Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage Arvutit o.O

Soovitatud postitused

Ostan varsti uue arvuti aga ei tea veel millise :P

Hetkel siis silm peal Ordi Tornadol - ONOFF Arvutid ja tarvikud, Lauaarvutid, Arvutikomplektid, ORDI, TORNADO

(Peaks suht hea olema);)

 

Hind peaks jääma alla 10k. ja oleks tore kui videokaart võimaldab uuemaid mänge kh mängida. :ty

 

 

(http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19033

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19068

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19142 )


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4 tuumalised aint kuumeneda oskavad Ise kui olen pannud teistele arvuteid kokku olen soovitanud ikka 2 tuumaga E8500+ seeria nagu andrus on pakkund

soovitaks

Toit:Asus A- 45GA power supply ATX 450W (12cm quiet fan with blue lightning/ ATX 12V 2.2 Compliant/ Black Nickel- Plating) V2.2 P4 CE Active PFC PSU

OS: Microsoft Windows Vista Home Premium 32bit Estonian 1pk DSP OEI DVD

Mälu: A- DATA 2x 2GB DDRII Over Clock Ex treme Edition DDR2 800+

Prose: Intel Core 2 Duo E8500 3.16 GHz/ 1333FSB/ 6MB/ BOX (BX80570E8500)

Emaplaat: GIGABYTE Dinamic Energy saving GA- EP45- DS4/ P45+ICH10R/ 8/ 9/ C2D/ QuadCore/ 1600/ 1333/ 1066/ 800 FSB/ PCI- E 2.0/ 2*PCI- Ex 16 slot (x 8 x 8)/ 2",4 DIMM DDR2 667/ 800/ 1066/ 1200/ ALC899A (w/ Dolby)/ 8 Channel/ 6*Serial ATA II 1*PATA/ ICH10R 0,1,5,10/ 12*USB2.0/ 1.1/ 2*GbE LAN/ HW Dual BIOS/ 3*1394a/ ATX

Kõvaks: 640GB, WD6400AAKS 7200rpm, SATA II 300Mb/ s, 16MB cache WDC

Videokas:GIGABYTE RADEON 4850 512MB DDR3 GV- R485ZL- 512H dual DVI- I / D- sub / HDMI / HDCP PCI- E

 

 

Panin selle kokku arvutikeskuses see nati halvem kui mu enda oma proovisin 10k piirimaale saada Hinnaks tuli 10325.- Kui tahad et nemad kokku paneks siis 295 eeka otsa Aga masina saad kiire kui kuradi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõik arvutid on ''!pasad!''

Äkki räägid lähemalt mis raal sul endal on?

 

 

Kui soovid gaming arvutit võta videokaart kallim kui prose.

Arvutikeskust soovitan soojalt, endal ka arvuti sealt pärit. Seal ikka testitakse arvuteid enne müüki erinevalt ordist kes jupid kasti loobib ja kauba letti lööb.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
4 tuumalised aint kuumeneda oskavad Ise kui olen pannud teistele arvuteid kokku olen soovitanud ikka 2 tuumaga E8500+ seeria nagu andrus on pakkund

soovitaks

 

Kuidas aru saada millised need 4 tuumalised on? Ma eriti ei jaga arvutitest, peaasi et oleks lihtsalt kõvasti Ram`i ja hea videokaart :D

Kokku panna ma kh ei oska ja ei hakka proovimagi sellepärast tahaks ikkagi komplekti.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas aru saada millised need 4 tuumalised on? Ma eriti ei jaga arvutitest, peaasi et oleks lihtsalt kõvasti Ram`i ja hea videokaart :D

Kokku panna ma kh ei oska ja ei hakka proovimagi sellepärast tahaks ikkagi komplekti.

 

Nh 2 tuumalised on Dual core eks 4 tuumalised oN quad core kui tahad komplekti vaata ülespoole 6s postitus ma panin suht 10k ligidase kokku sulle:)kehvem kui minu oma sest hinnapiir :P ja arvutikeskuse kutid panevad sulle kokku kui vaja 295 eegu eest:PÕ

Aga kui ise ei viitsi juppe tellida siis vali http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19068

või http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19142 vahel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kokkuladumine maksab 295.-:D

Kui mängid ralli ja tulistamismänge tasub 2 tuumaline ära. Strateegia mängudes pidavat 4 tuuma parem olema.

 

Lierokev, kallis sul arvuti oli?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See kokkuladumine maksab 295.-:D

Kui mängid ralli ja tulistamismänge tasub 2 tuumaline ära. Strateegia mängudes pidavat 4 tuuma parem olema.

 

Lierokev, kallis sul arvuti oli?

 

eem ostsin see jõulu ja läks peaaegu 12k

sa võid ise kokku ka laduda ma panin ise Kuradi sitaks manuaale saad kaasa nende järgi saad kokku panna ära küll :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle anti ka emaplaadi karp kaasa, kuhi pabereid sees:D Aga ma lasin kohapeal kokku laduda. Seal kokku lasta panna ikkagi kasulikum, testivad kohapeal ära ja väiksem risk et mõni jupp praak satub.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle anti ka emaplaadi karp kaasa, kuhi pabereid sees:D Aga ma lasin kohapeal kokku laduda. Seal kokku lasta panna ikkagi kasulikum, testivad kohapeal ära ja väiksem risk et mõni jupp praak satub.

 

ma testisin ise neid:) tuli välja emaplaat oli nati vigane:) saatsin Garantiiise ja järmine päev oli tagasi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kokkuladumine maksab 295.-:D

Kui mängid ralli ja tulistamismänge tasub 2 tuumaline ära. Strateegia mängudes pidavat 4 tuuma parem olema.

 

Lierokev, kallis sul arvuti oli?

 

Lol? strateegia mängudes on parem 4 tuuma? Mida hekki sa ajad.

Loeb ikka mängu graafika jne, mitte mängu tüüp.

Sellisest asja oled kuulnud, et paljud 4 tuumalised prosed on sitemad kui osad 2 tuumalised, ning on kallimad.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.