseisse siis sinu põlva või võru(kus iganes sa pärit oled) ei pruugigi seda veel teada. Need avaldused vaatab yle Tallinna politsei ja kui näeb et tegemist on kuriteoga siis nad annavad selle edasi sinna kus sa elad.

Mis puutub sinu intelligentsi tasemesse siis mulle tundub et su IQ on sama mis su suu PH tase. Siin foorumis on enamus alaealised, siin on naisterahvaid(isegi 1 on mode vms) ja kui sa nii aus poiss ja viisakas nagu sa tungivalt väidad siis sellisel mehel peaks olema ka oskus valida oma sõnu, kas sa ei leia?

Jah, kindlasti on siin foorumis paljud netihiired kes tulevad oma "buumeritega" sind ära taguma.. Igale endast vähe lugupidavamale inimesele pakuks see ainult huumorit ja isegi ei viitsiks mingit tagasisidet anda sellistele juttudele. Aga nagu näha oled sa pädev vastama kuidas sa nende emasid ja koeri N***D ja pärast seda veel tappa ka annad.. Siis mul on sulle yks hea soovitus. Kuna sa oled 17 täis on sul täielik õigus võtta ennast töötuna arvele(imselgelt sa töötad mustalt kuna arvestades majandus kriisi su intelligentsi taset ei vaja su teeneid yxi korralik ettevõtte), seal saad nõuda sellist asja nagu on haigekassa kindlustus vms, ja minna oma kuplialust kontrollima. Mina leian et kui sa selliste tegevustega tegeled siis see on haige ja sind tuleks meie karmist ja ebaõiglasest yhiskonnast isoleerida, samuti olen ma ka kindel et kui sa meid valgustad nende analyyside tulemustest siis meie "sõbralik" foorumipere annab sulle andeks kogu su, nii varaliselt ja vaimselt tekitatud kahju andeks.

Kas sinu oskus tarbida ebamõõdukates kogustes alkoholi teeb sinust mehe? Mina leian et see on märk alkoholismile, seejärel ehk tuleks pöörduda Wismarisse.(kuigi ma olen täiesti veendunud et kui sa liiter viru ära jooksid siis su pidu lõpeks kiirabi autos, ja jällegi mina kui maksumaksija pean kannatama:/ )

Tõsiselt mees mõtle selle yle ja seda annab teha täiesti ananyymselt, yksgi su sõber,pereliige vms ei saa sellest teada. Samuti pole vaja mulle nyyd kirjutada 3-A4 pikkuses sõimukirju siia ega postkasti, need ajavad mu ainult naerma. Ma olen sinusugustega enne tegelenud ja tegelen ka edaspidi ja usu ma söön teid hommikusöögiks(tegemist on siis ainult repliigiga kes aru ei saanud) Teiesugused ajavad mul lihtsalt sydame pahaks. Ma olen siin foorumis olnud päris kaua juba(tõsi pc ma ei kogu ja hoian madalat profiili) Aga nüüd viskas rihma maha.

Minu soovitus oleks mõtle oma nõmeda elu yle järele ja ehk sinu väike aju saab ka aru et tuleks luua revulutsioon ja hakata normaalseks.

Parimat soovides,
Madis

matu125
05. august 2009, 16:45
Madis (Y) +1 tõsiselt hästi tehtud. Ja sulle Chris või kes iganes sa nüüd lõpuks meil oled seal. Võta teatavaks, et asjad ei unune. Vaevalt sa oled tõsine vend kes võtab liitrise viru valge ja peksab kõik sassi. Tõsine hiir internetis oled pigem just sina. Kui sa nii kõva oled aga palun viska enda kodune aadress siia ja siis näeme palju sa kodust välja julged käima hakata. Teiselpool ekraani 4-a seinaga ruumis kus pole aknaid ega uksi.. seal oled sa tõesti kõva vend. Mida muud ikka sulle soovida kui, et SEBI ENDALE ELU JA TÖÖKOHT. Teiste ülelaskmine ei ole töö see on vargus.

kirsipuu00
05. august 2009, 17:24
1. see pole chris see on mingi antti allas ju :D

K-Cobain
05. august 2009, 18:35
Sitt lugu,

Nii Manraynorile: Ma ei usu ,et sa menti avalduse tegid, ja kui tegid, Keda kotib, nkn mun*igi ei tehta seal mendis.
Anti sulle: tead ,et tegijad ei käi netis laiamas? Oh ma olen käinu djõusaalis +10 aastat, vanglas istunud 5 aastat, ma selline tegija, sellised ongi need kes ise tglt parajad sitakotid, vanglas sittarise saanud ainult, sorry aga ürita vähem kõva mees olla, ja teiseks, võid ähvardada ka mind nüüd, nutma ei hakka:)

Nii ,et ähvarudsed tere tulnud:)

Naine
05. august 2009, 20:32
1. see pole chris see on mingi antti allas ju :D

+1 , madis said owned , õpid lugema lõpuni saad rohkem teada :)

zuuzk
05. august 2009, 20:41
+1 , madis said owned , õpid lugema lõpuni saad rohkem teada :)

