PDA

View Full Version : Pin_Seller...

Amichie
27. juuni 2009, 22:08
Tere, olen Amichie, administraator RS24-st.

Ma ostsin just paar päeva tagasi Pin_sellerilt (mihkel12@hotmail.com) pinni tegemise õpetuse. Mingi tund-poolteist küsisin järjest ja uurisin selle guide kohta, et mitte tüüpilist saasta saada.

Tema sõnul polnud tegemist tavalise "mine-chatti-mängi-naist" guidega.
Siis veel rääkis, et kaks venda olid juba ostnud ja üks neist oli väidetavalt kahe päevaga teinud 11 pinni.

Okei, tal ju 50 tehingut ka minu foorumis, ei tea palju tal siin on. Miks ta peaks mind petma? Saadan siis raha ära. Pool tundi hiljem tuleb siis emailile see "superguide", 7 MB kusjuures.

Mis selle guide sisu on siis?

Hmm on üks 2 minutiline video mingist eidest, kes näitab vahepeal tisse. Siis on üks pilt, mille peab siis msn displayks panema. Iga juhmardist kiimas ameeriklane saab ka aru, et need inimesed pildil ja videol pole samad, need olid lihtsalt nii erinevad.

Siis on FakeWebCam, mis minu arvutis näiteks tööle ei läinud, viskas mingi lambi errori ette.

Siis on NIMEKIRI VÄLISMAA JUTUKATEST, selles nimekirjas oli KOGUNI 2 CHATI LINKI.

Mõtlesin siis et okei, teen siis täpselt selle guide järgi nagu ta ennem ütles.
Muide, garanteeris, et kahe tunniga on kogu 300 EEK tagasi teenitud pinnide näol.

Davai, lähen selle guide järgi siis chatti, 4 tundi pusin seal tema õpetuse järgi.
Tulemus 0 PINNI.

Heh, kas see on nüüd just varastamine või oli tegemist ausa äriga... Eks see jääb igaühe enda otsustada.

Aa muide võin tema väärtusliku õpetuse siia kopeerida...

PIN_SELLERI PINNI TEGEMISE PAKETT

Kõigepealt tuleb teha võlts msn, ehk msn, mingi suvalise eide nimega: näiteks teed omale msn-i [email:2xy6rugx]sexygirl@windowslive.com[/email:2xy6rugx] vms.
Peale seda avad programmi fake webcam 5.1 seal saab lisada video. Video on selline, kus mingi eit võtab ennast riidest lahti
selle video saad lisada pluss märgiga sealt. Paned video sisse ning edasi lähed otsid internetist mingi chatroomi, kus on inimesed,
kes tahavad seda teenust, ehk siis webcamshowd.( Jutukate listi annan sulle sealt saad ise vaadata). Kui leiad kellegi, paned ta msn-i,
ning hakkad talle rääkima, et sa teed showd ning selleks, et showd saada, peab ta saatma sõnumi teatud numbril.

Kui on UK tüüp, siis ta peab trükkima sõnumisse HD ning saatma selle numbrile 83023. Siis ta saab pini vastu. kirjutad selle pini endale
ülesse ning teed tüübile showd. vajutad enda webcami peale ning paned samal ajal video fake webcamist käima. ning hetkepärast hakkab msn-i
aknas show peale. Teed talle 10 minutit ära ja ütled bye ning blokid ära. Või üritad veel teisi pinne talt kätte saada. Mitte mingil juhul
ära anna oma andmeid, päris andmeid.

Kui tahad reidis saada solle, siis eestlased kannavad sulle reiti solle, ja siis vajutad sollide peale ning paremal tulbas all on, et vaheta
sollid rahaks. Siis seal paned enda panga andmed ning saad sollid rahaks vahetada.

Juhul, kui su msn näitab, et sul ei ole webcami, siis võta ülevalt tools või option ja siis audio ning webcamsettings ja siis sealt valid rippmenüüst webcami koha pealt
fake webcam 5.1 ning siis hakkab ta tööle. vbl tahab arvuti ka restarti peale seda.

PS! Et oleks asi usutavam, püüa omale sebida võimalikult sarnase naise pilt msn-i display picturile.

83023 UK
64337 US
2580 NED

EDIT: Venna nimi on MIHKEL SILDNIK, ta elab Jõgeval ning ta on 19 aastane.

Krana
27. juuni 2009, 22:13
Kui midagi üldse tõestada on siis pilte vaja.

