Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SanderOlen

Soovitatud postitused

Niisiis..Kasutajaks o], mida arendasin vast pool aastat. 2 pinni e. 100.- ka läinud. Eile lihtsalt tuli logimisel ette,et vale pass.. ostsin selle siis SanderOlen´ilt ja andsin talle ette (siiski 40 tehingut).

Proof, et ostsin temalt./kuigi seda teab vist iga kümnes vms.

proofofk.png

120 eest saatsin ratest ja 200 eest pangast/sealt ei saa hetkel pilti võtta

 

Saarsin raha loe:320eeku ära ja sain parooli ja "andmed". Sain need lõpus siis ei pidanud vajalikuks neid üle kontrollida.. ei viitsinud enam..

Appealist siis selline vastus

Appeal Status: Denied

Unfortunately, your appeal has been denied.

 

The reason for your appeal being denied is below. Please read it carefully and, taking into account the information given to you, please submit a new appeal containing the requested information. We will then be able to review the account and take appropriate action.

 

Previous Passwords

 

The passwords you gave us did not provide us with enough evidence to reset your password. Try resending the appeal and increase your chance of success by including passwords that you set earlier. The first ever password would be best! The earlier the details, the faster we can get you back in game.

 

Creation Details

 

The creation details you gave us did not provide us with enough evidence to reset your password. Try resending the creation details with information that would have been accurate when you created the account. The earlier the details, the faster we can get you back in game. We require details from when you first created this account, such as the location, date and IP address, if known. The more information you can provide, such as the country/state or city, as well as an approximate date of creation, are very good indicators of account ownership.

 

Contact Details

 

The contact details you gave us did not provide us with enough evidence to reset your password. Try sending the recovery request with some earlier contact details. The earlier the details, the faster we can get you back in game.

 

Subscription Details

 

Credit/Debit Card Subscriptions - If this account's subscription has ever been paid for using a credit or debit card, then you should include the earliest subscription Agreement ID for this character. For newer agreements, the Agreement ID was given to you when you submitted your card details and created the agreement. Additionally, you can find your Agreement ID in the payment receipt emails you will have received from WorldPay. Your Agreement ID is the last number in the 'cartID', separated by a colon (e.g. if the cardID is myusername_12121212:123456, the Agreement ID would be 123456).

 

For older FuturePay agreements, this can be found in the FuturePay agreement confirmation email sent by WorldPay. If you no longer have your FuturePay ID, please log on to Worldpay Shopper Management, where you can find this information.

 

Please also try to include the earliest transaction ID from your credit/debit card subscription payment receipt emails from Worldpay.

 

PayByPhone/SMS Subscriptions - If this account's subscription has ever been paid for using our PayByPhone or PayBySMS service, please include the earliest PIN number (issued to activate your credit) that you can find.

 

PayByCash Subscriptions - If this account's subscription has even been paid for using PayByCash, please provide details about the date you purchased your subscription and how long the subscription was for. If you have any additional information, you may include it in the large text box at the bottom of the appeal form.

 

Please go back to the Main Menu if you wish to submit your appeal again with new information.

 

Tahtsin kasvõi selle IP saada, et võrrelda..aga asi on nüüd nii, et tahaks selle raha nüüd tagasi saada või saaks ta banni. Kasutaja mis ta müüs ei olnud turvaline ja andis valed andmed! raha tuleks tagastada?!

Ei oota mingi wannabe modede seisukohta siin!!

Alafoorumi reegel number 1.1:

 

TEEMAST võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad..

 

Teistel paluks mitte tülitada!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta peab nüüd aidatama sul seda tagasi võtta , ei aita siis saab Ban , kui tagasi saab tahan IP , kui on tema saab ban , kui ei siis ikkagi õiendan et ei andnud õigeid andmeid.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta peab nüüd aidatama sul seda tagasi võtta , ei aita siis saab Ban , kui tagasi saab tahan IP , kui on tema saab ban , kui ei siis ikkagi õiendan et ei andnud õigeid andmeid.

 

IP jaoks saab vabalt korraks sõbral lasta sisse logida ja siis pw tagasi muuta. Viimane login on sõbra oma, niiet kui recoveritakse ei leia IP'st kasu.

 

Õiendad? Lmfao. Valede andmete andmine on scam. SanderOlen lasi üle. Lihtne ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
proof2b.png

Peale seda tuli logout.

Kasutaja vastu enam huvi küll pole, lubas veel spammiga jms banni peale panna accile, panga lasi pvps juba teisele kasutajale.

Millegi muuga enam rahule ei jää kui SanderOlen hüvitaks kulud:/

Virkol ei ole mitte mingisugust asja selle kasutajaga enam, kuna tema sai sellest paar aastat tagasi lahti.

 

Minuteada ei mängi ta üldse enam RSi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
vabandust , pole runega tegelenud , ma võtan temaga ühendust ja üritan kasutajat tagasi saada .

 

Ta ei soovi kasutajat tagasi, vaid raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nõme juu kogu aeg vana omanik laseb üle .

Mul ka mittu korda nii olnud ostan äkki teiselt omanikult kes on irl sõber ja siis vana omanik lihtsalt recoverib.Loodan et saad asjad korda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krana , eks siis ütle kas maksab või mitte. Ei maksa siis ma Bannin ta ära.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma Arvan et ma tean Kelle käes see acc hetkel ,

On üks Tüüp Värkskast Nimi valmar , Ja tema selle esimene omanik.

 

Täiesti vale jutt, kui ma oleks esimene omanik ,siis ma ei saadaks kellegile lambist 350KR.- kasutaja eest.

 

Kirjutasin kuhugi ,romaani kuidas mind lohku tõmmati. Ainuke kes siin süüdi on Virko , tema müüs poolele Eestile selle kasutaja. Inimesed , tulgem taevast maale, enne pole mõttet otsida süüdlast, kui asjast mitte kui midagi ei teata.

 

 

Ja siit moraal:

 

Olen tähele pannud , et pole mõttet osta kasutajat, keda läbi msni tunned. Ühel hetkel tehakse pähe kena nägu , antakse informatsiooni kasutaja kohta jne.. teisel hetkel ollakse selja taga hoides käes nuga. Kahjuks olen üks ohver mina ja ka näha , on neid mitu näputäit veel.


huntchuusin2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.