Mina ei ole kellegi käest "owned" saanud. Mina tsiteerisin seda mis seal tsitaadis oli, selle inimese kirjapilt oli niisugune et võisin teha ka omi järeldusi. Mina liigitan teid vargaid yhele pulgale. Minu jaoks ei ole vahet kas on Criss, Anti, Vello või Valdur. Kuna ma nkn nendega isiklikult probleemi ei ole, ja ei ela ka enam eestis. Siis ei ole ju vahet kellest see käis, nad kõik yhesugused (kordan veel) VARGAD, VALETAJAD JA PETISED kelle koht peaks olema kinnipidamisasutus. Siis Mis owned ma sain kui tohib küsida? Ja veel kas sa yldse selle teksti läbi lugesid et siin sõna võtad?

Madis

PS! Mu nimi kirjutatakse suure tähega!

Naine
05. august 2009, 20:47
Mina ei ole kellegi käest "owned" saanud. Mina tsiteerisin seda mis seal tsitaadis oli, selle inimese kirjapilt oli niisugune et võisin teha ka omi järeldusi. Mina liigitan teid vargaid yhele pulgale. Minu jaoks ei ole vahet kas on Criss, Anti, Vello või Valdur. Kuna ma nkn nendega isiklikult probleemi ei ole, ja ei ela ka enam eestis. Siis ei ole ju vahet kellest see käis, nad kõik yhesugused (kordan veel) VARGAD, VALETAJAD JA PETISED kelle koht peaks olema kinnipidamisasutus. Siis Mis owned ma sain kui tohib küsida? Ja veel kas sa yldse selle teksti läbi lugesid et siin sõna võtad?

Madis

PS! Mu nimi kirjutatakse suure tähega!

Antti kirjutatakse 2 T'ga ja suure algustähega , sinu nimi on madis jobine rott ja väikeste tähtedega , kui midagi õelda pretenteeri sellest härra politseile ehk Manraynor'ile

zuuzk
05. august 2009, 21:32
Antti kirjutatakse 2 T'ga ja suure algustähega , sinu nimi on madis jobine rott ja väikeste tähtedega , kui midagi õelda pretenteeri sellest härra politseile ehk Manraynor'ile

No vaata erinevalt sinust suudan ma oma lugupidamise teenida välja ise. mul ei ole sinu "politseid" vaja, tänan siiski pakkumast. Aga ma arvan kui me mõlemad siit foorumist hetkel banni saaksime siis oled sina just see kes tema juurde halama läheb, või teed uue kasutaja ja jätkad oma nilbuste pildumist siin. Ja kui mul midagi öelda on siis ma ytlen seda sulle ja otse. Erinevalt sinust suudan ma ka inimesi paika panna, normaalseid väljendeid kasutades. Ma loomulikult saan aru et sul on puberteet ja ennast on ju vaja näidata kui kõva "mees" sa oled. Aga minu ajad sa tõesti oma "jobi" jutuga naerma, niiet ole nii kena ja kui sul midagi asjalikku siin rääkida ei ole siis säästa oma aega vastamisele.

Keitzz
05. august 2009, 21:52

Sinu puberteedile ei oskagi kohe midagi vastata:dead:.

Ma tahaks näha mis teist suurena saab.Tõsiselt...
Kõik see millega te praegu alustate käib teiega terve elu kaasas.
Teie roppused, teie varastamised, valetamised jne.

//
Ja, kui see asi tõesti selle Crissi kohta politseisse läheb, siis
trahv tuleb kokku palju suurem, kui ta scammida jõudis.
Nüüd mõtleme kas see asi oli seda väärt.

zuuzk
05. august 2009, 22:07

//

Just sooviks teada millised need "kõvad mehed" aastate pärast on? Ropendamine on õnneks mööduv protsess(mitte alati kuid enamusjaolt) vargustega on paraku ikkagi nii et enamasti kes on varas, see jääb vargaks.. Sydamest ei taha et asi politseisse jõuaks kuna need kes seda trahvi maksavad on nende vanemad. Mina ei kujutaks ettegi kui mul selline laps oleks...

Minu meelest oleks palju parem, kui poisid räägiks nende vanematega ja korraldaks teeme ära vol 2. Las viskavad mingit virtsa kuskil kraavis. Samuti kutsuks nende toredad klassivennad/õed ka vaatama seda kui töökas on Eesti rahavas.. Nalja kui palju, ja vaevalt neil (vähemalt siin foorumis) mingit varguse isu tuleb pikka aega.