Sir
27. juuni 2009, 22:14
ja on vaja teemat teha?-.-
pusisid seal 4 tundi kuna sul inglise keel sitt
selle 6petusega sain mina vähemalt 43 pinni, 6pi kasutama ;)

Amichie
27. juuni 2009, 22:17
inglise keel sitt

Tõsiselt hea huumor.

EDIT: Mul ei ole conversationid salvestatud, kui seda mõtled. Konto väljavõttest võin pilti teha xD

Robert
27. juuni 2009, 22:18
ja on vaja teemat teha?-.-
pusisid seal 4 tundi kuna sul inglise keel sitt
selle 6petusega sain mina vähemalt 43 pinni, 6pi kasutama ;)

hui said 43 pinni , Amichie oskab 100% sinust paremini Inglise Keelt ..

Amichie
27. juuni 2009, 22:33
http://img269.imageshack.us/img269/2950/scamk.png

Sain just teada, et ta lasi mulle "reisile minemise" asemel peale tehingut kohe bloki peale, sest mul on kaks msni, logisin huvi pärast teisega sisse.

BUYING PINS says:
sad vend oled blokid ka veel
Mihkel says:
?
vennad said mida ostsid, kogu muusika.
BUYING PINS says:
blokid mu teist msni
miks sa blokid mind
ise endale ei tunnista et sa varas oled ?
poleks sinult sellist sitta oodanud
Mihkel says:
mis kuradi varas. ma rääkisin sulle, et selle paketiga saad sa ise pinne teha ja saabki, sest ma ise kasutan sama asja..ja sa ei pea mingit eite mängima seal, küsid kes soovib mingit asja ja lähed msn-i edasi.
rohkem ma ei viitsi sellel teemal rääkida.

BLOCKED

BUYING PINS said (21:44):
irw

Aus äri käibki nii, et müün asja maha, mis on ausõna täiesti seda raha väärt ja siis lasen kliendile blokki. Ausõna.

Brooklyn
27. juuni 2009, 22:34
Jälle üks pini sebimise meetod avastatud, pin_seller jääb vaesemaks nüüd

Robert
27. juuni 2009, 22:35
jumala pohh ju ..
oma viga,et sellist sitta müüb

Mina
27. juuni 2009, 23:15
Said üle ... Milleks üldse mingit pinni guider 300.- eest osta?
Miks msnis pole?

Soul
28. juuni 2009, 00:44
Tasuta lõunaid pole... kehtib ka pinide kohta. Millal sulle kohale jõuab, et sa ei saa lambist pine vaid hoorad chatidest mängidest naist. =/

Amichie
28. juuni 2009, 06:45
Tasuta lõunaid pole... kehtib ka pinide kohta. Millal sulle kohale jõuab, et sa ei saa lambist pine vaid hoorad chatidest mängidest naist. =/

See naisemängimine on ju lihtsalt üks variant internetipettusest, võimalusi on tegelikult tohutult. Ja kas tõesti on see ainus meetod? 100% ei ole.

manraynor
28. juuni 2009, 10:52
Normaalne , mäletan kui ta veel ülbitses minuga et minul ei ole mingi sarnane PINide tegemise viis mis petab inimesi , nüüd tean et ta on hale. Kuigi ma usaldan rs24 Modesid ja admineid sama mis vahvlis , siis saab Ban. Ning peagi , leidsingi mingi põhjuse teda bannida , vihkan teda kõvasti.

Sir
28. juuni 2009, 12:38
hui said 43 pinni , Amichie oskab 100% sinust paremini Inglise Keelt ..

kao nahhui kui midagi ei meeldi

BlaaaZ
28. juuni 2009, 14:05
Ohjah, tegelikult olete kõik pinnide "muretsejad" täielikud värdjad. Teil puudub igasugune respekt iseenda üle. Lähed mängid hoora, vaatad või mõtled kuidas teised tüübid teiselpool cami vänkivad ning seda kõike ~50kr pärast? Ma tõesti loodan et te olete nälga suremas või midaiganes, et sedaviisi teete. Mõelge selle üle tardid.

Imelik
28. juuni 2009, 15:56
Ohjah, tegelikult olete kõik pinnide "muretsejad" täielikud värdjad. Teil puudub igasugune respekt iseenda üle. Lähed mängid hoora, vaatad või mõtled kuidas teised tüübid teiselpool cami vänkivad ning seda kõike ~50kr pärast? Ma tõesti loodan et te olete nälga suremas või midaiganes, et sedaviisi teete. Mõelge selle üle tardid.
+1.