Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

VIP

Mulle aitab , see Chris Kelp on juba piisavalt siin jamanud ja üle lasknud , mulle visanud koppa ette et ta kasutab minu identiteeti ka et teisi üle lasta , et ma lähen Politseisse sellega , aga et kindlustada paljudele et saaks Kariustuse või midagi iganes , ma kutsun kõike kes temalt üle saanud , et POSTITAGE TÕESTUSEGA kõike mis saate et ta teid üle lasknud.

 

SPAMMERID SAAVAD 2P WARNID!

 

 

Ning kui sina Chris Kelp tuled siia õigustama et Politsei ei tee rsoritele midagi vms. Siis võibolla mitte , aga mina süüdistan sind Identiteedivarguses ja kasutades seda raha petmisena , ning see on juba Karm asi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irv, on sul tõestust et see on Chris ?

kui sa nii jobu oled et ei tea midagi siis mida sa bannid lambist inimesi ?

su aju on nii ära paisunud et sa ise ei saa ka aru mida sa teed enam..

banni vähem,ja nkn paned nüüd banni mulle dvj pane teen uue kasutaja

//edit , kui sa lähed politseisse.. siis võiks juba sael rääkida sellest millega

sina raha teenid,müüd selliseid asju runescapes mida ei tohiks tegelikult ju

müüa,Jagex võitleb nende vastu..Aga sina müüd , see on ka seaduse vastane

niiet ära hakka midagi siin suurt meest mängima või moderaatorit..Tahad umbe

tarka panna ja Scammerite vastu võidelda, sul on lihtsalt kade meel ja sa arvad

et see Chris on kõigi nende Fakerite taga..Kui sa oled moderaator miks sa ei

kontolli Ip-sid või midagi..Sa lajatad kohe banni peale , ennem kontrolli ka

fakte või midagi .. Ära arva et said moderaatoriks et võid nüüd kõiki bannida.

Varsti sa enam seda pole sest sa oled nii jobu , ja ei kontrolli ennem ka midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuule Chris , sa juba Psüholoogiliselt tõestasid ära et oled Chris Kelp , Fail.

 

Igatahes mis see on kuidas mina raha teenin? MINA TEENIN SEDA MITTE PETMISEGA NAGU SINA! Ja kes ütles et ma lähen mingi rs asjade pärast sind kaebama? Ma lähen sellepärast et sa varastad minu Identiteeti ja kasutad seda Petmisena debiil , ja mul on Piisavalt tõestusi ja infot kus sa oled tahtnud on Menraynor5-ga saata raha Chris Kelp kui ka igasugustele teistele. Nii et ole vait.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irv, on sul tõestust et see on Chris ?

kui sa nii jobu oled et ei tea midagi siis mida sa bannid lambist inimesi ?

su aju on nii ära paisunud et sa ise ei saa ka aru mida sa teed enam..

banni vähem,ja nkn paned nüüd banni mulle dvj pane teen uue kasutaja

//edit , kui sa lähed politseisse.. siis võiks juba sael rääkida sellest millega

sina raha teenid,müüd selliseid asju runescapes mida ei tohiks tegelikult ju

müüa,Jagex võitleb nende vastu..Aga sina müüd , see on ka seaduse vastane

niiet ära hakka midagi siin suurt meest mängima või moderaatorit..Tahad umbe

tarka panna ja Scammerite vastu võidelda, sul on lihtsalt kade meel ja sa arvad

et see Chris on kõigi nende Fakerite taga..Kui sa oled moderaator miks sa ei

kontolli Ip-sid või midagi..Sa lajatad kohe banni peale , ennem kontrolli ka

fakte või midagi .. Ära arva et said moderaatoriks et võid nüüd kõiki bannida.

Varsti sa enam seda pole sest sa oled nii jobu , ja ei kontrolli ennem ka midagi.

 

Oijah, järjekordne braindead. JAGEXi reeglid pole seadused nö päriselus. JAGEX saab oma reegleid kehtestada ning karistusi rakendada ainult mängusiseselt. Seega ainus karistus mis JAGEX sulle teha saab on ban PUNKT.

 

Antud Kris Kelp või kesiganes teeb raha teistviisi, pettes inimestelt reaalset raha välja mis on Eesti seadustega karistatav. Seda enam, et ta väidab end olevat keegi teine. Kas keegi siis töesti ei mäleta neid saagasi kus keegi tegi omale reidikonto kellegi teise piltidega ning kõik see lõppes kurvalt? Ohjah naiivsed väänikud olete kõik, ei tea-ei taju.