kirsipuu00
05. august 2009, 22:15
olete küll väga ülbed siin foorumis jah.
aga kelle ees te tahate olla sellised ?
miks te ei saa korralikult suhelda oma vahel ei pea ju alati ropendama kui tahad näidata et oled ka ''Keegi'' ja mina isiklikult pole enam näinud Chris Kelp-i teemasid et ta oleks peale seda scamminud kedagi rohkem olen näinud et scammereid on juurde tulnud ja teise nimedega paar RevoDeadi venda on ka scammima hakanud rohkem.Mina isiklikult ütlen et kõik sitt mida te teete endale tuleb teile kunagi tagasi. :/

zuuzk
05. august 2009, 22:28
No ma räägin korraldaks poistele teeme ära vol 2. iga lapsevanem on väga nõus et poiss teeb natuke yhiskondliku tööd et pääseda suurest trahvist, samuti olen ka kindel et sellega on nõus kohalik konstaabel. Peksta ega taguda neid ei ole mõtet. Sellega kaasneb endale pigem probleem. Lihtsalt kõigepealt anda vanematele vaadata need postid mida nende "eeskujulik" poeg/tytar siin kirjutanud on, seletada kui suures ulatuses on teostatud varalist ja moraalset kahju ja rahulikult on nad nõus lapse paariks päevaks tööle saatma. Mul võru kandis muide sugulased kes peavad lehmi. Nad ikka midagi välja mõtlevad kui vaja. Ja kõigil nalja kui palju. Ega näiteks nädal fekaali koristada võtab igasuguse kelmuse isu ära, eriti kui me veel sõbrad ka väärt ekskursioonile kutsume. Võib olla kindel et keegi nende kaitseks elusees välja ei astu, kuna see tunduks liiga naljakas vaatepilt millest ei sooviks keegi ilma jääda... Ja uskuge poisid kui ma sellega tegelema hakkan siis ma korraldan selle teile ära ka. Ma olen isegi nõus teie vanematega isiklikult Austraaliast rääkima. (telefoni arve eest loomulikult teete paar tundi lisatööd).. Kaua krt võib see petmine ja varastamine kesta siin..

l3rb
06. august 2009, 01:26
*kustutada* vabandust

Naine
06. august 2009, 01:38

//

kust sa tead , et tema just scammis , kuna siin oli värk et keegi manraynor süüdistas seda ABN'i rebaseks aga tuli välja rs24 adminite kaudu et ta ei olnud rebane ja kasutas ainult tema pangakontot raha kätte saamiseks ... mis arvad kui sama on chris kelp'iga ?

zuuzk
06. august 2009, 01:59
kust sa tead , et tema just scammis , kuna siin oli värk et keegi manraynor süüdistas seda ABN'i rebaseks aga tuli välja rs24 adminite kaudu et ta ei olnud rebane ja kasutas ainult tema pangakontot raha kätte saamiseks ... mis arvad kui sama on chris kelp'iga ?

Sellepärast ongi hea kui asi antaks politseile uurida, kohe saaks täpselt teada kelleni see raha jõudis ja kas/kes pangakontolt siis selle "tööga teenitud" raha kätte sai. Kui te valdaks natukene teemat "arvuti võrgud" siis saaksite selgeks et kõik mida te siin kirjutate salvestatakse kuhugi, teatud ajaks. Ja pangaturvalinte säilitatakse aasta aega. Seda on ka väga lihtne kindlaks teha. Ja isegi kui see (mis iganes selle varga nimi on) on olnud omaarust kaval ja kasutanub mõnda ip muutmis proget vms. Siis Mac aadressi ta vaevalt muutis, ja selle järgi saab juba uurida välja samuti kes kus on. Ja ma ei saa yldse aru mida sa kaitsed neid siin? Las kaitsevad ennast ise. Või avalikult ei julge enam sõna võtta?

Naine
06. august 2009, 02:10
Sellepärast ongi hea kui asi antaks politseile uurida, kohe saaks täpselt teada kelleni see raha jõudis ja kas/kes pangakontolt siis selle "tööga teenitud" raha kätte sai. Kui te valdaks natukene teemat "arvuti võrgud" siis saaksite selgeks et kõik mida te siin kirjutate salvestatakse kuhugi, teatud ajaks. Ja pangaturvalinte säilitatakse aasta aega. Seda on ka väga lihtne kindlaks teha. Ja isegi kui see (mis iganes selle varga nimi on) on olnud omaarust kaval ja kasutanub mõnda ip muutmis proget vms. Siis Mac aadressi ta vaevalt muutis, ja selle järgi saab juba uurida välja samuti kes kus on. Ja ma ei saa yldse aru mida sa kaitsed neid siin? Las kaitsevad ennast ise. Või avalikult ei julge enam sõna võtta?

