Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

200kr scammer nimega TompZzZ

Soovitatud postitused

Scammeri nimi : TompZzZ ,,, müüb kasutajat : i lont i

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

kallid Sõbrad!!1 mind on hiljuti scammitud ... TompZzZ on scammer ja ma ytlen et teda ei tohi usaldada.... Ta müüs mulle kasutaja :i lont i ---200kr eest.

muidugi maksin ära ja sain kasutaja kõik andmed , aga need olid kõik valed!!!

Tema MSN on:beepinhere@hotmail.com

Bannige ta palun sest natuke paha on olla kui scammitakse !!!

ise mängisin i lont i-ga palju ja tegin lvleid... Ta on iga Jube scammer !!!! ...


1232548502_changing_clothes.gif

 

1251822283_teddy-and-bunny.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee pilt sellest et sa oled talle selle raha üle kandnud ja MSN historyst tee kah pilte, et mida sa temaga rääkisid, muidu ei usu sind keegi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Markel, ma ütlesin sulle. Mina seda acci ei scammi, ning sellel ON OLNUD eelmisi omanikke. Väga lihtne.

Palun pane ka convist pilt, siis näevad ka teised seda.

--------------

Irw, sa oled see Matvej? Nojah, sinuga oli meil X dela, küll tahtsid sina mind pinniga üle lasta, sellest tuli ka see jama. Räägi palun kõigile, mitmes kasutaja see sul vahvlis on ning imesta ka ise.. NIGGAPLZ, ORLY, nüüd ka see. Kõigi kasutajatega oled banaani saanud.

Palun väga, sulle ka teema. Poisiga juhtus täpselt sama värk http://www.vahvel.net/scammerid/43915-scamamer-irvwv-hotmail-com.html

Väga puhas poiss oled, tõeline eeskujulikkuse etalon

 

pane proof siis saab sita ära bannida

 

Sina ära pista üldse oma nina siia :D Kui ma oleks ka juunikuus 09 liitunud, siis ma oleks küll tiba vaiksem.

 

Mõttetu postikoguja oled

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu reeglites on kirjas :

 

Olemas peab olema:

1)Pilt msn tekstist/ajaloost(tõmbad siniseks ja copy paste EI loe).

2)Pilt tõestuseks, et scammis.

- Pangast(Interneti pank mitte RuneScape).

- Pin oli vale.

- Ja Põhimõtteliselt msni tekst on kah enamjagu hea tõestus.

3)MSN

Siis teil puuduvad Pildid et asi oleks juhtunud. Karistuseks peab panema teema lukku.

 

Kui soovite Pilte lisada või midagi muuta siis saatke PM

 

 

~ manraynor


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.