PDA

View Full Version : A.B.N kahtlane

Smilinlucifer
02. juuli 2009, 03:23
http://i42.tinypic.com/2822d4x.jpg
http://i39.tinypic.com/21jrmmu.jpg
see on lihtsalt hoiatus tundub suht kahtlane tüüp ;)
aga jah las iga üks teeb oma järelduse :music:
KES PANEB OFF TOPICUT VÕI SPAMMIB SAAB WARNED

moremore
02. juuli 2009, 03:56
a.b.n on väga usaldusväärne kodanik !

A.B.N.
02. juuli 2009, 04:02
saan aru et ei müünud seda 99 str kasutajat 150.- eest sulle , ime munni ma ütlen sulle tatt

ord1nary
02. juuli 2009, 04:02
Ei oska öelda.
Erilist proofi ei ole siin ,et kahtlane vend või mida iganes :D.
Minu arust täiesti tavaline jutt vms.
Igatähes abn on mõttetu ülbe ...

A.B.N.
02. juuli 2009, 04:07
ülbe olen sellepärast et ta ajab mind närvi msnis ma ei taha temaga rääkida ta räägib nii pointless paska...:S

Mad
02. juuli 2009, 09:07
A.B.N ,ma tean mida sa tunned.

Smil,saad sa aru-talle pakuti kasutaja eest rohkem kui sina pakkusid.Ta pmst keeldus,ja sina hakkasid kohe sõimama..Mis siin kahtlast on?

Olen isa ka A.B.N'ga diilii teinud,kuigi ta kasutab Reimo Rebase panga kontot,on ta usaldusväärne. Pluss positiivse suhtumisega.

Blindboi801
02. juuli 2009, 10:18
Vaata palju sellel kasutajal juba questpointse on , queste on väga raske teha..
Ja mida sa kahtlustad siin .. Kui pole mingit tõendit et ta on scammer , miks sa siis teema teed ? Tahad aind teistele sitta keerata et saaks ise olla aus .. Minu arust oled sa ise üks scammer kes tahab kedagi üle lasta .. A.B.N. on 10 tehingut , ja miks ta peaks mingi 300kr pärast hakkama scammima ?

Smilinlucifer
02. juuli 2009, 15:15
A.B.N ,ma tean mida sa tunned.

Smil,saad sa aru-talle pakuti kasutaja eest rohkem kui sina pakkusid.Ta pmst keeldus,ja sina hakkasid kohe sõimama..Mis siin kahtlast on?

Olen isa ka A.B.N'ga diilii teinud,kuigi ta kasutab Reimo Rebase panga kontot,on ta usaldusväärne. Pluss positiivse suhtumisega.

tyra point ei ole selles debiil ta tahtsis mulle acci müüja getabullet ja mingi paar päeva hiljem pakkus mulle seda chris kelp siis ta ütles tal suva ja värki ja ma ei aja paska ma küsisin loogilise küsimuse temalt mis sa siis teinud oleks kui ma oleks getabulleti ära ostnud ja see oleks mult rotti lasknud ja siis ta hakkas mingt iba ajama :dead: ma lihtsalt tahtsin teada mis siis juhtub kui tema müüdud acc mult rotti lastakse siis ta hakkab iba ajama ja sa tahad öelda et see ei ole kahtlane

vaata palju sellel kasutajal juba questpointse on , queste on väga raske teha..
Ja mida sa kahtlustad siin .. Kui pole mingit tõendit et ta on scammer , miks sa siis teema teed ? Tahad aind teistele sitta keerata et saaks ise olla aus .. Minu arust oled sa ise üks scammer kes tahab kedagi üle lasta .. A.b.n. On 10 tehingut , ja miks ta peaks mingi 300kr pärast hakkama scammima ?

tyra sina debiil ole ültse vait said warned

A.B.N.
02. juuli 2009, 16:15
tyra point ei ole selles debiil ta tahtsis mulle acci müüja getabullet ja mingi paar päeva hiljem pakkus mulle seda chris kelp siis ta ütles tal suva ja värki ja ma ei aja paska ma küsisin loogilise küsimuse temalt mis sa siis teinud oleks kui ma oleks getabulleti ära ostnud ja see oleks mult rotti lasknud ja siis ta hakkas mingt iba ajama :dead: ma lihtsalt tahtsin teada mis siis juhtub kui tema müüdud acc mult rotti lastakse siis ta hakkab iba ajama ja sa tahad öelda et see ei ole kahtlane

tyra sina debiil ole ültse vait said warned

su jutt tekitab foorumis segadus , pean modedele kirjutama et nad sulle temp ban panevad või suure warni , ela hästi

Smilinlucifer
02. juuli 2009, 16:22
su jutt tekitab foorumis segadus , pean modedele kirjutama et nad sulle temp ban panevad või suure warni , ela hästi

lol mulle temp banni või warni lol äraaja näerma aga jah sina ela kah hästi ;/

A.B.N.
02. juuli 2009, 16:24
lol mulle temp banni või warni lol äraaja näerma aga jah sina ela kah hästi ;/

kle sa halvustad siin mind , loe reegleid , teiste inimeste halvustamine keelatud !