Kullainimene , politsei ei uuri selliseid asju ... Kui tahad mine politseisse küsi mõne uurija käest vaata mis vastuseks saad , kuna Manraynor räägib siin , et ta tegi avalduse ära , aga ma olen 110% kindel , et see ütlus oli kõigest hirmutamine :/ , sellest asjast jamasid ei tule , see teema tuleks lukku panna !

zuuzk
06. august 2009, 02:33
Lp Naine

Ehk oleks mõtekam "sina" peale yle minna ja ehk ytleksid oma eesnime mulle, järgmises postis, siis mul tunduvalt lihtsam sinu poole pöörduda. Loomulikult politsei ei uuri selliseid asju niisama. Olen kindel, et meil kõigil on mõni tuttav politseis(vähemalt mul neid kahjuks või õnneks) on päris palju. Nemad uurivad nime järgi vanemate nimed, nende kohta saadetakse päring kes neile internetti pakuvab ja palutakse ip aadressi. (kogu protsess max 10min) ja siis on juba väga lihtne selgeks teha, kes on syydi. Tõenditega nagu ma ka juba eelmises postis mainisin tasuks minna vanemate uksetaha ja pakkuda nädalat tööd eesti põllumajanduses. Niisama jah seda avaldust ei uuri keegi. Juhul kui muidugi kisa ei tee. Politseisse minna ähvardusega me anname asja ajakirjandusse ja mainime et politsei ei tee midagi.. See paneb meie väikese banaanivabariigi politseid imekiiresti tööle(uskuge mind on juba kogemused olemas sellega)

Sellega seoses paluks tungivalt Manraynoril saata vastus mulle pm mida politsei vastas selle kohta. Ja kui ei liiguta siis tuleb neid asju korralikumalt ajama hakata. vabandust aga tõesti mul viskas ka närvi yles see pidev varastamine ja valetamine. Olles ise aus töö inimene ja maksumaksija on mul täielik õigus politsei abile. Ja samas teen seda mitte nende tolade pärast kes on yle saanud vaid nende vanemate, kes näevad vaeva ja teenivad ausa tööga raha, andes lapsele taskuraha mis lihtsalt mingi Võru naglade poolt välja petetakse.

Kordan veelkord mind ei huvita hetkel kas nende nimi on Criss, Antti, Valdur või mis iganes. Kui asja ajama hakata siis kyll ma need nimed kõik saan ja nendega tegeletakse. (seaduse piires loomulikult)

Lugupidamisega,
Madis

KrIIpS
06. august 2009, 12:15
Just, vaielge vaielge, muud eestlased ju ei oska.
Ma ei ole ka pühak vaidlemise poole pealt, kuid siin on seda 23 lehte juba.

zuuzk
06. august 2009, 12:25
Just, vaielge vaielge, muud eestlased ju ei oska.
Ma ei ole ka pühak vaidlemise poole pealt, kuid siin on seda 23 lehte juba.

Need 23 lk on siin asja eest, ma loodan et ka sina saad aru, et midagi järelikult tuleb siin ette võtta. Või on see sinu meelest normaalne et 3(need suuremat 3 petist, neid on muidugi rohkem) teenivad enda sissetulekut sinu foorumikaaslastelt raha välja pettes, ma olen siin nyyd vaadanud ja summad mis on välja petetud on ikka räiged.(need kõik on võimalik pangas kindlaks täpselt teha, uurides konto väljavõtet) Aga summad siin mitmetes tuhandetes juba, 300 sinna, 200 sinn jne. Kokku tuleb hea summa juba, sitema auto saaks selle raha eest juba. Ma tahan isiklikult seda politseid näha kes ytleb nemad ei tegele sellega. Summad mida lapsevanemad siin välja peavad käima on ju meeletud, ja kuidas need inimesed võtavad yldse õiguse kedagi selliselt petta. Nendega tuleb tegeleda, vaieldes, kakeldes, jne. Muidu see jama siin ei lõpe.

Funck
06. august 2009, 12:44
Aeh.. free pc.. jking.
Vant üritab mulle juba plekist autosi maha müüa.. Vant ei taju paskagi..
No tal pole ka sittagi teha, ta hui usubki et teie võtate midagi ette sellega.

reimps8
06. august 2009, 12:51
Funck tundub et on scammer kuna kandisn raha ja midagi vastu ei saanud....!!!!!!!!

Naine
06. august 2009, 18:05
Lp Naine

Ehk oleks mõtekam "sina" peale yle minna ja ehk ytleksid oma eesnime mulle, järgmises postis, siis mul tunduvalt lihtsam sinu poole pöörduda. Loomulikult politsei ei uuri selliseid asju niisama. Olen kindel, et meil kõigil on mõni tuttav politseis(vähemalt mul neid kahjuks või õnneks) on päris palju. Nemad uurivad nime järgi vanemate nimed, nende kohta saadetakse päring kes neile internetti pakuvab ja palutakse ip aadressi. (kogu protsess max 10min) ja siis on juba väga lihtne selgeks teha, kes on syydi. Tõenditega nagu ma ka juba eelmises postis mainisin tasuks minna vanemate uksetaha ja pakkuda nädalat tööd eesti põllumajanduses. Niisama jah seda avaldust ei uuri keegi. Juhul kui muidugi kisa ei tee. Politseisse minna ähvardusega me anname asja ajakirjandusse ja mainime et politsei ei tee midagi.. See paneb meie väikese banaanivabariigi politseid imekiiresti tööle(uskuge mind on juba kogemused olemas sellega)

Sellega seoses paluks tungivalt Manraynoril saata vastus mulle pm mida politsei vastas selle kohta. Ja kui ei liiguta siis tuleb neid asju korralikumalt ajama hakata. vabandust aga tõesti mul viskas ka närvi yles see pidev varastamine ja valetamine. Olles ise aus töö inimene ja maksumaksija on mul täielik õigus politsei abile. Ja samas teen seda mitte nende tolade pärast kes on yle saanud vaid nende vanemate, kes näevad vaeva ja teenivad ausa tööga raha, andes lapsele taskuraha mis lihtsalt mingi Võru naglade poolt välja petetakse.

