Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MA OLEN KAHTLANE ~~ hahhahahaha

Soovitatud postitused

VIP

Saatsin tüübile mingi 3 pmi tüüp ikka ajab et ma ei ole õige vend.

Lõpuks saatsin talle terve meie msni convertioni ja siis blokkis ära mind.(ütles et ma olen kahtlane)

Sain hea kõhutäie naerda vähemalt.

 

wtfdangerousmc.PNG


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mis teha,kui kahtlane oled.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Wtf,mida krdit sa ajad,see tüüp seal pole mina.

 

Tra nahhui sa mulle pmi saatsid siis ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra nahhui sa pidid siis mulle pmi saatma ? :S

 

Näha on tõesti,et sa oskad vandud,sellele sain ma juba pihta jah.

Sina saatsid mulle ju kahtlaseid Pm-e?

Sa paned ikka nii ulme teemat,et ise ka ei usu,sul võib tõesti olla tehinguid ja värki,kuid siis mina pole proovinud kedagi scammida vms. See vend seal üleval pole ka mina.

Kui teised ei usu,et see mina ei ole siis võita vaadata mu tehingut,seda küll vaid 1,mis sellest.See 1 on selle teemaga seotud,et ma solle müün ja ma ei lasknud toda eelmsit ostjat üle,miks ma oleks pidanud seda praegu proovima teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Irw, kust see ttyyp25 teadis siis mis pme ma sulle/talle saadan.

 

wtfdangerousmc1111.PNG


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi oli selline teema ka , et scammer rääkis kahe inimesega korraga msnis , nagu tuntud liikme ja sellega kes scammi saab. Siis käskis tuntud liikmel PMi saata sellele kes scammi saab. Lõpuks ta siis ei teinud tuntud liikmega tehingut, aga see kes scammi saab maksis raha ära muidugi ja sai scammi. Vb teil mingi sama kala.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, kust see ttyyp25 teadis siis mis pme ma sulle/talle saadan.

 

Näita siis mõnda pm pilti sellest,mis ma olen sulle saatnud,see peab olema seostatud Pinni ostu/müügiga.

 

Ning teistele teadmiseks,te ei pruugi mind uskuda,kuid see Ttyyp25 ongi,Bongshot,kes üritab scammida teisi.Mul on muide teistes teemades oma õige msn avaldatud,ma pole kuskil väitnud,et Ttyyp25 on minu msn,näita PM mis PriitG sulle saatis,kus on kirjas,et minu msn on ttyyp25.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi oli selline teema ka , et scammer rääkis kahe inimesega korraga msnis , nagu tuntud liikme ja sellega kes scammi saab. Siis käskis tuntud liikmel PMi saata sellele kes scammi saab. Lõpuks ta siis ei teinud tuntud liikmega tehingut, aga see kes scammi saab maksis raha ära muidugi ja sai scammi. Vb teil mingi sama kala.

 

 

Ma ei tea,ma ei tea,meil oli üldse teema,et ma müün rates solle.

Kui selle ttyyp25ga msn-is suhtlesin.

Rate oli Rate.ee :: kasutajainfo :: Unik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Näita siis mõnda pm pilti sellest,mis ma olen sulle saatnud,see peab olema seostatud Pinni ostu/müügiga.

 

Ning teistele teadmiseks,te ei pruugi mind uskuda,kuid see Ttyyp25 ongi,Bongshot,kes üritab scammida teisi.Mul on muide teistes teemades oma õige msn avaldatud,ma pole kuskil väitnud,et Ttyyp25 on minu msn,näita PM mis PriitG sulle saatis,kus on kirjas,et minu msn on ttyyp25.

 

Ma kustutasin just siis oma kõik pmid ära kui sa viimase pmi saatsid mulle kuna mul tuli see kiri ette et sinu postkast on 90% täis vms.

 

Kas moded näevad kuskilt kustutatud pme ?

Või kas nad näevad mis kell ma olen kustutanud need pmid ?

 

Igatahes mul on sulle üks küsimus :

KUST PERSEST SAI SEE TÜÜP TEADA MIDA MA SAADAN ?!?!?!?!?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hakkab vaikselt tulema,"kustutasid ära" ,muidugi. Tahad tõesti väita,et ma saatsin enda alt sulle sellise Pm-i?

PriitG alt olen sulle saatnud pm,et minu msn on Ttyyp25? Ja kui sa näed kohe alguses,et teema on kahtlane kustutad pm-i ära? See pole ju loogiline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hakkab vaikselt tulema,"kustutasid ära" ,muidugi. Tahad tõesti väita,et ma saatsin enda alt sulle sellise Pm-i?

PriitG alt olen sulle saatnud pm,et minu msn on Ttyyp25? Ja kui sa näed kohe alguses,et teema on kahtlane kustutad pm-i ära? See pole ju loogiline.

 

Ära hakka nüüd muud ila hämama.

 

VASTA MU FAKING KÜSIMUSELE...

 

Ma saatsin sulle pmi ja see nn "ttyyp25" teadis kohe mida ma talle saatsin.

WTF, SENSITIIVID ON FOORUMIS ?

dangerousmckingbong.PNG


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ban plz.

Kas tõesti panna mulle ban,Ilma asja uurimata?

Asi tuleb selgeks teha,kuna tegelikkuses pole bongil ühtegi tõendit,et mina süüdi olen.Palusin tal pildi,et ma saatsin Pm-i kus ütlen oma msn-i või näidaku teemat,kus ma soovin osta Pin,kuid ei midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hakkab vaikselt tulema,"kustutasid ära" ,muidugi. Tahad tõesti väita,et ma saatsin enda alt sulle sellise Pm-i?

