PDA

View Full Version : Teh Vahetas mulle Kasutaja mis sai banni!

Loom
29. juuni 2009, 16:37
Vahetust tegime.
Ma andsin talle cb 81 stre_pure901
Tema andis mulle skilleri kuradiskill , millel wc 81 , ütles, et pole kordagi bottinud, et puhas nolife. Nyyd siis nägin kasutajal seda:
http://upload.vahvel.net/pildid/gfgfgf.bmp
http://www.upload.ee/image/121257/23223.JPG
Kui me kokkuleppele kuidagi saame, et ta annab mingi muu kasutaja vms, siis jääb talle cb 81 alles, aga kui ta mingit muudmoodi nõus ei ole siis jääb kasutajast ilma + Neg. Tehing!

http://www.upload.ee/image/121252/dsds.bmp
ENOUGH?????????????

Teh pole juba pikemat aega msnis olnud, prolly blockis mind.
PS:Mina ei boti! Kui ma oleks bottinud selle kasutajaga, poleks ma siia teemat teinud ;)

12 aastased spämmeritest ajudoonorid hoidke eemale!!!

Uue teema tegin kuna eelmises meeldis Postcounteritel spammida.

luhtanen555
29. juuni 2009, 17:27
Kas seal tema või kellegi teemas polnud seda bmide pilti?
Või ta pani teise pildi?

stalker
29. juuni 2009, 17:27
mõnus vant oled, recide tagasi tõmmata ei oska?

Nokuuu^^
29. juuni 2009, 17:38
veel kahte teemat ei taha teha ?

Painkiller
29. juuni 2009, 17:46
Kus juures..
See on sama mis scamm nii ,et manraynor Ban:D?

Loom
29. juuni 2009, 21:21
Ma lihtsalt tegin teema tema kohta, muidu enda acc l2ks locki ,
jah ,see on kui samahästi scam, ja tüüp tuli msni just, aga midagi vastu ei ütle

Loom
30. juuni 2009, 17:57
Kus juures..
See on sama mis scamm nii ,et manraynor Ban:D?
Täiesti õigus?

ma pole oma kasutajat ka tagasi saanud veel ..

luhtanen555
01. juuli 2009, 03:21
Njah aga äkki sina bottisid,ja tahtsid lihtsalt ikka oma acci või raha tagasi,millal sa ostasid selle acci(kuupäev)?
Ja kas teema oli kaa?

Smilinlucifer
01. juuli 2009, 03:23
ega jah kui sul ei ole proofe et sina ei bottinud ja see et sa ütled et sina ei ole bottinud ei maksa siin küll midagi ja ise oled selline tropp et ei vaata ega küsi bmi ja pärast ei ole proofe et sina tegid siis to bad

sYcoN
01. juuli 2009, 12:59
Oleneb , kuna vahetus tehti ja kui see tehti hiljuti , siis on ikka myya syy.
Paljud nö skillerid on botitud ja nyyd hea rääkida , et just ostja bottis...
Ega rsis ei saa kasutaja banned laksust , selleks läheb ikka natuke aega ( omad kogemused )
:)

Patrioot.
01. juuli 2009, 16:44
ega jah kui sul ei ole proofe et sina ei bottinud ja see et sa ütled et sina ei ole bottinud ei maksa siin küll midagi ja ise oled selline tropp et ei vaata ega küsi bmi ja pärast ei ole proofe et sina tegid siis to bad

Kuidas ta saaks tõestada, et ta pole bottinud, võimatu ju.

sYcoN
01. juuli 2009, 17:21
Ehk siis nyyd tuleb bottida skillerit ja siis maha myya? ( väites et 100% nolife )
Kui banned , siis ei ole myya syy?
On nii?

nuubish
01. juuli 2009, 18:14
Ehk siis nyyd tuleb bottida skillerit ja siis maha myya? ( väites et 100% nolife )
On nii?

jah.

Smilinlucifer
01. juuli 2009, 23:30
Kuidas ta saaks tõestada, et ta pole bottinud, võimatu ju.

selles see kuradi point ongi ta ei saa tõestada ise on nii kuradi lammas et ei küsinud bm pilti ja nüüd ei suuda tõestada siis to bad ;/

On nii?

mis see siia puutub praegu aga jah ostja peab ise ettevaatlikum olema ja bm pilti küsima ja stuffi aga kui ta saadab juba fake bmi siis saab banni aga nüüd TEEMA LUKKU
(ja paluks järgimine kord postcountide kogumise lõpetada ;) )

Loom
03. juuli 2009, 23:17
Tra mida vit*u rahvas?

Okei teeme nii: Ma müün 100% botted acci maha, mis on ostja käes max 1 päev. Ning saab banni. Siis see on ostja süü? EI OLE! OLGE NORMAALSED!

On nii?
ise ka aru saad mis sitta sa suust välja ajad? Müüa botib acci. Müüb ära ja acc saab banni, ning ei ole tema süü? wtf nagu?

ahjaa, Appeal Denied. :S

Loom
04. juuli 2009, 13:41
teh GOT 100% PWNED!!! PIC:
http://www.upload.ee/image/121252/dsds.bmp

selles see kuradi point ongi ta ei saa tõestada ise on nii kuradi lammas et ei küsinud bm pilti ja nüüd ei suuda tõestada siis to bad ;/

mis see siia puutub praegu aga jah ostja peab ise ettevaatlikum olema ja bm pilti küsima ja stuffi aga kui ta saadab juba fake bmi siis saab banni aga nüüd TEEMA LUKKU
(ja paluks järgimine kord postcountide kogumise lõpetada ;) )
sa oled ajuhälvik? KASUTAJA OLI MINU KÄES MINGI MAX 1 PÄEVA JA SELLE AJA SEES NN BOTIN EI SAA KOHE BANNI, VÕIMATU!! TA ISE TUNNISTAS JUST, ET BOTTIS! ACC SAI MINUKÄES BANNI!

purekutsa
10. juuli 2009, 16:29
ütleks ühte asja veel, see stre_pure901 üks scammiti täpselt selle teema tegemise kuupäeval sest järgmine päev oleks juba uued recid peal olnud!

http://img194.yfrog.com/img194/3092/snowownj.jpg

Loom
10. juuli 2009, 19:43
Kuidas sa seda nimetad scammiks noob?
Ta sai acci tagasi ju, kuidas sul nii raske lugeda on??
Nüüd just sain acci tagasi, niiet asi on korras.

purekutsa
10. juuli 2009, 21:53
Ok,tore siis ju.oled õnnelik nüüd`? :D

Shizuru
10. juuli 2009, 22:42

Ajuhiiglane!
Mismoodi paneb inimene proofi, et ta pole bottinud? Koguaeg kui rsi pelab siis paneb hypercami tööle w? Tra mõtle ka mida sa kirjutad idioot.

Loom
10. juuli 2009, 22:44
Teema lukku nüüd palun`?

teh
13. juuli 2009, 15:00
Lukku!

A.B.V
13. juuli 2009, 15:18
oma mure nussi perse endale.

Jobukarla
13. juuli 2009, 19:55
saad panni:D