Kordan veelkord mind ei huvita hetkel kas nende nimi on Criss, Antti, Valdur või mis iganes. Kui asja ajama hakata siis kyll ma need nimed kõik saan ja nendega tegeletakse. (seaduse piires loomulikult)

Lugupidamisega,
Madis

Nimi on mul "Robert Gridin" , elan ka võrus (31KMvõrust väljas) aga ma ei tea neid anttisid ja chrisse , anttist olen kuulnud , et ta kinni istunud , chris pidavat üldse olema vaälismaal . rohkem ma nendest ei tea , eriti ei usu , et chris kelp mängib runescape kuna ta vend käis mu klassis ja küsisin , vastuseks sain EI.
Manraynor on küll kõva mees mentiminemisega , ise kodus praegu või maal huiteab mis koht tal veel on , vb sai nii palju nikku , et sai rabanduse .
seda asja on suht mõtetu menti anda kuna mendid ei tee midagi , good luck ainult , ma olen 100% kindel , mul parim sõber istub 15 aastat veel vangis , ta teab rohkem mentidest kui teie siin kokku ma arvan , see manraynori jura on täielik bullshit ? ta on nagu ment siin mingi uurija vms , ime et ta veel doktor või arst ei ole ja pealkirja ei muudaks "Veel 1 Süst Chris Kelp'ile" , no mida asja see veel oleks ? nagu praegu pealkiri , "operatsioon ?" no manraynor osta endale elu see antti räägib tõtt üleval teemas , müüb ta küll neid RsBots authe aga ta ei või , antti võib manraynorile sellega keerata sellise jama või kes iganes siit foorumist kuna tõde on avaldatud ja manraynoril ei ole siit õnneks pääsu , õnneks ütlen sellepärast , et oli mul ka siin konto aastal 2007 kuni reisil olles banni sain , eks ma tegin uue konto siis uurisin asja ja leidsin sellise asja nagu : "manraynor bannis paljusid täna kuna ta kaotas runes mingi suure summa asju!"
Manraynor on ka scammer , sain temalt 50.- aastal 2007-2008 üle ! Mõelge ennem kui siin teemas midagi kirjutate , võrru ärge ronige siin on hullemad kui tallinnas .

Love
06. august 2009, 18:35
Jätke ta hing rahule.Ise olete lollid,et varguse ohvriks langete.

zuuzk
06. august 2009, 19:22
Nimi on mul "Robert Gridin" , elan ka võrus (31KMvõrust väljas) aga ma ei tea neid anttisid ja chrisse , anttist olen kuulnud , et ta kinni istunud , chris pidavat üldse olema vaälismaal . rohkem ma nendest ei tea , eriti ei usu , et chris kelp mängib runescape kuna ta vend käis mu klassis ja küsisin , vastuseks sain EI.
Manraynor on küll kõva mees mentiminemisega , ise kodus praegu või maal huiteab mis koht tal veel on , vb sai nii palju nikku , et sai rabanduse .
seda asja on suht mõtetu menti anda kuna mendid ei tee midagi , good luck ainult , ma olen 100% kindel , mul parim sõber istub 15 aastat veel vangis , ta teab rohkem mentidest kui teie siin kokku ma arvan , see manraynori jura on täielik bullshit ? ta on nagu ment siin mingi uurija vms , ime et ta veel doktor või arst ei ole ja pealkirja ei muudaks "Veel 1 Süst Chris Kelp'ile" , no mida asja see veel oleks ? nagu praegu pealkiri , "operatsioon ?" no manraynor osta endale elu see antti räägib tõtt üleval teemas , müüb ta küll neid RsBots authe aga ta ei või , antti võib manraynorile sellega keerata sellise jama või kes iganes siit foorumist kuna tõde on avaldatud ja manraynoril ei ole siit õnneks pääsu , õnneks ütlen sellepärast , et oli mul ka siin konto aastal 2007 kuni reisil olles banni sain , eks ma tegin uue konto siis uurisin asja ja leidsin sellise asja nagu : "manraynor bannis paljusid täna kuna ta kaotas runes mingi suure summa asju!"
Manraynor on ka scammer , sain temalt 50.- aastal 2007-2008 üle ! Mõelge ennem kui siin teemas midagi kirjutate , võrru ärge ronige siin on hullemad kui tallinnas .

