Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

A.B.N ,ma tean mida sa tunned.

 

Smil,saad sa aru-talle pakuti kasutaja eest rohkem kui sina pakkusid.Ta pmst keeldus,ja sina hakkasid kohe sõimama..Mis siin kahtlast on?

 

Olen isa ka A.B.N'ga diilii teinud,kuigi ta kasutab Reimo Rebase panga kontot,on ta usaldusväärne. Pluss positiivse suhtumisega.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata palju sellel kasutajal juba questpointse on , queste on väga raske teha..

Ja mida sa kahtlustad siin .. Kui pole mingit tõendit et ta on scammer , miks sa siis teema teed ? Tahad aind teistele sitta keerata et saaks ise olla aus .. Minu arust oled sa ise üks scammer kes tahab kedagi üle lasta .. A.B.N. on 10 tehingut , ja miks ta peaks mingi 300kr pärast hakkama scammima ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
A.B.N ,ma tean mida sa tunned.

 

Smil,saad sa aru-talle pakuti kasutaja eest rohkem kui sina pakkusid.Ta pmst keeldus,ja sina hakkasid kohe sõimama..Mis siin kahtlast on?

 

Olen isa ka A.B.N'ga diilii teinud,kuigi ta kasutab Reimo Rebase panga kontot,on ta usaldusväärne. Pluss positiivse suhtumisega.

 

tyra point ei ole selles debiil ta tahtsis mulle acci müüja getabullet ja mingi paar päeva hiljem pakkus mulle seda chris kelp siis ta ütles tal suva ja värki ja ma ei aja paska ma küsisin loogilise küsimuse temalt mis sa siis teinud oleks kui ma oleks getabulleti ära ostnud ja see oleks mult rotti lasknud ja siis ta hakkas mingt iba ajama :dead: ma lihtsalt tahtsin teada mis siis juhtub kui tema müüdud acc mult rotti lastakse siis ta hakkab iba ajama ja sa tahad öelda et see ei ole kahtlane

 

vaata palju sellel kasutajal juba questpointse on , queste on väga raske teha..

Ja mida sa kahtlustad siin .. Kui pole mingit tõendit et ta on scammer , miks sa siis teema teed ? Tahad aind teistele sitta keerata et saaks ise olla aus .. Minu arust oled sa ise üks scammer kes tahab kedagi üle lasta .. A.b.n. On 10 tehingut , ja miks ta peaks mingi 300kr pärast hakkama scammima ?

 

tyra sina debiil ole ültse vait said warned

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tyra point ei ole selles debiil ta tahtsis mulle acci müüja getabullet ja mingi paar päeva hiljem pakkus mulle seda chris kelp siis ta ütles tal suva ja värki ja ma ei aja paska ma küsisin loogilise küsimuse temalt mis sa siis teinud oleks kui ma oleks getabulleti ära ostnud ja see oleks mult rotti lasknud ja siis ta hakkas mingt iba ajama :dead: ma lihtsalt tahtsin teada mis siis juhtub kui tema müüdud acc mult rotti lastakse siis ta hakkab iba ajama ja sa tahad öelda et see ei ole kahtlane

 

 

 

tyra sina debiil ole ültse vait said warned

 

su jutt tekitab foorumis segadus , pean modedele kirjutama et nad sulle temp ban panevad või suure warni , ela hästi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.