Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oh neid lapsi küll:D

Soovitatud postitused

Temast siin palju räägitud ning noh mõttetu teha vast teemat aga noh marek teeb mul fire cape ning igav ja otsustasin tüübiga kaasa mängida:) Kuidas saab mõni tüüp nii idioot olla?:)

 

fbfadj.jpg

 

2ue5mwo.jpg

 

mw7ifs.jpg

 

27xqtub.jpg

 

Kui arvate ,et ta manraynor siis eksite. Ta msn oli [email:3w26x5i6]Menraynor5@hotmail.com[/email:3w26x5i6] ja pealkiri oli [email:3w26x5i6]Manraynor5@hotmail.com[/email:3w26x5i6]

 

Nimi: Chris Kelp

Konto: 221012964832

 

Tema mingid andmed siis vast:)

 

 

Ööd:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Andmeid ei tohi avaldada oled küll kaua liige olnud aga ikkagi ei tea sittagi.

Ja ma ei usu eriti et see tema nimi ongi,sest nagu ma näinud on kasutab ta kõike neid :

Martin Osi

Reimo Rebane

Chris Kelp

Kristjan Osi

Rasmus Taabet

 

Jne.

 

//Edit , ja sina oled Laps kui sa naerad nende tegude peale idu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huvitav,kes ta foorumist on.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleksid jah võind jätta teema tegemata , sest temast nii palju juba räägitud ja värki , kõik teavad , et ta scammer ...ning teemasid ka temast mitmeid ...


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Andmeid ei tohi avaldada oled küll kaua liige olnud aga ikkagi ei tea sittagi.

Ja ma ei usu eriti et see tema nimi ongi,sest nagu ma näinud on kasutab ta kõike neid :

Martin Osi

Reimo Rebane

Chris Kelp

Kristjan Osi

Rasmus Taabet

 

Jne.

 

//Edit , ja sina oled Laps kui sa naerad nende tegude peale idu .

 

 

Tohib või ei tohi avaldada siis mul sügavalt pohhui. Kui ei tohi siis ei koti. Avaldan ikkagi. Kui ei meeldi siis ära vahi ok? Pane silma dkinni kui andmeid näed.

Lihtne ja loogiline? Kui ei meeldi midagi siis mine peksa patja natukene ja ole kuss?

Dvi tänud:)

 

Viimases pildis kirjutasid, et teised saavad naerda, aga ma küll ei naera, pigem mõtlen: lol. (Mitte otseses mõttes).

 

Lol tähendab naerma ju vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lmao, valus idikas. Seda tahaks näha, kuidas ta 1h fire cape teeb. Pärast rääkis, et sai kohe aru, et tehakse vaid nalja. Jep, kindlasti. Tüüp ei saanud midagi aru, oli juba nii tuhinas tehingu tegemisega, et üle lastaXd


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lmao, valus idikas. Seda tahaks näha, kuidas ta 1h fire cape teeb. Pärast rääkis, et sai kohe aru, et tehakse vaid nalja. Jep, kindlasti. Tüüp ei saanud midagi aru, oli juba nii tuhinas tehingu tegemisega, et üle lastaXd

 

Jep nii see on. Tüüp suht ammu busted aga ikka üritab üle lasta.

Loll aga sihikindel öeldakse selle peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alati laske PM saata!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.