Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pin_Seller...

Soovitatud postitused

Tere, olen Amichie, administraator RS24-st.

 

Ma ostsin just paar päeva tagasi Pin_sellerilt (mihkel12@hotmail.com) pinni tegemise õpetuse. Mingi tund-poolteist küsisin järjest ja uurisin selle guide kohta, et mitte tüüpilist saasta saada.

 

Tema sõnul polnud tegemist tavalise "mine-chatti-mängi-naist" guidega.

Siis veel rääkis, et kaks venda olid juba ostnud ja üks neist oli väidetavalt kahe päevaga teinud 11 pinni.

 

Okei, tal ju 50 tehingut ka minu foorumis, ei tea palju tal siin on. Miks ta peaks mind petma? Saadan siis raha ära. Pool tundi hiljem tuleb siis emailile see "superguide", 7 MB kusjuures.

 

Mis selle guide sisu on siis?

 

Hmm on üks 2 minutiline video mingist eidest, kes näitab vahepeal tisse. Siis on üks pilt, mille peab siis msn displayks panema. Iga juhmardist kiimas ameeriklane saab ka aru, et need inimesed pildil ja videol pole samad, need olid lihtsalt nii erinevad.

 

Siis on FakeWebCam, mis minu arvutis näiteks tööle ei läinud, viskas mingi lambi errori ette.

 

Siis on NIMEKIRI VÄLISMAA JUTUKATEST, selles nimekirjas oli KOGUNI 2 CHATI LINKI.

 

Mõtlesin siis et okei, teen siis täpselt selle guide järgi nagu ta ennem ütles.

Muide, garanteeris, et kahe tunniga on kogu 300 EEK tagasi teenitud pinnide näol.

 

Davai, lähen selle guide järgi siis chatti, 4 tundi pusin seal tema õpetuse järgi.

Tulemus 0 PINNI.

 

Heh, kas see on nüüd just varastamine või oli tegemist ausa äriga... Eks see jääb igaühe enda otsustada.

 

Aa muide võin tema väärtusliku õpetuse siia kopeerida...

 

PIN_SELLERI PINNI TEGEMISE PAKETT

 

Kõigepealt tuleb teha võlts msn, ehk msn, mingi suvalise eide nimega: näiteks teed omale msn-i [email:2xy6rugx]sexygirl@windowslive.com[/email:2xy6rugx] vms.

Peale seda avad programmi fake webcam 5.1 seal saab lisada video. Video on selline, kus mingi eit võtab ennast riidest lahti

selle video saad lisada pluss märgiga sealt. Paned video sisse ning edasi lähed otsid internetist mingi chatroomi, kus on inimesed,

kes tahavad seda teenust, ehk siis webcamshowd.( Jutukate listi annan sulle sealt saad ise vaadata). Kui leiad kellegi, paned ta msn-i,

ning hakkad talle rääkima, et sa teed showd ning selleks, et showd saada, peab ta saatma sõnumi teatud numbril.

 

 

Kui on UK tüüp, siis ta peab trükkima sõnumisse HD ning saatma selle numbrile 83023. Siis ta saab pini vastu. kirjutad selle pini endale

ülesse ning teed tüübile showd. vajutad enda webcami peale ning paned samal ajal video fake webcamist käima. ning hetkepärast hakkab msn-i

aknas show peale. Teed talle 10 minutit ära ja ütled bye ning blokid ära. Või üritad veel teisi pinne talt kätte saada. Mitte mingil juhul

ära anna oma andmeid, päris andmeid.

 

Kui tahad reidis saada solle, siis eestlased kannavad sulle reiti solle, ja siis vajutad sollide peale ning paremal tulbas all on, et vaheta

sollid rahaks. Siis seal paned enda panga andmed ning saad sollid rahaks vahetada.

 

Juhul, kui su msn näitab, et sul ei ole webcami, siis võta ülevalt tools või option ja siis audio ning webcamsettings ja siis sealt valid rippmenüüst webcami koha pealt

fake webcam 5.1 ning siis hakkab ta tööle. vbl tahab arvuti ka restarti peale seda.

 

 

 

 

 

PS! Et oleks asi usutavam, püüa omale sebida võimalikult sarnase naise pilt msn-i display picturile.

 

83023 UK

64337 US

2580 NED

 

 

EDIT: Venna nimi on MIHKEL SILDNIK, ta elab Jõgeval ning ta on 19 aastane.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
inglise keel sitt

 

Tõsiselt hea huumor.

 

EDIT: Mul ei ole conversationid salvestatud, kui seda mõtled. Konto väljavõttest võin pilti teha xD


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

scamk.png

 

Sain just teada, et ta lasi mulle "reisile minemise" asemel peale tehingut kohe bloki peale, sest mul on kaks msni, logisin huvi pärast teisega sisse.

 

BUYING PINS says:

sad vend oled blokid ka veel

Mihkel says:

?

vennad said mida ostsid, kogu muusika.

BUYING PINS says:

blokid mu teist msni

miks sa blokid mind

ise endale ei tunnista et sa varas oled ?

poleks sinult sellist sitta oodanud

Mihkel says:

mis kuradi varas. ma rääkisin sulle, et selle paketiga saad sa ise pinne teha ja saabki, sest ma ise kasutan sama asja..ja sa ei pea mingit eite mängima seal, küsid kes soovib mingit asja ja lähed msn-i edasi.

rohkem ma ei viitsi sellel teemal rääkida.

 

BLOCKED

 

BUYING PINS said (21:44):

irw

 

Aus äri käibki nii, et müün asja maha, mis on ausõna täiesti seda raha väärt ja siis lasen kliendile blokki. Ausõna.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jälle üks pini sebimise meetod avastatud, pin_seller jääb vaesemaks nüüd


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tasuta lõunaid pole... kehtib ka pinide kohta. Millal sulle kohale jõuab, et sa ei saa lambist pine vaid hoorad chatidest mängidest naist. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tasuta lõunaid pole... kehtib ka pinide kohta. Millal sulle kohale jõuab, et sa ei saa lambist pine vaid hoorad chatidest mängidest naist. =/

 

See naisemängimine on ju lihtsalt üks variant internetipettusest, võimalusi on tegelikult tohutult. Ja kas tõesti on see ainus meetod? 100% ei ole.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne , mäletan kui ta veel ülbitses minuga et minul ei ole mingi sarnane PINide tegemise viis mis petab inimesi , nüüd tean et ta on hale. Kuigi ma usaldan rs24 Modesid ja admineid sama mis vahvlis , siis saab Ban. Ning peagi , leidsingi mingi põhjuse teda bannida , vihkan teda kõvasti.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ohjah, tegelikult olete kõik pinnide "muretsejad" täielikud värdjad. Teil puudub igasugune respekt iseenda üle. Lähed mängid hoora, vaatad või mõtled kuidas teised tüübid teiselpool cami vänkivad ning seda kõike ~50kr pärast? Ma tõesti loodan et te olete nälga suremas või midaiganes, et sedaviisi teete. Mõelge selle üle tardid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ohjah, tegelikult olete kõik pinnide "muretsejad" täielikud värdjad. Teil puudub igasugune respekt iseenda üle. Lähed mängid hoora, vaatad või mõtled kuidas teised tüübid teiselpool cami vänkivad ning seda kõike ~50kr pärast? Ma tõesti loodan et te olete nälga suremas või midaiganes, et sedaviisi teete. Mõelge selle üle tardid.

+1.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.