Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Photoshopi joonistused

Soovitatud postitused

Kuna suvi käes kooli hetkel ei ole mõtlesin, et nokitsen veidikene photoshopiga.

 

Kuna ei ole palju seda programmi kasutanud siis ei teinud alguses ka midagi erilist. Natukene nokisin ja mõtlesin, et teen midagi loodusliku. Juhuslikult lauapealt kirsse nokides tekkis idee.

 

Kui teeks õige marja pildi. Kõige esimesene lõi pähe mustikas. Nii ma siis tegingi mustikad.

 

Igasugune kriitika ja komenteerimine on teretulnud.

 

Ainuke asi mis ma siin teemas ei taha on postcounterid teiste solvamine, ropendamine ning spämm. Kõik nende vastu rikumine viib warn-ini.

Pilt on tehtud minu poolt. Ilma loata kopeerimine või kasutamine läheb varguse alla.

 

Mustikas.jpg

Natuke muudetud kujul pilt. Tänu BongShot-i ägedale mõtele tekkis 1 huvitav mõte lisada valguse efekte.

Mustikas2.jpg


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

uhh... väga kahtlane pilt aga samas omapärane.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta on jh selline omapärane:D aga mulle meeldivad need värvid:P

 

Värvid on jah jubehead.

Aga lehtedel see peegeldus rikub asja ära.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oh sa andsid mulle hea idee. Panen backgroundile ja marjadele ka väikse glow või lighting efekti juurde vist:P. Ma just mõtlesin lehtede peale, et muidu nägi liiga tuhm välja:P

 

Häki pilt siia üless ka siis :D,


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan:) eks sai oma 4 tundi pusitud ka:)

 

Lehtedega on selline lugu:D et need said head tänu ühele profesionaalsele inimesele kes on teinud hea tutoriali kuidas lehti teha:) selle tänu võlgnen temale.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.