PriitG alt olen sulle saatnud pm,et minu msn on Ttyyp25? Ja kui sa näed kohe alguses,et teema on kahtlane kustutad pm-i ära? See pole ju loogiline.

 

KAS MA OLEN FAKING ÖELNUD ET SA SAATSID SELLISE PMI ET SA OLED tyyp25 ?!?

 

Jälle sa hakkad muud asja hämama....

Endiselt ootan oma küsimusele vastust.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ju räägin,ma suhtlesin temaga msn-is!!!!! Ta võitis,et oled sina ja soovid 50 Solli rates osta 90 krooni eest. Soovisin,et ta mulle saadaks pm,kuid saatsi mulle mingit pläma pidevalt,nii jäigi diil ära. Soovisin,et ta saadaks meie jutu,siis saatsi hopiski selle mis sa mulle pmis selle "Steveni ja Ttyyp25 vahelise".Kui sa nüüd täiesti aus oled siis ütle välja ära,et ma pole sulle mitte ühetgi pm-i saatnud,kus on mul kirjas,et mu msn oleks ttyyp25,mu msn on priit09 jne mitte see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KAS MA OLEN FAKING ÖELNUD ET SA SAATSID SELLISE PMI ET SA OLED tyyp25 ?!?

 

Jälle sa hakkad muud asja hämama....

Endiselt ootan oma küsimusele vastust.

 

 

Küsisin ju enne,ütlesid,et kustutasid ära.Aga palun tõesta,et mina see olen.

Mul on sinuvastu täpselt samad kahtlused mis sul minuvastu,mis sest,et ma siin uusliige olen. Kõik uued liikmed pole alati mingid tölpad ja scammerid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ju räägin,ma suhtlesin temaga msn-is!!!!! Ta võitis,et oled sina ja soovid 50 Solli rates osta 90 krooni eest. Soovisin,et ta mulle saadaks pm,kuid saatsi mulle mingit pläma pidevalt,nii jäigi diil ära. Soovisin,et ta saadaks meie jutu,siis saatsi hopiski selle mis sa mulle pmis selle "Steveni ja Ttyyp25 vahelise".Kui sa nüüd täiesti aus oled siis ütle välja ära,et ma pole sulle mitte ühetgi pm-i saatnud,kus on mul kirjas,et mu msn oleks ttyyp25,mu msn on priit09 jne mitte see.

 

Ma ütlen juba teist korda et SA EI OLEGI MULLE SELLIST PMI SAATNUD ET SA OLED [email:93n6lahe]tyyp24@hotmail.com[/email:93n6lahe].

 

Anyways alguses ma mõtlesingi et mingi faker üritas üle lasta.

Siis tegin teema ära, vaatasin meie juttu ja mõtlesin et kuidas ta saab teada mida ma sulle saadan.

 

Igatahes pane pilt sinu ja [email:93n6lahe]ttyyp25@hotmail.com[/email:93n6lahe] jutust.

Et ta rääkis sulle sellist texti nagu sa eespool mainisid.

 

Kui pildid oled pannud siis on asi selge ja teema lukku.

 

Miks teema lukku,kui asi pole välja legitatud?

 

+1 !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võibolla tõesti,ei vaadanud.Kuid pole ju ühtegi kindlat tõendit.Kuskil pole ju kirjas,et mina ttyyp25 olen.Ma ei ole ei kuskile teemase postitanud ega pm-i saatnud. Arvatavasti oli nii,et "ttyyp25" suhtled meie mõlemaga msn-is ja jagas valet infot mõlemale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Võibolla tõesti,ei vaadanud.Kuid pole ju ühtegi kindlat tõendit.Kuskil pole ju kirjas,et mina ttyyp25 olen.Ma ei ole ei kuskile teemase postitanud ega pm-i saatnud. Arvatavasti oli nii,et "ttyyp25" suhtled meie mõlemaga msn-is ja jagas valet infot mõlemale.

 

Okei , kui 5 mindi jooksul pilte ei tule siis on selge et sa oledki [email:3ftzepkq]ttyyp25@hotmail.com[/email:3ftzepkq].

 

Sest muud loogilist seletust ei ole et ta teadis mida ma sulle saadan.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlen juba teist korda et SA EI OLEGI MULLE SELLIST PMI SAATNUD ET SA OLED [email:u4xhlvjy]tyyp24@hotmail.com[/email:u4xhlvjy].

 

Anyways alguses ma mõtlesingi et mingi faker üritas üle lasta.

Siis tegin teema ära, vaatasin meie juttu ja mõtlesin et kuidas ta saab teada mida ma sulle saadan.

 

Igatahes pane pilt sinu ja [email:u4xhlvjy]ttyyp25@hotmail.com[/email:u4xhlvjy] jutust.

Et ta rääkis sulle sellist texti nagu sa eespool mainisid.

 

Kui pildid oled pannud siis on asi selge ja teema lukku.

 

 

 

+1 !

 

Okei,nüüd jäin lolli olukorda,kuna ma tõesti ei arvanud,et pean igast chatist pilti tegema,meil jäi jutt temaga pooleli veel kui ta järsku välja logis.Ma ei teinud pilti.Kuid ütle kust sa said sellise msn-i nagu ttyyp25 üldse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.