Lp Robert enne kui sa postitad loe läbi kõigepealt mida sa kirjutad. Kuidas see lause saab olla loogiline?

aga ma ei tea neid anttisid ja chrisse , anttist olen kuulnud , et ta kinni istunud , chris pidavat üldse olema vaälismaal . rohkem ma nendest ei tea , eriti ei usu , et chris kelp mängib runescape kuna ta vend käis mu klassis ja küsisin , vastuseks sain EI.

Nagu ei tea Crissi aga kysisid kas ta mängib runescape?

Olgu see selleks. Kas su parim sõber istub kinni võõra identiteedi varguse pärast? Kahtlen sügavalt , selleks et 15a saada pidi ta tegema midagi hullemat. Ja tema teab uurijaid? Olles vanglas oli ta sulle telefonikõne kaugusel, seletasid teema lahti ja kohe ytles et keegi ei uuri? Kahtlen ka sygavalt selles.

Eesti on paraku tulblisti parandanud oma virtuaalkuritegude osakonda. Jah nad ei teeks tõesti midagi kui summad oleks 100-200 kr aga nendel on juba summad tuhandetes kroonides. Sa ära võrdle seda nii et osteti rsi kasutaja. Siin tulevad mängu siiski e-kaubanduse seadused. Me omame pere firmat Balti Mediamonitooring ehk quum (http://www.quum.ee) võid olla kindel et ma olen nende seadustega kursis kuna ka meil on e-pood, kosmeetika valdkonnas isegi eesti nr 1! Antud juhtum siiski kajastub isikuvaralise kuriteoga. Lihtsamalt seletades on nii et ytleme sina ostad endale mobiil telefoni, osta.ee-st ja maksad ära ja telefoni sa kätte ei saa. Samamoodi antakse asju politseisse ja uuritakse.

Ja kui politseist öeldakse et me ei uuri, siis ma lasen ennast panna ajutiseks foorumi kaasomanikuks, ja kirjutan ise. Kyll nad siis uurima hakkavad. Kuna foorumi omanikel on täielik õigus minna politseisse ja öelda meie foorumis on vargad ja on juba väljka petnud suuri summasid. (suuri summasid see on suhteline mõiste ja usu ma kirjutan sinna et 50 kr on ka minu jaoks suur summa), samuti saab siis kahtlusalusele määrata rahatrahv foorumi maine kahjustamise eest. Selline parakrahv on ka olemas et te teaksite.

Te lihtsalt olete nii ennast täis ja kuna keegi ei ole veel uurinud, siis olete kindel et asja ei uurita. Aga kunagi tuleb esimene kord ja siis on pill pika ilu peale. Ja lisaks trahvile peavad nemad ka maksma oma varaliselt tehtud kahju kinni.
Ja lisaks sellele, olles kriminaalselt karistatud ei saa te elusees elamisluba Usasse, Austraaliasse jne. Austraaliasse ei saa vist isegi turistiviisat, aga ma võin eksida.
Tööd on raskem leida kuna siis on juba plekk kyljes jne. Ja kogu see sama vaid paari tuhande kr eest... On see siis normaalne?

Ja ma rõhutan veelkord, ma ei syydista hetkel kedagi, ma promon paneme pead kokku ja uurime välja kes 100% syydi on ja siis võtame liistule. Võin teile käsi sydamel lubada et teie võru sõpru mina ei karda. Mul on ka igalpool sõpru, aga normaalsed inimesed panevad sõpradega pidu ja on chillid, mitte ei kasuta neid oma julgeolekuhuvides ära.

Jätke ta hing rahule.Ise olete lollid,et varguse ohvriks langete.

Hing on tal rahulik olnud kyll ja kyll, enam ei jäta.

Madis

Naine
06. august 2009, 19:57
Lp Robert enne kui sa postitad loe läbi kõigepealt mida sa kirjutad. Kuidas see lause saab olla loogiline?

Nagu ei tea Crissi aga kysisid kas ta mängib runescape?

Olgu see selleks. Kas su parim sõber istub kinni võõra identiteedi varguse pärast? Kahtlen sügavalt , selleks et 15a saada pidi ta tegema midagi hullemat. Ja tema teab uurijaid? Olles vanglas oli ta sulle telefonikõne kaugusel, seletasid teema lahti ja kohe ytles et keegi ei uuri? Kahtlen ka sygavalt selles.

Eesti on paraku tulblisti parandanud oma virtuaalkuritegude osakonda. Jah nad ei teeks tõesti midagi kui summad oleks 100-200 kr aga nendel on juba summad tuhandetes kroonides. Sa ära võrdle seda nii et osteti rsi kasutaja. Siin tulevad mängu siiski e-kaubanduse seadused. Me omame pere firmat Balti Mediamonitooring ehk quum (http://www.quum.ee) võid olla kindel et ma olen nende seadustega kursis kuna ka meil on e-pood, kosmeetika valdkonnas isegi eesti nr 1! Antud juhtum siiski kajastub isikuvaralise kuriteoga. Lihtsamalt seletades on nii et ytleme sina ostad endale mobiil telefoni, osta.ee-st ja maksad ära ja telefoni sa kätte ei saa. Samamoodi antakse asju politseisse ja uuritakse.