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parksepa Keskkool

 

Kes läheb sinna kooli?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Operatsioon. Võtke scammida saanud kamp kokku ja pekske ta läbi.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liitsuksin ka organisatsiooniga ''Chris Kelp kasti!'', kuid kahjuks pole ta mult midagi üle lasknud. Vaevalt ka keegi teist siit Võrru selle pärast hakkaks liikuma. Kõige targem on politseikaudu seda asja lahendada ja talle kohtukutse saata, sest ilmselgelt noomitus teda ei koti. Ma juba pikkisilmi ootan, kuni keegi mult mingitsorti suurema summa üle laseks interneti kelmuse kaudu, sest ma vaatan, et nii mõnigi ei usu tänini, et see on ka karistatav. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sorry aga ei usu et sellest midagi välja tuleb:S

1.Keegi ei viitsi tegeleda sellega vist peale manray

2.Keegi ei JULGE minna kohale isiklikult, enamus on neti hiirod

3.Koolid on kinni hetkel

 

sry, see on minu arvamus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Chris on scammer : )

 

Ta on ka kasutaja Gungas omanik ,

Temale kuulus ka kasutaja Supriim

 

- Orjasin tal Fm 93-96 ( pidi 250 eek maksma ) aga väitis siis , et kaotasin tal 20M kuidagi . Ma tegin tal magic logsidega selle ja see l2ks 8M juba maksma , süüdista enda sõpra kes su kasutajaga ka veel mängis.

 

Rs24 foorumis on tal ka kasutaja zullfiger või midagi sarnast :)

 

Manraynor , edu ja jaksu operatsiooniga :torch:


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus ta elab ,kui Harjumaal siis liituks.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus ta elab ,kui Harjumaal siis liituks.

 

Võrus, kui ma ei eksi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Revo rott elab ka ju seal


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii , ma elan ka võrus , tean nii Reimo Rebast kui ka Chris Kelp'i .

Kumbgi neist ei mängi runescape , nende pangakontot kasutatakse niisama moodi nagu mina kasutan Reimo Rebase oma , aga mul on omad eesmärgid , MA ei lase kedagi üle ma pole mingi brainer või mis iganes , Manraynor kui sa võtad selle Chris Kelp asja üles viid menti EDU.EE sulle , FAILID 100% ja ma naeran ka selle peale , ma ei saa aru tüüp on praegu itaalias vanematega ja te ajate mingit asja et tema laseb üle , Manyranor nüüd vb bannib mind või mis ? Eks ootab ja näeb kas siit tuleb mingi suur teema veel :/ !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oleks reegel et Scammerite kaitsmine on reeglite vastane ja saaks neid bannida , siis ma seda teen. Ning A.B.N , sa ole vait , ma bännisin sind ära kui siia liitusid , ma ei tea mis imekombel unban said , aga ma ei viitsinud uurida ja jätsin sinna paika. Niipalju kui mäletan , oled sina Reimo Rebane , Võiksin sind praegu ka ära bannida.

 

Igatahes Mine rs24 ka , seal ka VÄÄÄGA PALJUD kinnitavad et ta scammer. Imbetsiil.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii , ma elan ka võrus , tean nii Reimo Rebast kui ka Chris Kelp'i .

Kumbgi neist ei mängi runescape , nende pangakontot kasutatakse niisama moodi nagu mina kasutan Reimo Rebase oma , aga mul on omad eesmärgid , MA ei lase kedagi üle ma pole mingi brainer või mis iganes , Manraynor kui sa võtad selle Chris Kelp asja üles viid menti EDU.EE sulle , FAILID 100% ja ma naeran ka selle peale , ma ei saa aru tüüp on praegu itaalias vanematega ja te ajate mingit asja et tema laseb üle , Manyranor nüüd vb bannib mind või mis ? Eks ootab ja näeb kas siit tuleb mingi suur teema veel :/ !

 

Jajah, tubli poiss. Kappa korraks dice.ee või rs24.ee ning leiad sealt "mitmeid" teemasi Chris Kelpi ning tema cros_735 vist oli? Isegi kirjuta googlesse ja sa leiad, nii et ära aja.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen saanud p2p piniga yles.

Manrey int..

Chris Kelp SURE VÄHKI!!! JA PIINA RIKAST SURMA.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.