Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

K: Kas läpaka aku läbi?

Soovitatud postitused

VIP

Kui aku on koguaeg järel kui arvutiga vooluvõrgus tööd teed siis kaotab aku suhteliselt kiirelt oma vastupidavuse. ML kasutab suhteliselt odavaid elemente akude puhul, nii et need ei olegi väga vastupidavad.

See, et sinul aku 15 minutit kestab pole midagi imelikku. Uut akut ei soovita osta kui pole just tungivat vajadust kasutada arvutit kohas kus puudub voolu kättesaadavus.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui vooluvõrgus töötad siis ei peagi akut järel hoidma. Ma enda läpil näiteks ei hoia akut kodus olles kunagi küljes ja kestab siiani oma paar tundi ära.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen kuulnud, et akudel on üks nup (läpakate all) mis tuleb vastavalt sisse/ välja lülitada. Näiteks kui kasutad läptopi koos juhtmega siis tuleb seal seda vidinat kas välja või sisse lülitada. (ma ei tea täpselt kuidas kuna pole kunagi selisesse teemasees süvenenud)

 

Endal on sama probleem....kui ma läptopi ostsin siis oli seal et 4h peab avstu nüüd aga ainult vaevu 30 min.

 

Sammuti lingid mida soovitan lugeda:

 

1) https://www.epl.ee/melu/416688

2) Tarbija24: Kuidas pikendada sülearvuti aku eluiga?

 

Osta uus aku ning hoia seda hästi!

 

:ty


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks mul sellist nuppu pole. Kuna mulle meeldib läpakat tihti ringi tõsta, siis on akust kasu kui stepsleid vahetan. Iga kord akut küljest ära võtta oleks tüütu. Kuigi jah, ta on mul juba läbi niikuinii ja enam pole erilist vahet kas ta peab vastu või mitte.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda nuppu mul ka ei eksisteeri. Pole ühelgi arvutil sellist siiani näinud, aga ei väida ka et seda poleks ühelgi. Eks oleneb mis firma toodang on.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ML-i edasimüüjatelt peaks neid akusi saama.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui oled vooluvõrgus siis ei tohi aku taga olla see keerab su aku vastupidavuse pepusse.

Ja asi on akus su aku on rikutud.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd leidsin ka selle firma, millest eelmises postis rääkisin - koha nimi on akupood :D Enam loogilisemalt vist ei saakski :P Igatahes. Tegin hinnapäringu ja nüüd ootan vastust.
Kui ostad osta mingi korralik aku siis juba. Odavad elemendid võivad sul kiirelt oma vastupidavuse kaotada.

 

Kui oled vooluvõrgus siis ei tohi aku taga olla see keerab su aku vastupidavuse pepusse.

Ja asi on akus su aku on rikutud.

Sa loe enne teema läbi kui siia postitad.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Garantii on 6 kuud, ma usun, et kui mingi kehv element sisse lükatud, siis on selle aja peale aru saada. Igatahes, pakkumine tuli hea, mahutavus mingi 1.5x suurem originaalist ja hind mitte midagi jubedat - hoopis vastupidi.

 

Annan teada, kui toode käes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.