Ja kui politseist öeldakse et me ei uuri, siis ma lasen ennast panna ajutiseks foorumi kaasomanikuks, ja kirjutan ise. Kyll nad siis uurima hakkavad. Kuna foorumi omanikel on täielik õigus minna politseisse ja öelda meie foorumis on vargad ja on juba väljka petnud suuri summasid. (suuri summasid see on suhteline mõiste ja usu ma kirjutan sinna et 50 kr on ka minu jaoks suur summa), samuti saab siis kahtlusalusele määrata rahatrahv foorumi maine kahjustamise eest. Selline parakrahv on ka olemas et te teaksite.

Te lihtsalt olete nii ennast täis ja kuna keegi ei ole veel uurinud, siis olete kindel et asja ei uurita. Aga kunagi tuleb esimene kord ja siis on pill pika ilu peale. Ja lisaks trahvile peavad nemad ka maksma oma varaliselt tehtud kahju kinni.
Ja lisaks sellele, olles kriminaalselt karistatud ei saa te elusees elamisluba Usasse, Austraaliasse jne. Austraaliasse ei saa vist isegi turistiviisat, aga ma võin eksida.
Tööd on raskem leida kuna siis on juba plekk kyljes jne. Ja kogu see sama vaid paari tuhande kr eest... On see siis normaalne?

Ja ma rõhutan veelkord, ma ei syydista hetkel kedagi, ma promon paneme pead kokku ja uurime välja kes 100% syydi on ja siis võtame liistule. Võin teile käsi sydamel lubada et teie võru sõpru mina ei karda. Mul on ka igalpool sõpru, aga normaalsed inimesed panevad sõpradega pidu ja on chillid, mitte ei kasuta neid oma julgeolekuhuvides ära.

Hing on tal rahulik olnud kyll ja kyll, enam ei jäta.

Madis
mu sõber andis ühele rotile nuga , simple n easy , asi selline et ära hakka oma härrasmehe juttu ajama see on mõtetu kuna see teema ei arene politseisse

SELLE TEEMA VÕIKS LUKKU PANNA!

zuuzk
06. august 2009, 20:58
mu sõber andis ühele rotile nuga , simple n easy , asi selline et ära hakka oma härrasmehe juttu ajama see on mõtetu kuna see teema ei arene politseisse

Härrasmehe juttu?? See et ma olen võõrastega viisakas(erinevalt sinust) näitab kodust kasvatust ja õiget maailma vaadet. Minu meelest võiks sinu lukku panna ja teemat edasi arendada inimestega kes on otseselt seotud asjaga. Sina väidad et sinu sõber teab kõike kyberkuridegudest kuna "ta andis mingile rotile nuga" siis ma arvan sa eksid mees.

Madis

kirsipuu00
06. august 2009, 21:01
Kuule see ei ole ikka minigi mobiiltelefoni vargus see on runescape !
Kas tõesti ei vaadate Scammerite teema alla kui keegi midagi ostma hakkab.
Tõsiselt see on teie enda viga et langesite scammeri ohvriks ja nüüd halate oma raha pärast.
Ma ei kaitse Chris,Anttit,Revot,Estonit,Hannot,Kenti,Kristjanit jpm, aga ikkagi mõtelge natuke kui midagi ostma hakkate,eriti runescape asju.

zuuzk
06. august 2009, 21:37
Kuule see ei ole ikka minigi mobiiltelefoni vargus see on runescape !
Kas tõesti ei vaadate Scammerite teema alla kui keegi midagi ostma hakkab.
Tõsiselt see on teie enda viga et langesite scammeri ohvriks ja nüüd halate oma raha pärast.
Ma ei kaitse Chris,Anttit,Revot,Estonit,Hannot,Kenti,Kristjanit jpm, aga ikkagi mõtelge natuke kui midagi ostma hakkate,eriti runescape asju.

Vargus on vargus, olgu see mobiiltelefon, raha või ISEGI Runescape raha vms ja neid tuleb karistada. See ei ole oma viga kui teilt varastatakse siiski on see varga syy. Ja kui 1 korra võtad liistule siis teised hakkavad ka mõtlema mis saab kui vahele jäävad. Hetkel olen ma siin tulbi pool aastat vaadanud kuidas naglalt petetakse raha välja ja see on KA KURITEGU! mis peab saama karistatud. Kui te neid siin kaitsete ja olete kindel et midagi ei juhtu siis hakkab juhtuma.

Madis

kirsipuu00
06. august 2009, 21:44
tahad näha kui naglalt petetakse ?
mine Hinnavaatlus (http://www.hinnavaatlus.ee) seal pannakse ikka pleisse , läpakaid ja arvuteid rotti ;)

zuuzk
06. august 2009, 21:49
Milleks mul vaja ennast vihastada? Ma olen liige siin foorumis ja mind huvitab mis siin toimub. Hinnavaatlus pole minu rida.

night war
06. august 2009, 21:51

Lähtudes sinu õigekirjast ja täiesti mõttetust tekstist julgen ma kahelda, kas su sõber sinust endast palju erineb.
Ja sina oled täiesti ebaintelligentne tänavalaps. Ja sorry, aga sa julged HOOBELDA oma sõbraga, kes istub 15 aastat kinni?

//Muidugi ma saan aru ja mõisten täielikult, et raske lapsepõlv võib olla ajendiks sinu ja sinu sõprade sellisele käitumisele ja kui see nii tõesti on siis anna andeks.
Lihtsalt pole ilus siin selliste asjadega hoobelda, või siis üldse sõna võtta.

mJT
06. august 2009, 22:26
tahad näha kui naglalt petetakse ?
mine Hinnavaatlus (http://www.hinnavaatlus.ee) seal pannakse ikka pleisse , läpakaid ja arvuteid rotti ;)

OT :

Igalpool varastatakse, HVs 90% juhtumitest jõuab politseisse ning enamus juhtudel saadakse raha tagasi nii, et ühe sõnaga seal rottimine ei tasu ära ( seal enamus kasutajaid täiskasvanud kes käivad tööl seega kui neilt rottitakse, siis nad tegelevad probleemiga, Vahvlis enamus alaealised kes pole kunagi palgatööl käinud seega kui neilt mingi kasutaja ostmisel raha ära varastatakse, siis jäetakse asi sinna paika kuna nad ei oska raha väärtustada.). Ning kahjuks enamus vargaid on arvamusel, et see on mingi RS poh ju, et lasen mingi nolgi üle kuna see nii kui nii pole kuritegu. Kahjuks on see arvamus vale, see on kuritegu ja selle eest on ka omad karistused. Oma jagu süüd on selle arvamuse tekkimisel ka see, et enam vähem ühtegi scammerit pole RS raha/accoundi/pini scammimise eest politseisse antud seega arvatakse, et mingit karistust ei saagi. Loodetavasti Manraynor jõuab kunagi politseisse ja Chris Kelp saab oma karistuse kätte.

kirsipuu00
06. august 2009, 22:36
sooviks küsida et miks aind Chris Kelp?Kui neid scammereid on niipalju ju :D
Lolled.arvate et hävitate yhe scammeri ära et teised siis ei scammi enam ?

cobalt ss666
06. august 2009, 22:48
scammereid võib palju olla aga no kammoon, kui see kelp or wdf siin koguaeg kõikki yle lasknud on siis ofc , aga kui mingi tyyp laseb kellegi yle, varastab 50 eeku no kammooon sellise asja pärast tõesti pole mõtet menti minna.

Endalgi oli ammu siin yks acc myygiks , aga sain mingile tyybile acci myydud 4500eegu eest (oli aeg kui ehad accid maksid, mitte naq praegu) ning kõik oli okey, siis mingi aeg tuli mulle kiri ilmuda menti jne. tuli välja, et ta varastas selle raha emalt ning ema läks menti, sest laps valetas, et tema ei varastanud. Raha tagasi ei maksnud, sest polnud minu syy, acc jäi neile, kuigi laps enam rs kunagi vist mängida ei tohtinud :D

Ning mult on scammitud paar tonni, läksin menti, tyybid said yhiskondliku tööd 300H

zuuzk
06. august 2009, 22:54
sooviks küsida et miks aind Chris Kelp?Kui neid scammereid on niipalju ju :D
Lolled.arvate et hävitate yhe scammeri ära et teised siis ei scammi enam ?

Éi me hävitame 1 ära siis juba sellega vähemalt 30% scammeritest kindlasti kaovad ära. Eriti mulle meeldis Sparky ytlus:

Vahvlis enamus alaealised kes pole kunagi palgatööl käinud seega kui neilt mingi kasutaja ostmisel raha ära varastatakse, siis jäetakse asi sinna paika kuna nad ei oska raha väärtustada

Just täpselt tegelikuses mitte ei varastata neilt vaid nende vanematelt. Ma olen täiesti veendunud et kui nende vanemad ka teaksid et mingi Criss vms on nende lapse raha varastanud siis see asi nii ei jääks. Ja sellepärast oleksgi väga vaja et see avaldus tehtaks. Sest kui politsei tõesti ytleb et me ei tegele sellega siis mu enine klassiõde töötab sl õhtulehes. Ma olen veendunud et kui piisavate tõenditega minna tema jutule, siis kirjutatakse päris lahe artikkel. Mille tagajärjel kindlasti hakatakse asja uurima, kuigi ma olen täiesti veendunud et kui kirjutada piisavalt hea avaldus politseisse hakatakse ilma selleta ka uurima asja. Summad on juba päris korralikud siin. Ja nagu enne mainisin 1 debiili võtad maha siis teised taanduvad. see on nagu kaklemine V***lastega. 1 niidad maha teised jooksevad.